تصویر تلویزیون ال‌جی قطع و وصل می‌شود (راهنمای عیب‌یابی)

علت قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال‌جی

معرفی

به راهنمای عیب‌یابی ما برای دارندگان تلویزیون ال‌جی که با مشکل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال‌جی خود مواجه هستند خوش آمدید. وقتی نمایش یا فیلم مورد علاقه شما دائماً با از دست دادن تصویر قطع می‌شود، می تواند خسته کننده باشد. با این حال، نترسید! در این مقاله، ما شما را با چند مرحله ساده آشنا می‌کنیم تا به شما کمک کند این مشکل را حل کنید و بدون هیچ مزاحمتی از تماشای تلویزیون خود لذت ببرید.

قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی خمینی شهر

علت قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی

آیا تصویر تلویزیون ال‌جی شما دائماً قطع و وصل می‌شود و شما را متحیر می‌کند و به این فکر می‌کنید که چه چیزی ممکن است باعث این دردسر شود؟ ما شما را کمک می‌کنیم! در اینجا چند مرحله عیب‌یابی وجود دارد که می‌توانید برای رفع مشکل انجام دهید:

کابل HDMI را بررسی کنید:

قبل از هر چیز، مطمئن شوید که کابل HDMI به طور ایمن به تلویزیون ال‌جی و دستگاه منبع متصل است. گاهی اوقات، یک کابل شل یا آسیب‌دیده یا بی‌کیفیت می‌تواند منجر به از دست دادن متناوب تصویر شود. سعی کنید یک کابل HDMI دیگر را امتحان کنید تا مشکلات مربوط به کابل را رد کنید.

استفاده از کابل HDMI قدیمی باعث ایجاد این مشکل می‌شود. هر وقت وسایل برقی نزدیک تلویزیون خاموش یا روشن شوند و شما از HDMI قدیمی استفاده کنید تصویر تلویزیون قطع و وصل می‌شود.

خرابی Hdmi قطع شدن تصویر خمینی شهر

بررسی پورت HDMI:

اگر مشکل همچنان ادامه داشت، وقت آن است که درگاه‌های HDMI تلویزیون ال‌جی را بررسی کنید. سعی کنید دستگاه منبع خود را به پورت‌های HDMI مختلف متصل کنید و ببینید آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر. این به تشخیص اینکه آیا مشکل مربوط به یک پورت خاص است یا همه آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد کمک می‌کند.

تنظیمات HDMI را تنظیم کنید:

به منوی تنظیمات تلویزیون خود بروید و به تنظیمات HDMI بروید. به دنبال گزینه های مربوط به HDMI-CEC یا HDMI Deep Color باشید، زیرا این تنظیمات گاهی اوقات می‌توانند با سیگنال HDMI تداخل ایجاد کنند. آنها را غیرفعال کنید و ببینید آیا پایداری اتصال تصویر را بهبود می بخشد یا خیر.

سیستم عامل را به روز نگه دارید:

همیشه ایده خوبی است که اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل تلویزیون ال‌جی شما به روز است. از وب‌سایت پشتیبانی LG دیدن کنید، مدل تلویزیون خود را جستجو کنید و هرگونه به‌روزرسانی میان‌افزار موجود را بررسی کنید. این به‌روزرسانی‌ها اغلب شامل رفع اشکال، بهبود عملکرد و سازگاری پیشرفته با دستگاه‌های متصل هستند.

آپدیت قطع و وصل شدن تصویر خمینی شهر

منبع تغذیه را بررسی کنید:

منبع تغذیه پایدار برای تماشای بی وقفه تلویزیون بسیار مهم است. مطمئن شوید که تلویزیون ال جی و دستگاه منبع به محافظ برق یا مستقیماً به پریز برق وصل شده باشند. هرگونه نوسانات یا قطعی برق را که ممکن است باعث قطع شدن تصویر شود را حذف کنید. مثلا ممکن است محافظ برق یا رابط برق دچار مشکل شده باشد.

تست با دستگاه‌های منبع مختلف:

برای محدود کردن بیشتر مشکل، دستگاه های منبع مختلف، مانند پخش کننده Blu-ray یا کنسول بازی را به تلویزیون ال جی خود متصل کنید. اگر مشکل در چندین دستگاه رخ دهد، احتمالاً یک مشکل مربوط به تلویزیون است که نیاز به توجه دارد.

بازنشانی تلویزیون به تنظیمات کارخانه:

وقتی همه چیز ناموفق بود، به تنظیم مجدد تنظیمات کارخانه در تلویزیون LG خود فکر کنید. این کار تلویزیون را به تنظیمات اصلی خود باز می‌گرداند و هر گونه اشکال مربوط به نرم‌افزار را که ممکن است باعث قطع ارتباط تصویر شود، از بین می‌برد. برای دستورالعمل‌های دقیق در مورد نحوه بازنشانی کارخانه به دفترچه راهنمای کاربر یا وب سایت پشتیبانی LG مراجعه کنید.

اگر تمام این مراحل عیب‌یابی را امتحان کرده‌اید و مشکل همچنان ادامه دارد، وقت آن است که با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال‌جی تماس بگیرید. آنها تخصص لازم برای ارائه کمک‌های بیشتر را دارند، چه از طریق راهنمایی‌های تخصصی یا ترتیب دادن خدمات تعمیر حرفه‌ای در صورت لزوم.

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

مشکلات فنی که باعث قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال‌جی می‌شود

عیب‌های مشابه قطع و وصل شدن تصویر در تلویزیون می‌تواند شما را به اشتباه بیندازد. این متن کمک می‌کند تا با برخی از این ایرادها آشنا شوید:

  1. خرابی بک لایت: در برخی از مدل‌های تلویزیون ال‌جی خرابی بک لایت باعث می‌شود که تصویر دائما قطع و وصل شود. راهنمای تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی را بخوانید.
  2. برد تغذیه: خرابی آداپتور (در مدل‌های خاص) یا برد تغذیه می‌تواند باعث شود که تلویزیون گاهی مواقع بدون تصویر شود.
  3. خرابی برد مین: برد مین یا برد اصلی تلویزیون کلیه قسمت‌های تلویزیون را کنترل می‌کند و هر ایرادی می‌تواند مربوط به برد مین باشد.
قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی خمینی شهر

هزینه تعمیر خاموش و روشن شدن تلویزیون ال‌جی

هزینه‌های عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون الجی که تصویر آن قطع و وصل می‌شود بسیار متفاوت است و بستگی دارد به نوع تعمیر و علت عیب. برای اینکه بتوانید یک حدود قیمت مناسب برای هزینه‌های تعمیر داشته باشید جدول زیر را ببینید.

هزینه تعمیر تلویزیون ال جی که تصویر آن قطع و وصل می‌شود

روش تعمیراندازه 32اندازه 42اندازه 55اندازه 65
تعمیر خرابی برد تغذیه300.000 تا 700.000 600.000 تا 1500.000 1000.000 تا 2000.000 تماس بگیرید
تعویض خرابی برد تغذیه800.000 تا 1500.000 800.000 تا 2500.000 1700.000 تا 4000.000 تماس بگیرید
تعمیر برد مین800.000 تا 1500.000 800.000 تا 2000.000 800.000 تا 2500.000 تماس بگیرید
تعوبض برد مین1500.000 تا 2200.000 1700.000 تا 2500.000 2500.000 تا 8000.000 تماس بگیرید
همه قیمت‌ها به تومان است

خلاصه

نتیجه:

امیدواریم این راهنمای عیب‌یابی به شما در حل مشکل قطع و وصل متناوب تصویر تلویزیون ال جی خود کمک کرده باشد. با دنبال کردن این مراحل ساده، می توانید علل رایج را از بین ببرید و یک بار دیگر از تماشای بی‌وقفه لذت ببرید. به یاد داشته باشید، اگر مشکل همچنان ادامه داشت، در تماس با نمایندگی تلویزیون ال‌جی برای راهنمایی بیشتر تردید نکنید. از تماشای تلویزیون لدت ببرید!

09132110280

برای آشنایی بیستر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *