درباره ما

نمایندگی نصب و تعمیرات تلویزیون جعفری

نمایندگی نصب و تعمیرات تلویزیون جعفری از سال 1380 در خمینی شهر آغاز به کار کرد. تیمی حرفه‌ای و کاربلد از تعمیرکاران به سرپرستی آقای جعفری، با آگاهی نسبت به این موضوع که تلویزیون به بخشی جدایی ناپذیری از زندگی مردم تبدیل شده است و اوقات خوشی را برای خانواده‌ها فراهم می‌کند، هدف نهایی خود را آسودگی و راحتی مردم قرار داد. آسودگی و راحتی که در نتیجه عدم نگرانی درمورد نصب و تعمیرات تلویزیون و دردسرهای حوالی آن به دست می‌آید.

در ابتدا ما با اخذ نمایندگی تعمیرات برندهایی چون سامسونگ و ال جی فعالیت تخصصی خود را آغاز کردیم و در ادامه راه خود نمایندگی برندهای دیگر را دریافت نمودیم تا بتوانیم گستره‌ی خدمات خود به مردم را توسعه دهیم. به تدریج خدمت رسانی از خمینی شهر به شهر اصفهان گسترش پیدا کرد و شعبه‌ی دیگری در شهر اصفهان نیز تاسیس شد.

generic
داخل تلویزیون
generic

بیش از 20 سال تجربه

ما امروز بیش از 20 سال است که به عنوان نمایندگی رسمی نصب و تعمیرات برندهای مختلف تلویزیون فعالیت می‌کنیم. از جمله خدمات متعددی که امروز به مردم اصفهان و خمینی شهر ارائه می‌دهیم، نصب تلویزیون رومیزی و دیواری، تنظیم کانال، عیب یابی، تعمیر تخصصی پنل تلویزیون با استفاده از دستگاه باندینگ، تعویض پنل های شکسته، تعمیر بک لایت و … .

راحتی شما اولویت ما است

یکی از نگرانی های مشتریان هزینه است. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هزینه های تعمیرات را به حداقل برسانیم. به همین منظور هزینه‌ی حمل تلویزیون به نمایندگی را نیز از مشتریان دریافت نخواهیم کرد.

سرعت ارائه‌ی خدمات یکی دیگر از فاکتورهایی است که در رسیدن به هدف نهایی ما اهمیت چشمگیری دارد.

بسیاری از مشتریان از طولانی شدن مدت تعمیرات واهمه دارند. اما ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که اکثر تعمیرات طی 48 ساعت انجام می‌پذیرند. در صورتی‌که تعمیرات به زمان بیشتری نیاز داشته باشد، مطمئنا از قبل به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این موضوع ما را به یکی دیگر از مشکلات مشتریان رسانده است و آن نبود سرگرمی در زمان تعمیرات می‌باشد. شاید برخی بتوانند نبود تلویزیون برای مدتی را تحمل کنند اما ما برای کسانی که تلویزیون نقش پررنگی در دورهمی های خانوادگی و دوستانه‌ی آن ها ایفا می‌کند، راه کار دیگری در نظر گرفته ایم و آن یک تلویزیون جایگزین است. با دریافت این تلویزیون از ما می‌توانید از تماشای برنامه‌های مورد علاقه‌هایتان حتی در زمان تعمیرات تلویزیون خود لذت ببرید. این تنها بخشی از خدمات ما برای راحتی شما است.

با خواستار رضایت خاطر شما هستیم!

با ما تماس بگیرید