نمایندگی الجی خمینی‌شهر (تعمیرات تلویزیون LG)

نمایندگی تلویزیون ال جی خمینی‌شهر

فهرست +

نمایندگی ال جی LG خمینی شهر

به نمایندگی الجی خمینی شهر خوش‌آمدید. در این نمایندگی خدمات تعمیرات و پس از فروش تلویزیون ال جی در خمینی شهر انجام می‌شود. دفتر خدمات جعفری از طرف شرکت گلدیران بیش از 15 سال است که نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی خمینیشهر را برعهده دارد.

این نمایندگی الجی خدمات نصب و تعمیر تلویزیون ال جی را در شهرهای خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و دولت آباد انجام می‌دهد. همچنین دفتر جعفری خدمات نصب آنتن هوایی و خدمات جانبی مربوط به تلویزیون ال ای دی از جمله نصب براکت دیواری، نصب شلف و … را برای مردم عزیز این شهرها انجام می‌دهد.

ال جی خمینی شهر lg

محل نمایندگی ال‌جی خمینی‌شهر کجاست؟

تلفن نمایندگی تعمیرات تلویزیون الجی چند است؟

خدمات نمایندگی LG خمینی‌شهر برای مشتریان تلویزیون الجی چیست؟

عیب‌های تلویزیون‌های ال جی در خمینی‌شهر رایج

دفتر نمایندگی تلویزیون ال جی اصفهان نیز آماده خدمت‌رسانی به مردم شهر اصفهان و مناطق اطراف است.

0
تکنسین
0
سابقه

آدرس و تلفن دفتر نمایندگی ال جی خمینی‌شهر

آدرس نمایندگی

دفتر نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در خمینی شهر:

خمینی شهر – خیابان شریعتی جنوبی – نبش کوچه 36 – جنب بانک ایران زمین

تلفن نمایندگی ال جی خمینی شهر

شماره تماس نمایندگی سامسونگ در خمینی شهر: 031-33678833 و 33516844-031

همراه: ۰۹۱۳۲۱۱۰۲۸۰

دریافت آدرس و موقعیت نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال‌جی خمینی‌شهر

برای دریافت آدرس نمایندگی ال‌جی خمینی‌شهر از طریق پیامک فرم زیر را تکمیل کنید.

آدرس نمایندگی خمینی شهر

نام(ضروری)

آدرس نمایندگی خمینی شهر

ساعت کاری نمایندگی ال جی خمینی‌شهر

برای درخواست هرگونه تعمیر تلویزیون ال‌جی در خمینی‌شهر می‌توانید از ایتا و واتساپ با نمایندگی در ارتباط باشید.

ساعت کاری دفتر خمینی شهر نمایندگی تعمیر تلویزیون ال‌جی: روزهای کاری هفته از ساعت ۸.۳۰ تا ۱۳ و از ۱۶.۳۰ تا ۲۱

ثبت در خواست تعمیر تلویزیون ال‌جی در خمینی‌شهر​

فرم تماس با ما

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

تعمیراتی که در نمایندگی الجی خمینی شهر انجام می‌شود.

دفتر نمایندگی ال جی خمینی شهر تعمیرات زیر را در سطح شهرستان خمینی‌شهر انجام می‌دهد:

دستگاه‌های صوتی و تصویری شامل:

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیرات LCD و LED ال جی در خمینی‌شهر

تعمیر سینماخانگی ال جی

بلوری ال‌جی

تعمیرات مانیتور ال جی

نصب و تعمیر ماکروویو و سولاردام ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون LG در خمینی شهر خدمات خود را در شهرهای خمینی شهر، درچه، رهنان، کوشک، محمودآباد، اصغرآباد و کلیه شهرهای اطراف عرضه می‌کند. این خدمات شامل نصب، تعمیر و خدمات گارانتی دستگاه‌های صوتی و تصویری است.

نمایندگی سامسونگ در خمینی شهر

نصب تلویزیون LG در خمینی شهر

خدمات نصب تلویزیون ال جی و جی پلاس در خمینی شهر و شهرهای اطراف بر عهده نمایندگی ال جی خمینی شهر است. خدمات نصب شامل نصب و آموزش کار با تلویزیون‌های نو است و طبق ضوابط شرکت گلدیران ارایه می‌شود. همراه با نصب خدماتی همچون نصب براکت دیواری، نصب محافظ صفحه و همچنین آموزش نحوه تمیزکردن صحیح تلویزیون نیر قابل ارائه است.

چرا نمایندگی الجی خمینی شهر ؟!

تصور کنیم تلویزیون ال جی شما خراب شده است. به دنبال یافتن یک تعمیرکار تلویزیون الجی در خمینی شهر می‌گردید. به دنبال نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی هستید. نمایندگی که قابل اطمینان باشد، دفتر مشخص داشته باشد، نیروهای مجرب و متخصص داشته باشد، در سریع‌ترین زمان و قطعات اصلی تلویزیون شما را در خمینی شهر تعمیر کند. قیمت منصفانه داشته باشد، به تجهیزات و روش‌های تعمیرات جدید دسترسی داشته باشد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون الجی خمینی شهر انجام سریع، دقیق، تخصصی و با بهترین قیمت را رسالت خود می‌داند. این دفتر با دارا بودن بهترین تکنسین‌ها و کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تلاش کرده است تا رضایت مشتریان و همشریان گرامی را فراهم آورد.

در مورد خدمات گارانتی بیشتر بدانید:

تعمیر تلویزیون ال جی
تعمیر تلویزیون ال جی
نمایندگی تعمیر تلویزیون اصفهان
نمایندگی تعمیر تلویزیون خمینی شهر

برخی از مهم‌ترین دلائل اطمینان به این مرکز را با هم مرور کنیم:

۱. تعمیرات تلویزیون LG در منزل

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل یکی از ویژگی‌های خدمات نمایندگی ال جی جعفری است. این دفتر با هدف ارائه سریع خدمات و جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی با درخواست شما به منزل یا محل نصب تلویزیون LG در خمینی شهر و شهرهای اطراف مراجعه کرده و تعمیر دستگاه را انجام می‌دهد.

ما پس از تماس شما به سرعت تکنسینی را برای تعمیر دستگاه شما تعیین می‌کنیم. تکنیسن در تماس با شما ساعت مراجعه را هماهنگ نموده و به منزل شما مراجعه می‌کند. در محل تلویزیون شما را بررسی کرده و نتیجه بررسی خود را شامل دلیل خرابی، نحوه تعمیر و هزینه‌های احتمالی آن با شما مطرح می‌کند. پس از تایید شما نسبت به تعمیر آن اقدام می‌نماید.

یک توصیه دوستانه: قبل از حضور هر تعمیرکاری در منزل آدرس محل کسب‌شان را بدانید و تنها به دادن شماره موبایل اطمینان نکنید.

۲. حمل رایگان تلویزیون

تعمیر تلویزیون ال جی در مواردی نیاز به تجهیزات خاص و بزرگی مثل باندینگ دارد. اگر که تکنسین با توجه به عیب تلویزیون شما به این نتیجه برسد که نیاز به انتقال تلویزیون شما به هر یک از دفاتر ما است، تلویزیون ال جی شما به صورت رایگان جهت تعمیر به دفتر ما منتقل خواهد شد. این حمل در هزینه نهایی تعمیر شما هیچ تاثیری نداشته و یک حمل رایگان واقعی است.

تعمیر برد مین تلویزیون نمایندگی سامسونگ خمینی شهر

۳. تامین قطعات تلویزیون LG

نمایندگی تعمیر تلویزیون الجی خمینی شهر بنابر ارتباطات گسترده خود به تولیدکنندگان و انبارهای گوناگونی در داخل و خارج از کشور دسترسی دارد. بنابراین قادر است قطعات مورد نیاز تعمیر تلویزیون ال جی را از هر جای کشور یا بیرون از ایران تامین نماید. این نمایندگی برای تامین قطعه کیفیت و داشتن گارانتی قطعه را در نظر می‌گیرد و بنابراین ارائه کیفیت تعمیر اولویت ماست. تکنسین‌های ما به طور پیوسته با مهندسین شرکت و مهندسین ال جی در کشورهای دیگر در ارتباط هستند و در جریان جدیدترین روش‌های تعمیر قرار دارند.

۴. مراحل تعمیر تلویزیون ال جی در خمینی شهر:

مراحل تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی جعفری:

با ما تماس بگیرید:

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل
 • تماس ما با شما:

تکنسین تعمیرات نمایندگی تلویزیون ال جی خمینی شهر در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرد و ضمن شنیدن توضیحات شما درباره ایراد تلویزیون، جهت مراجعه به منزل با شما هماهنگ می‌کند.

 • تعمیر در منزل خمینی شهر:

تکنسین پس از حضور در منزل تلویزیون ال جی شما را عیب‌یابی کرده و پس از تشخیص مشکل دستگاه، تعمیر تلویزیون ال جی در منزل را برای شما انجام می‌دهد.  اگر بنابر ایراد دستگاه شما به تشخیص تکنسین لازم باشد دستگاه رایگان به محل نمایندگی حمل و پس از تعمیر، دستگاه به منزل شما برگشت داده می‌شود.

 • هماهنگی هزینه‌های تعمیر تلویزیون:

ابتدا کارشناسان بخش فنی دستگاه شما را بررسی دقیق و فنی می‌کنند. سپس قبل از تعمیر دستگاه همراه با تشریح ایراد و شرایط آن برای شما، هزینه‌های دقیق تعمیر تلویزیون را به شما اعلام می‌نمایند.

 • تعمیر تلویزیون ال جی در خمینی شهر:

تلویزیون LG شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش‌دیده (زیر نظر مهندسین شرکت) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود.  پس از تعمیر تلویزیون مدت زمانی هم جهت تایید نهایی تعمیر دستگاه تست می‌شود.

کمترین هزینه تعمیر نمایندگی سامسونگ خمینی شهر

۵- کمترین هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در خمینی شهر

هزینه تعمیر تلویزیون الجی در خمینی شهر به  چند عامل وابسته است. البته یادآوری می کنیم که نمایندگی تعمیرات تلویزیون LG در خمینی شهر تعمیر تلویزیون با بهترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه ممکن را وظیفه خود می‌داند.

با این توضیحات اولین عامل تعیین کننده هزینه تعمیر نوع ایراد تلویزیون است. مثلا تعویض پنل شکسته یک تعمیر با هزینه بالا نسبت بقیه تعمیرها است و در حال حاضر راهکاری جهت کاهش هزینه آن وجود ندارد.

دومین عامل موثر بر قیمت، شیوه تعمیر است.  مثلا تعویض قطعه یا تعمیر قطعه. این موضوع درباره هزینه تعمیر بک لایت، بردهای مین و تغذیه بسیار موثر است.

عامل سوم موثر بر قیمت تعمیر تلویزیون مدل و اندازه تلویزیون است. واضح است که تعمیر تلویزیون 32 اینچ ال جی هزینه کمتری نسبت به تعمیر همان ایراد در تلویزیون 65 اینچ ال جی دارد.

هچنین هزینه تعمیر بستگی به کیفیت خدمات و انصاف تعمیرکار در هزینه تعمیر تلویزیون دارد. این نمایندگی دارای سیستم ارزیابی و نظارت داخلی است و هچنین از طرف شرکت الجی نظارت می‌شود. بنابراین همه هزینه‌ها را طبق تعرفه‌های مصوب شرکت محاسبه می‌کند (تعرفه شرکت پایین‌تر از نرخ‌نامه اتحادیه است.) نمایندگی تعمیر تلویزیون الجی خمینی شهر تلاش می‌کند ضمن تعمیر تلویزیون با بالاترین کیفیت،  کمترین هزینه را از مشتریان خود دریافت کند.

۶. ضمانت تعمیر تلویزیون الجی در خمینی شهر

همان طور که می دانید نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی خمینی شهر همیشه بهترین قطعات و بهترین خدمات را به مردم خمینی شهر و شهرهای اطراف ارائه می‌کند. بنابراین جهت اطمینان خاطر شما تعمیر تلویزیون ال جی در این نمایندگی دارای ضمانت تعمیر است. اگر تلویزیون پس از تعمیر توسط نمایندگی در مدت زمان ضمانت تعمیر، دوباره دچار همان عیب قبلی شود، بدون هیچ هزینه‌ای و با قطعه جدید، تعمیر خواهد شد. این گارانتی برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون نمی‌باشد و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

ضمانت تعمیر نمایندگی سامسونگ خمینی شهر
تمیزکردن تلویزیون تعمیر تلویزیون خمینیشهر

۷. خدمات اضافه بر تعمیر

خدمات اضافه بر تعمیر نمایندگی تلویزیون ال جی خمینی شهر شامل سرویس‌هایی است که طبق درخواست شما برای کمک به حفاظت بهتر تلویزیون در منزل برای شما انجام می‌شود. بنابراین جهت آسودگی خاطر شما از مناسب بودن شرایط نگهداری از تلویزیون، خوشحال می‌شویم تا پس از تعمیر تلویزیون سامسونگ تان، بتوانیم خدمات اضافه زیر را به شما ارائه نماییم:

 • نصب روی دیوار (براکت  دیواری)
 • محافظ صفحه
 • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی
 • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز

استفاده از قطعات استاندارد

چون به انبارهای شرکت دسترسی دارد


امکان مراجعه مجدد

زیرا مکان مشخصی دارد و ارتباط برقرار کردن و پیگیری هرگونه سوال یا مشکلی ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

زیرا توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.


هزینه‌های استاندارد

چون تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون الجی در خمینی شهر

هزینه تعمیر تلویزیون الجی در خمینی شهر بنابر تجربه بیش از 20 سال ما با کیفیتی بسیار بالا، دقیق و تخصصی بسیار کمتر از تعمیرکاران شهرهای دیگر است. متاسفانه تشخیص کیفیت تعمیر در مواردی به چند ماه زمان نیاز دارد اما افرادی با تبلیغات اینترنتی و دادن تنها یک موبایل تلویزیون ال جی شما را با کیفیتی پایین تعمیر کرده و دیگر پاسخگوی تلفن نیستند.
این نمایندگی ضمن دریافت کمترین هزینه ممکن و بالاترین کیفیت تعمیر، دستگاه شما را با ضمانت تعمیر می‌کند و در هر زمان و حتی پس از طی شدن زمان گارانتی تعمیر پاسخگوی مشکلات تلویزیون شما خواهد بود.

ایرادهای متداول تعمیر تلویزیون ال جی در خمینی شهر

ما با وجود 20 سال سابقه تعمیر تلویزیون ال جی در خمینی شهر تجربیات خود را با شما به اشتراک می‌گذاریم. شما می‌دانید که اولین مرحله تعمیر تلویزیون عیب‌یابی است. عیب‌یابی شامل شناخت عیب، تفکیک عیب و علت عیب است. جهت آشنایی با شناخت عیب و تفکیک عیب مطلب عیب‌یابی را مطالعه کنید.

خاموش شدن تلویزیون ال جی

تلویزیون ال جی شما روشن است ولی خود به خود خاموش می‌شود. شما تلاش می‌کنید آن را روشن کنید. ممکن است با کنترل روشن شود یا پس از جدا کردن و اتصال مجدد به برق روشن شود. دلیل اولیه اشکال از محافظ برق یا برق شهر است. از سالم بودن محافظ برق و عدم نوسان برق شهر مطمئن شوید. می‌دانید که خاموش شدن تلویزیون سامسونگ علت‌های متفاوتی دارد. جهت تعمیر سریع‌تر به اتفاقات پس از خاموش شدن تلویزیون دقت کنید.

علت خاموش شدن تلویزیون ال جی

تلویزیون پس از خاموش شدن با کنترل روشن می‌شود: ممکن است زمان خاموشی را فعال کرده‌اید. بدون زمان خاموشی تلویزیون را امتحان کنید.

تلویزیون پس از خاموش شدن به سختی و پس از جدایی از برق روشن می‌شود: خرابی برد مین علت اصلی این ایراد است.

اگر پس از خاموش شدن تلویزیون دوباره روشن نشد یا به سختی روشن شد، علت آن خرابی برد تغذیه یا مین یا هر دو این بردها است.

شکستگی پنل تلویزیون

صفحه تلویزیون ال جی شکسته است.

شکستگی صفحه تلویزیون ال جی بر اثر برخورد اشیا سخت یا نوک تیز پیش می‌آید. بی دقتی، کم بودن فضا در محیط اطراف تلویزیون یا بازی کردن کودکان اطراف تلویزیون مهم‌ترین دلائل شکستن تلویزیون است. همان طور که گفتیم وجود خطوط مورب و تار عنکبوتی، وجود همزمان خطوط عمودی و افقی، در مواردی سیاه شدن کامل صفحه از علائم شکستگی صفحه تلویزیون است. پس از شکستن صفحه تلویزیون باید پنل تلویزیون تعویض شود.

تعویض پنل شکسته تلویزیون ال جی

تعویض پنل شکسته تلویزیون ال جی در این نمایندگی با کمترین قیمت و قطعات اصلی در کمترین زمان قابل انجام است. این نمایندگی قادر به تامین پنل‌ تلویزیون در انواع مختلف و اندازه‌ اینچ‌های متفاوت است. شما در صورت نیز به تعویض پنل با شماره‌های نمایندگی تماس بگیرید.

هزینه تعویض پنل ال جی

قیمت تعویض پنل تلویزیون ال جی در خمینی شهر:

قیمت تعویض پنل تلویزیون سامسونگ به چند عامل بستگی دارد: اول اندازه صفحه چند اینچ باشد. دوم تکنولوژی صفحه چیست؟ HD، FHD، 3D یا 4K و در آخر مدل تلویزیون شما. می‌توانید با ارسال عکس لیبل دستگاه به شماره واتساپ ما از قیمت تعویض پنل مطلع شوید.

ال جی روشن نمی‌شود

تلویزیون ال جی شما روشن نمی‌شود. از وجود برق و سالم بودن محافظ برق مطمئن هستید اما باز تلویزیون روشن نمی‌شود!

 • تلویزیون ال جی روشن نمی‌شود اما چراغ آن روشن می‌شود یا دائم چشمک می‌زند: خرابی برد مین دلیل شایع این مشکل است. لازم است تا بخش‌های مختلف برد مین عیب‌یابی شود. باید به دلیل پیچیده بودن برد مین، تعمیر تخصصی برای برد مین انجام شود.
 • دستگاه روشن نمی‌شود و چراغ آن نیز خاموش است: خرابی برد تغذیه علت شایع این ایراد در خمینی شهر است. البته ممکن است خرابی برد تغذیه باعث خرابی برد مین نیز شده باشد و لازم است عیب‌یابی تخصصی و دقیقی روی تلویزیون انجام شود و سپس اقدام به تعمیر بردهای خراب شود. تکنسین‌های مجرب ما می‌توانند به سرعت این ایراد را تفکیک عیب نمایند.

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی:

برای یافتن دلیل روشن نشدن تلویزیون ال جی باید این نکات را بررسی کنیم. اول بررسی محافظ برق و سیم برق، سپس بررسی چراغ جلوی تلویزیون. در صورتی که چراغ جلو روشن می‌شود یا چشمک می‌زند علت خرابی تلویزیون برد مین دستگاه است ولی اگر چراغ جلو روشن نمی‌شود علت روشن نشدن خرابی برد تغذیه یا خرابی برد مین است.

تلویزیون تصویر ندارد و صدا دارد

صفحه تلویزیون ال جی شما سیاه شده است اما صدا دارد. صفحه تلویزیون خیلی کم نور شده است و بسختی قابل دیدن است. نور قسمتی از صفحه بسیار کم شده است یا دایره های روشنایی یا تاریکی روی صفحه دیده می‌شود. تلویزیون را به سمت نور بچرخانید. آیا تصویر کم رنگی را می‌توانید ببینید؟ جواب این سوال‌ها به تشخیص عیب و عیب یابی دستگاه شما کمک می‌کند.

دلیل نداشتن تصویر در تلویزیون ال ای دی ال جی:

تلویزیون ال جی به دلایلی از جمله خرابی بک لایت، آبخوردگی و قطع شدن فلت‌ها بدون تصویر می‌شود.

 • خرابی بک لایت: بک لایت صفحه تلویزیون LED و LCD را روشن می‌کند. نوع بک لایت در تلویزیون‌های مختلف با هم متفاوت است و بخش مهمی از تکنولژی تلویزیون‌های مختلف در تفاوت بک لایت‌ها است. بک لایت‌ها پس از مدت زمان معینی از کار می‌افتند و باید تعویض شوند. بک لایت‌ها با توجه به مارک، مدل و تنکولوژی ساخت و اینچ تلویزیون متفاوت هستند و بهتر است بگوییم که برای اکثر تلویزیون‌ها بک لایت‌های مخصوص به خود وجود دارد.
 • آبخوردگی: تلویزیون ال ای دی ال جی اگر با آب یا وسایل تمیزکننده خیس تماس پیدا کند یا رطوبت زیادی به آن برسد آسیب جدی می‌بیند. آبخوردگی باعث خرابی لیکویئد تلویزیون می‌شود و تصویر آن خراب می‌شود. پس از آبخوردگی لازم است تا سریع‌تر تعمیر شود تا لیکوئید به طور کامل خراب نشود. در این نمایندگی امکان تعمیر لیکوئید با کمک دستگاه‌های جدید باندینگ وجود دارد. البته دقت کنید که هر چه قدر تلویزیون بیشتر دچار آبخوردگی شده باشد هزینه تعمیر زیاد خواهد شد. بنابراین در صورت داشتن این مشکل لطفا سریع با ما تماس بگیرید.
 • جدا شدن یا پاره فلت: فلت در واقع کابل‌های ارتباطی لیکویئد و بخش‌های دیگر پنل تلویزیون است. ورود اشیا نوک تیز، حرارت زیاد، فرسودگی و …. می‌تواند باعث قطعی فلت تلویزیون ال جی شود. رفع این ایراد به تکنسین‌های مجرب و بسیار تخصصی نیازمند است.
 • هزینه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی

آیا آبخوردگی قابل تعمیر است؟

هزینه تعمیرتلویزیون آبخورده به میزان و شدت خرابی بر اثر مجاورت با رطوبت بستگی زیادی دارد. همچنین مدت زمانی که از آبخوردگی می‌گذرد باعث افزایش هزینه آن می‌شود. لذا توصیه می‌شود تلویزیون هر چه سریع‌تر باز شده و آماده تعمیر شود. تعداد قطعاتی که با آب تماس داشته است در میزان هزینه دستگاه بسیار موثر است و مشخص کردن هزینه قبل از باز کردن پنل خطای بسیار زیادی خواهد داشت.

هزینه تعمیر آبخوردگی تلویزیون چقدر است؟

تعمیر آبخوردگی تلویزیون ال ای دی با کمک دستگاه‌های مدرن و جدید باندینگ به سرعت قابل انجام است. در سال‌های گذشته دانش تعمیرات در کشور ما رشد خوبی داشته است و امکان تعمیر بسیاری از ایرادات تلویزیون‌های ال ای دی وجود دارد.

سوالات متداول

آیا ال سی دی شکسته تلویزیون ال جی قابل تعمیر است؟

شکستگی LCD و LED ال جی به معنی شکستن صفحه تلویزیون ال جی یا لیکوئید آن قابل تعویض است.

آیا بک لایت تلویزیون ال جی قابل تعمیر است؟

بله. بک لایت‌های تلویزیون LCD و LED ال جی در اندازه‌های متلف موجود است و تعمیر یا تعویض آنها با توجه به ایراد دستگاه با کیفیت قابل انجام است.

آدرس نمایندگی ال جی خمینی شهر کجاست؟

آدرس نمایندگی ال جی خمینی شهر: خمینی شهر – خیابان شریعتی جنوبی – کوچه 34 و 36

آیا پنل تلویزیون ال جی قابل تعمیر است؟

ایرادهای مربوط به پنل متفاوت هستند. ایراد نداشتن تصویر، ایراد خط روی تصویر، ایراد شکستگی پنل و آبخوردگی پنل از جمله این ایرادهاست. کلیه این ایرادها قابل تعمیر است و تنها شکستگی پنل در مواردی هزینه زیاد دارد.

چگونه تلویزیون ال جی را در خمینی شهر تعمیر کنیم؟

تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی و درخواست کمک و راهنمایی سریع‌ترین و بهترین پیشنهاد است. تعمیر تلویزیون ال جی نیازمند تخصص و تجربه است. بنابراین جهت کاهش هزینه‌های احتمالی و افزایش عمر تلویزیون خودتان از تعمیرکاران مجرب نمایندگی کمک بگیرید.

چگونه بک لایت تلویزیون ال جی را تعمیر کنیم؟

جهت تعویض بک لایت تلویزیون لازم است که پنل آن باز شود. در صورتی که این کار در محیط مناسب و با استفاده از ابزار مناسب انجام نشود ممکن است باعث شکستگی لیکوئید شود. همان طور که می‌دانید هزینه تعویض لیکوئید بسیار زیاد است. پس حتما از تعمیرکار مجرب و متخصص کمک بگیرید.

دیدگاه (4)

 • ناشناس پاسخ

  اگر تلویزیون مان را تعمیر کردید و دوباره خراب شد چکار کنیم؟

  می 31, 2023 در 7:43 ب.ظ
  • محمد جعفری فشارکی پاسخ

   سلام
   تمام تعمیرات تلویزیون این نمایندگی ال‌جی در شهر خمینی‌شهر شامل گارانتی تعمیر است و پس از تعمیر از 3 ماه تا 1 سال گارانتی داشته و رایگان تعمیر می‌شود.

   می 31, 2023 در 11:24 ب.ظ
 • ناشناس پاسخ

  تلویزیون ما تصویر ندارد ولی صدا دارد. می شود سریع تر تعمیر کنید.

  می 31, 2023 در 7:45 ب.ظ
  • محمد جعفری فشارکی پاسخ

   سلام
   اگر علت نداشتن تصویر در تلویزیون‌ ال‌جی خرابی بک‌لایت باشد از نصف روز تا 24 ساعت در دفتر خمینی‌شهر قابل تعمیر است. بستگی به مدل تلویزیون دارد.

   می 31, 2023 در 11:28 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *