تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

فهرست +

اصفهان و خمینی شهر

با ما تماس بگیرید

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان

نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان انجام می‌شود. تلویزیون ایکس ویژن شما نیاز به تعمیر دارد و به دنبال نمایندگی تعمیر ایکس ویژن، تعمیرکار یا دفتر تعمیر مناسبی جهت تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود می ‌گردید؟ دفتر تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان با امکانات فراوان و مناسب‌ترین خدمات آماده تعمیر تلویزیون ایکس ویژن شما است.

در ادامه با امکانات و خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان آشنا می‌شوید. با ما همراه باشید و در صورت نیاز به تماس با ما با شماره زیر جهت مشورت، تعمیر و هرگونه خدمات تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان خمینی شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان

آنچه در این مطلب می خوانید:

ساعت کاری نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن اصفهان

شما جهت ارتباط با نمایندگی و ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان می توانید به صورت 24 ساعته از طریق واتساپ  یا ایتا با نمایندگی در ارتباط باشید.

همچنین دفتر روزهای کاری هفته از ساعت ۸.۳۰ تا ۱۳ و از ۱۶ تا ۲۱ در خدمت شما عزیزان است.

صبح‌ها: ۸.۳۰ تا ۱۳ عصرها: ۱۶ تا ۲۱

دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان

نمایندگی تعمیر ایکس ویژن در اصفهان خدمات تعمیر دستگاه‌های صوتی و تصویری، مانیتور  را انجام می‌دهد. خدمات این دفتر شامل تعمیر دستگاه‌های تلویزیون LED، LCD، پلاسما، سینما خانگی، مانیتور است.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان همچنین خدمات خود را در شهرهای خمینی شهر، درچه، رهنان، کوشک، محمودآباد، اصغرآباد و کلیه شهرهای اطراف با سرعت و قیمت منصفانه ارائه می‌کند.

امکانات نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان دارای تکنسین‌های مجرب بوده و در سه ساختمان مجزا به شما عزیزان خدمت ‌می‌کند. این دفتر برای ارائه بهترین خدمات از تجهیزات پیشرفته و به روزی از  جمله: دستگاه باندینگ، دستگاه BGA، اسیلوسکوپ، لوپ، انواع پروگرمر و … استفاده می‌نماید. مطمئن هستیم که شما عزیزان لایق بهترین خدمات  هستید.

دستگاه تعمیر تلویزیون

ویژگی‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان

مراحل تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان:

مراحل تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در دفتر مرکزی ایکس ویژن:

  • با ما تماس بگیرید:
  • تماس ما با شما:

تکنسین‌های دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرند و ضمن شنیدن توضیحات شما درباره خرابی تلویزیون، جهت مراجعه به منزل با شما هماهنگ می‌کند.

  • تعمیر در منزل

تکنسین پس از حضور در منزل تلویزیون ایکس ویژن شما را عیب‌یابی کرده و پس از تشخیص مشکل دستگاه، تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در منزل را برای شما انجام می‌دهد.  اگر بنابر ایراد دستگاه شما به تشخیص تکنسین لازم باشد دستگاه رایگان به محل نمایندگی حمل و پس از تعمیر، دستگاه به منزل شما برگشت داده می‌شود.

  • هماهنگی هزینه‌های تعمیر تلویزیون:

ابتدا کارشناسان بخش فنی دستگاه شما را بررسی دقیق و فنی می‌کنند. سپس قبل از تعمیر دستگاه همراه با تشریح ایراد و شرایط آن برای شما، هزینه‌های دقیق تعمیر تلویزیون را به شما اعلام می‌نمایند.

  • تعمیر تلویزیون ایکس ویژن:

تلویزیون ایکس ویژن شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش‌دیده (زیر نظر مهندسین شرکت) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود.  پس از تعمیر تلویزیون مدت زمانی هم جهت تایید نهایی تعمیر دستگاه تست می‌شود.

ضمانت تعمیر تلویزیون

ما متعهد هستیم که تعمیر تلویزیون ایکس ویژن همیشه با عالی‌ترین قطعات و بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کنیم. لذا جهت اطمینان شما مشتریان، تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در این دفتر دارای ضمانت تعمیر است. اگر تلویزیون پس از تعمیر توسط دفتر ما در مدت زمان گارانتی تعمیر، دوباره دچار همان ایراد قبلی شود، بدون هیچ هزینه‌ای و با قطعه جدید، تعمیر خواهد شد. این گارانتی برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون نمی‌باشد و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

ویژگی‌های تعمیرکار مجرب

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان

ایرادهای رایج تلویزیون

ایرادهای متداول تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان

ما با وجود 20 سال سابقه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن کنار شمائیم. همان طور که می‌دانید تعمیر تلویزیون با عیب‌یابی دقیق و درست شروع می‌شود. عیب‌یابی بخش های مختلفی از جمله: شناخت ایراد، تفکیک ایراد و علت عیب است. جهت آشنایی با شناخت عیب و تفکیک عیب مطلب عیب‌یابی را مطالعه کنید.

خاموش شدن تلویزیون ایکس ویژن

تلویزیون ایکس ویژن شما روشن است ولی ناگهان و خود به خود خاموش می‌شود. سعی می‌کنید آن را دوباره روشن کنید. شاید با فشار دکمه‌های کنترل روشن شود یا پس از خارج کردن سیم برق از پریز و اتصال مجدد به برق روشن شود. اولین علت که باید بررسی شود اشکال در محافظ برق یا برق شهر است. ابتدا از سالم بودن محافظ برق و عدم نوسان برق شهر مطمئن شوید. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ایکس ویژن دلائل مختلفی دارد. جهت تعمیر سریع‌تر با دقت رفتارهای تلویزیون پس از خاموش شدن را نگاه کنید و تعمیرکار بگوئید.

علت خاموش شدن تلویزیون ایکس یژن

تلویزیون پس از خاموش شدن با کنترل روشن می‌شود: ممکن است زمان خاموشی را فعال کرده‌اید. بدون زمان خاموشی تلویزیون را امتحان کنید.

تلویزیون پس از خاموش شدن به سختی و پس از جدایی از برق روشن می‌شود: خرابی برد مین علت اصلی این ایراد است.

اگر پس از خاموش شدن تلویزیون دوباره روشن نشد یا به سختی روشن شد، علت آن خرابی برد تغذیه یا مین یا هر دو این بردها است.

دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اصفهان

صفحه تلویزیون ایکس ویژن شکسته است

شکستگی صفحه تلویزیون ایکس ویژن بر اثر اصابت چیزی محکم یا تیز به وجود می‌آید. بی دقتی، کوچک بودن فضا محیط تلویزیون یا بازی کردن کودکان نزدیک تلویزیون مهم‌ترین دلائل شکستن تلویزیون است. همان طور که می دانید خط‌های مورب و تار عنکبوتی، خط‌های عمودی و افقی با هم، در برخی مواقع سیاه شدن کامل صفحه از علائم شکسته شدن صفحه تلویزیون است. پس از شکستن صفحه تلویزیون باید پنل تلویزیون تعویض شود.

شکستگی پنل تلویزیون

تعویض پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن:

شکستن پنل تلویزیون ایکس ویژن در این دفتر با سرعت و قیمت مناسب قابل انجام است. این دفتر قادر است پنل‌ تلویزیون در انواع مختلف و اندازه‌ اینچ‌های متفاوت را تعمیر نماید. در صورت نیز به تعویض پنل تلویزیون ایکس ویژن با شماره‌های دفتر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *