نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا اصفهان

نمایندگی تعمیرات تلویزیون آیوا

فهرست +

اصفهان و خمینی شهر

با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا اصفهان
3,8
Rated 3,8 out of 5
3,8 از 5 ستاره (از 5 نظر)

تعمیر تلویزیون آیوا اصفهان: شروع یک دوستی

ما نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا اصفهان هستیم. چند روز قبل یکی از مشتریان محترممان به نام آقای تابش که تابه‌حال افتخار آشنایی با ایشان را نداشتیم با ما تماس گرفت. آقای تابش چند سال قبل یک تلویزیون آیوا خریده بود و حالا تلویزیونش تصویر نداشت. کمی‌نگران و ناراحت بود. مشخص بود که برای آقای تابش و خانواده ایشان سریع درست شدن تلویزیون مهم است و انتظار داشتند که کارشناسان و تکنسین‌های ما مشکلشان را به نحوه احسن برایشان حل کنند. ما هم که برای همین کار آموزش دیدم بودیم سریع دست بکار شدیم.

آنچه در این مطلب می خوانید:

بعد از تماس آقای تابش با دفتر نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا، یکی از تکنسین‌‌هایی ما باهاشون تماس گرفت و مشکل را بادقت بررسی کردند. همکار ما تلاش کرد تا مطمئن بشود که مشکل تلویزیون در منزل و توسط خود آقای تابش قابل‌حل است یا نه؟ در واقع به دنبال کم‌کردن هزینه‌های مشتری جدیدمان بود. ولی مشکل جدی‌تر از این‌ها بود. پس قراری همان روز هماهنگ شد تا یکی از مهندسین دفتر جهت تعمیر تلویزیون آقای تابش به منزلشان مراجعه کنند.

 

یک توصیه دوستانه: قبل از حضور هر تعمیرکاری در منزل آدرس محل کسب‌شان را بدانید و تنها به دادن شماره موبایل اطمینان نکنید.

۱. تعمیر تلویزیون آیوا در منزل

مهندس جعفری قبل از حرکت به سمت منزل آقای تابش مجدد آدرس را هماهنگ کرد و سریع با تجهیزات تعمیر تلویزیون راهی منزلشان شد. مهندس در منزل بررسی و عیب‌یابی تلویزیون آیوا را انجام داد و مشخص شد که ایراد از پنل تلویزیون است. برای آقای تابش هزینه‌های تعمیر تلویزیون توضیح دادند. بیشتروقت‌ها تلویزیون‌ها در منزل تعمیر می‌شود؛ اما احتمالاً می‌دانید که همه تجهیزات تعمیر قابل جابه‌جایی نیست و ابزارهای دقیق و پیشرفته ابعاد بزرگی دارند به همین خاطر مهندس جعفری مجبور شد تلویزیون مشتری محترممان را با رضایتشان با خود به تعمیرگاه منتقل کند.

۲. حمل رایگان

تلویزیون مشتری با ماشین نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا در اصفهان به نزدیک‌ترین دفتر ما منتقل شد. به آقای تابش اطمینان دادیم که بابت حمل و جابه‌جایی دستگاه از منزل به تعمیرگاه تلویزیون و برعکس هیچ هزینه‌ای در نظر گرفته نمی‌شود و کاملاً رایگان است.

۳. بدون هزینه ایاب‌وذهاب واقعی

مردم اصفهان آدم‌های با هوشی هستند و آقای تابش پرسید پس هزینه ایاب‌وذهاب تعمیر در منزل را روی تعمیر حساب می‌کنید؟  واقعیت این است که خیر. شما اگر خودتان تلویزیون آیوا را به دفتر ما بیاورید یا ما به منزل شما مراجعه کنیم هزینه تغییری نمی‌کند.

۴. قیمت منصفانه تعمیر تلویزیون آیوا اصفهان

تلویزیون آیوا مشتری جدیدمان تا فردا آماده شده بود و با هماهنگی قبلی برای برگشت دستگاه با ایشان هماهنگ کردیم. موقع تسویه‌حساب خیلی راضی بودند. آقای تابش وقتی متوجه کیفیت خدمات ما شد و این که لازم نبود هیچ هزینه اضافه‌ای بابت این کیفیت بپردازد احساس خوبی داشت. حالا که می‌دانست قیمت ما تغییر نکرده است و خرج اضافه‌ای برایش درست نشده است نفس راحتی کشید.

۵- گارانتی تعمیر تلویزیون آیوا

موقع تحویل دستگاه به مشتری توضیح دادیم که تلویزیون با بهترین قطعات و دقت بالا تعمیر شده و برای اطمینان خاطر شما، تلویزیون بابت قطعه تعویض شده و تعمیر ما دارای گارانتی تعمیر است  درصورتی‌که در مدت گارانتی مجدد ایراد قبلی را پیدا کند به‌رایگان تعمیر خواهد شد.

۶. خدمات اضافه تعمیر تلویزیون aiwa

ما به مشتری هامان خدمات اضافه‌ای جهت نگهداری بهتر تلویزیون می‌دهیم؛ چون می‌دانیم که برخی مواقع خرابی تلویزیون آیوا به دلیل نداشتن شرایط نگهداری مناسب است. این خدمات شامل این موارد است:

شلف دیواری

۷. خدمات در شهرهای اطراف مثل خمینی‌شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا اصفهان خدمات خود را در شهرهای اطراف اصفهان نیز ارائه می‌کند و جهت نزدیکی و رفاه مردم شهرهای غرب اصفهان دفتری نیز در مرکز شهر خمینی‌شهر تأسیس نموده است. درصورتی‌که در شهرهای خمینی‌شهر، کوشک، اصغرآباد و … نیاز به تعمیر تلویزیون آیوا داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

ویژگی‌های تعمیرکار نمایندگی

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

هزینه تعمیرات تلویزیون آیوا در اصفهان

عوامل تعیین‌کننده هزینه تعمیر تلویزیون آیوا

 اصلی‌ترین عامل ایراد تلویزیون آیوا است. به‌عنوان‌مثال مشخص است که تعمیر شکستگی پنل تلویزیون یک تعمیر با هزینه زیاد است. عامل دیگر تعمیر یا تعویض قطعه است؛ مثلاً تعویض قطعه به طور معمول هزینه بیشتری نسبت به تعمیر قطعه معیوب دارد. همین موضوع در زمینه هزینه تعمیر بک لایت بسیار تأثیر دارد. مشخص است که تعمیر بک لایت هزینه کمتری دارد و تعویض آن هزینه بیشتری دارد.

همچنین مدل و اندازه صفحه تلویزیون آیوا دلیل مؤثر بر قیمت تعمیر است. واضح است که قیمت تعمیر تلویزیون 32 اینچ از قیمت تعمیر همان ایراد در تلویزیون 65 اینچ بسیار کمتری است. این موضوعات ازیک‌طرف و کیفیت خدمات و انصاف تعمیرکار هم از طرف دیگر بسیار مهم است.

فراموش نکنیم که همه چیز هزینه نیست و با هر قیمتی هر فرد ناشناسی که محل مشخص و قابل‌پیگیری ندارد را به منزل راه ندهیم. این نمایندگی باتوجه‌به سیستم ارزیابی و نظارتی که دارد همه هزینه‌ها را طبق تعرفه‌های مصوب شرکت دریافت می‌کند (تعرفه شرکت پایین‌تر از نرخ‌نامه اتحادیه است.) و در تلاش است تا تعمیر تلویزیون ضمن کیفیت بالا برای مشتریان کمترین هزینه را داشته باشد.

آیوا - نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا

ایرادهای پرتکرار تلویزیون آیوا

خرابی تلویزیون آیوا فقط شامل نداشتن تصویر نیست و ایرادهای دیگری نیز ممکن است پیدا کنند. در ادامه چند تا از ایرادهایی که بقیه مشتری‌های قبلی نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا داشتند را با هم مرور می‌کنیم.

تلویزیون ایوا روشن نمی‌شود.

روشن نشدن تلویزیون دو حالت کلی دارد. چراغ تلویزیون روشن می‌شود یا چراغ جلو تلویزیون روشن نمی‌شود. در تلویزیون آیوا معمولاً روشن نشدن تلویزیون بدون روشن شدن چراغ جلو اتفاق می‌افتد.

علت روشن نشدن تلویزیون آیوا

همان‌طور که می‌دانید تلویزیون‌های ال‌ای‌دی دو برد تغذیه و مین دارند؛ اما در تلویزیون‌های آیوا این دو برد با هم ترکیب شده است. به همین دلیل ایراد روشن نشدن تلویزیون بدون روشن چراغ جلوی آن به دلیل خرابی برد مین است. جهت رفع ایراد با تعمیر برد مین تلویزیون با قیمت بسیار مناسبی مثل روز اول می‌شود.

توضیحات بیشتر:

تلویزیون آیوا تصویر ندارد، صدا دارد.

ایراد نداشتن تصویر در تلویزیون آیوا ممکن است با ایرادهای دیگری مثل روشن نشدن تلویزیون یا خرابی آنتن اشتباه گرفته شود. برای اطمینان از تشخیص درست ایراد دکمه منو را روی کنترل بزنید. اگر منو را مشاهده نکردید پس تلویزیون ایراد دارد.

علت نداشتن تصویر در تلویزیون آیوا

نداشتن تصویر در تلویزیون آیوا دو دلیل اصلی دارد. شایع‌ترین دلیل خرابی بک لایت تلویزیون است. ما باتوجه‌به اینکه نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا هستیم می‌توانیم به‌سرعت تلویزیون شما را با بک لایت اصلی آیوا تعمیر کنیم. دلیل دیگری خرابی بقیه اجزا پنل است. این اتفاق کمتر می‌افتد. اما نگران نباشید ما به‌سرعت می‌توانیم با قیمتی مناسب پنل شما را تعمیر کنیم.

توضیحات بیشتر:

تلویزیون روی لگو آیوا می‌ماند.

یک ایراد پرتکرار دیگر در تلویزیون‌های آیوا هنگ کردن روی لوگوی آیوا است. به این شکل که تلویزیون پس از روشن‌کردن در مراحل اولیه روشن شدن روی لوگو می‌ماند یا دائم با نمایش لوگوی ایوا خاموش و روشن می‌شود.

علت روی لوگو ماندن تلویزیون آیوا

علت اصلی این ایراد مشکل نرم‌افزاری در تلویزیون است. در مواردی با اقدامات نرم‌افزاری مشکل قابل‌حل است. اما درصورتی‌که با ارتقا نرم‌افزاری مشکل برطرف نشد اقدام به تعمیر برد مین می‌شود.

تعمیر تلویزیون آیوا

صفحه تلویزیون خط دارد.

در مواردی مشتری اعلام می‌کند که روی صفحه تلویزیون خط وجود دارد. داشتن خط روی صفحه تلویزیون آیوا چند نوع متفاوت دارد. خط‌های نازک یا کلفت و خط عمودی یا افقی و یا خط مورب. وجود خط مورب روی تصویر یا خط‌های عمودی و افقی به‌صورت هم‌زمان نشانه شکستگی پنل تلویزیون است. وجود خط کلفت عمودی نشانه آب‌خوردگی تلویزیون می‌تواند باشد و خط‌های افقی معمولاً به دلیل ایراد فنی در تلویزیون و بر اثر مرور زمان پیش می‌آید.

آشنایی با آیوا

انواع تلویزیون آیوا

تلویزیون‌های آیوا در اندازه‌های 32 تا 65  اینچ و انواع زیر در بازار ایران موجود است:

HD اچ‌دی

FHD فول‌اچ‌دی

UHD یواچ‌دی

4K فورکی

گارانتی آیوا

تلویزیون‌های آیوا با گارانتی گاندو در ایران توزیع می‌شود. این شرکت از سال 1392 شروع به فعالیت نموده است و در تمام استان‌های کشور دارای نمایندگی فعال است. در زیر برخی از شرایط گارانتی تلویزیون‌های آیوا را مرور می‌کنیم.

تلویزیون آیوا به مدت 18 ماه از تاریخ نصب توسط تکنسین‌های شرکت گاندو، تحت ضمانت خدمات گاندو سرویس است.

گارانتی شامل تعمیر، سرویس و تعویض قطعات معیوب است.

هزینه ایاب‌وذهاب، و نصب دیواری رایگان نیست.

 صدمات ناشی از نصب توسط مشتری یا افراد غیرمرتبط با خدمات گاندو سرویس، شکستگی، ضرب‌دیدگی، آب‌خوردگی، شامل گارانتی نیست.

ریموت کنترل و سایر لوازم جانبی شامل گارانتی نیست.

شرایط نگهداری تلویزیون aiwa

تلویزیون آیوا کیفیت ساخت خوبی دارد. دقت در محافظت و استفاده درست از تلویزیون آیوا اهمیت زیادی دارد؛ زیرا شما به افزایش عمر و کیفیت تلویزیون خود کمک کرده‌اید. برخی از نکات مهم جهت استفاده از تلویزیون آیوا:

محبت می‌کنید بعد از تعمیرات تلویزیون آیوا موارد زیر را بادقت بیشتری رعایت کنید:

تلویزیون  را همراه با محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

تلویزیون از هر نوع رطوبت یا آب دور باشد.

بهتر است تلویزیون  را روی دیوار نصب کنید.

محافظ صفحه استاندارد تلویزیون کمک‌کننده است.

اگر  تلویزیون را تماشا نمی‌کنید، خاموش کنید.

سعی کنید از استاندارد تصویر و صدا تلویزیون استفاده کنید.

سوالات متداول

تعمیر تلویزیون آیوا در منزل بدون هزینه ایاب‌وذهاب و حمل توسط نمایندگی آیوا در اصفهان انجام می‌شود. تماس بگیرید.

بله. بستگی به نوع ایراد اکثر ایرادهای پنل قابل تعمیر است. نمایندگی تلویزیون آیوا اصفهان با داشتن تجهیزات مدرن و به‌روز قادر به تعمیر همه نوع پنل است.

پنل شکسته تلویزیون آیوا باید تعویض گردد و این نمایندگی دارای قطعات اصلی با قیمت بسیار مناسب است.

اگر علت نبودن مشکل در محافظ برق و سیم برق مطمئن نباشد، مشکل به دلیل خرابی برد مین ایجاد شده است.

در تلویزیون‌های آیوا نداشتن تصویر به دلیل خرابی برد مین یا خرابی بک لایت ایجاد می‌شود. با نمایندگی تعمیر تلویزیون آیوا جهت تعمیر سریع و فنی آن تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *