نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی اصفهان

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال‌جی اصفهان: ۷ ویژگی

فهرست +

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال‌جی اصفهان

تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان را چگونه انجام دهم؟ این سوالی در ذهن شما است. نیاز دارید رفع عیب LED ال‌جی‌تان سریع، تخصصی، با ضمانت و در منزل انجام شود. تعمیر تلویزیون ال جی شما با قطعات اصلی و با قیمت مناسب انجام شود. تعمیرکار تلویزیون LG شما فردی آموزش دیده، با تجربه و مطمئن باشد. یافتن چنین امکاناتی از همیشه ساده‌تر است. نمایندگی  تعمیر تلویزیون ال جی اصفهان پاسخ سریع سوالات شماست. اما با هم شرایط و تفاوت نمایندگی‌ها را بررسی کنیم. ببینیم برای تعمیر تلویزیون الجی در اصفهان چه نکات و شرایطی وجود دارد و برای هر ایراد ال جی چه کاری باید انجام داد.

انتهای مطلب شما هم برای ما بنویسید چه نکاتی برای تعمیر تلویزیون مهم است. اگر نیاز هست تا با هم صحبت کنیم زنگ بزنید به نمایندگی، تا مشکل‌تان را سریع‌تر حل کنیم.

فقط با یک تماس شما، تعمیرکار متخصص نمایندگی تلویزیون ال‌جی در اصفهان مشکل ال جی شما را  حل می‌کند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال‌جی اصفهان کجاست؟

آدرس نمایندگی تعمیرات تلویزیون الجی اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

دفتر خمینی شهر: خیابان شریعتی جنوبی، مابین کوچه 34 (الزهرا) و کوچه 36 (گود)

شماره تلفن نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

نمایندگی تلویزیون ال جی اصفهان LG
5,0
Rated 5 out of 5
5 از 5 ستاره (از 4 نظر)

نمایندگی تعمیر تلویزیون الجی LG در اصفهان

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز نمایندگی ال جی

تعمیرکار مجاز نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان طی دوره‌های متعدد آموزش می‌بیند و پس از قبولی در آزمون‌های فنی وارد مرحله کارآموزی شده و تحت نظر افراد با تجربه متفاوت شروع به کار می‌کند. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون الجی اصفهان در صورت تایید و کسب نمرات لازم و تایید صلاحیت‌های رفتاری و اجتماعی مشغول به کار خواهد شد. همچنین در طی سال ضمن بررسی عملکرد، در دوره‌های آموزشی مختلف با جدیدترین دستگاه‌ها و شیوه‌های جدید تعمیر در نمایندگی تلویزیون ال جی اصفهان آشنا می‌شوند.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت ال جی آموزش دیده است.

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت ال جی دسترسی دارد.

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و ارتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

ویژگی‌های منحصر به فرد تلویزیون ال جی

تلویزیون ال جی سال‌هاست که برند شماره یک دنیاست. تلویزیونی شیک، جدید و مدرن. افرادی که در منزل تلویزیون ال جی دارند به آن احساس غرور دارند و همین امر باعث می‌شود که نسبت به تعمیر تلویزیون ال جی خود حساس باشند. در زیر چند ویژگی مهم ال جی که برای تعمیر آن مهم است را با هم مرور کنیم.

گارانتی گلدیران

تلوبزیون‌های ال جی با گارانتی رسمی گلدیران در ایران عرضه شده است. این شرکت تامین کننده اصلی قطعات و تجهیزات لازم جهت ارایه بهترین خدمات به مشتریان شرکت ال جی است. نمایندگان این شرکت بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی شناخته می‌شوند و در ایران مطمئن‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارایه می‌دهند. در زیر برخی از مهم‌ترین نکات ضمانت نامه تلویزیون ال جی را با هم مرور می‌کنیم.

 • مدت زمان گارانتی دستگاه‌ها از زمان نصب یا خرید 18 ماه است.
 • گارانتی دستگاه شامل هزینه قطعات مصرفی و اجرت تعمیر است و رایگان است.​
 • شکستگی، آبخوردگی و ایرادات ناشی از نوسان برق شامل گارانتی نیست.​

گارانتی تلویزیون ال جی

 

انواع تلویزیون ال جی

آشنایی با مدل تلویزیون ال جی:

مدل تلویزیون ال جی LG

شرایط نگهداری تلویزیون ال جی

مراقبت از ال جی و رعایت نکات زیر همیشه و بویژه پس از تعمیر تلویزیون ال جی بسیار مهم و ضروری است. لطفا به این توصیه‌ها درباره LED LG با دقت عمل کنید تا طول عمر دستگاه شما افزایش یابد. این راهنمایی‌ها به شکل کلی است و جهت پیش‌گیری از ایرادات معمول تلویزیون ال جی در اصفهان به شما توصیه شده است.

ویژگی‌های نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون الجی جهت کمک به همشهریان عزیز اصفهانی خدمات زیر را برای شما عزیزان با بالاترین کیفیت ارائه می‌کند. 7 ویژگی نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی را با هم مرور می‌کنیم.

۱- تعمیر تلویزیون الجی در منزل

یک راه سریع برای تعمیر تلویزیون الجی در اصفهان مراجعه تعمیرکار به محل است. تعمیر در محل یکی از امکاناتی است که نمایندگی تلویزیون ال جی جعفری برای مشتریان خود به رایگان ارایه می‌کند. تکنسین‌های این نمایندگی پس از تماس شما با هماهنگی قبلی به محل مراجعه کرده و LG شما را در محل تعمیر می‌نمایند.

سرویس تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان در منزل رایگان است.

۲- تامین کنندگان قطعات ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون الجی اصفهان جعفری با توجه به ارتباطات بین المللی خود و دسترسی به تولیدکنندگان اصلی قطعات کیفیت قطعات مصرفی برای تعمیر ال جی در اصفهان را برای شما تضمین می‌کند. این نمایندگی به انبارها و تامین کنندگان داخلی نیز دسترسی مستقیم و بدون واسطه دارد و با کمترین هزینه می‌تواند تمام قطعات مورد نیاز از جمله پنل تلویزیون‌های ال جی را با بهترین قیمت تامین نمایید.

قطعات نمایندگی تلویزیون ال جی اصفهان

۳ – مراحل تعمیر تلویزیون در نمایندگی الجی اصفهان

مراحل تعمیر ال جی در نمایندگی تلویزیون ال جی جعفری (اصفهان و خمینی شهر):

 • با کارشناسان ما تماس بگیرید:
 • تماس ما با شما:

تکنسین‌های نمایندگی جعفری به شماره شما زنگ می‌زنند. از این طریق مشکل الجی را می‌پرسند و جهت تعمیر در منزل با شما هماهنگ می‌کنند.

 • تعمیر در منزل اصفهان:

ابتدا عیب دستگاه بررسی شده و پس از تشخیص دقیق قطعه معیوب الجی LG، تعمیر دستگاه در منزل برای شما انجام می‌شود. در صورتی که به تشخیص تکنسین تعمیر در محل برای تلویزیون خطر داشته باشد، دستگاه رایگان به محل نمایندگی منتقل و پس از پایان تعمیر، دستگاه شما برگشت می‌شود.

 • تعمیر تلویزیون الجی:

ال ای دی شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش دیده (زیر نظر مهندسین شرکت الجی) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود. و همچنین مدت زمانی هم برای تست دستگاه در نظر گرفته می‌شود

۴- هزینه‌های تعمیر تلویزیون الجی LG در اصفهان

تعیین هزینه تعمیر تلویزیون الجی در اصفهان بدون دیدن ایراد دستگاه و عیب یابی ممکن است؟ تعمیر تلویزیون ال جی LG یک شغل تخصصی است. در این شغل تعمیرکار پس از مشاهده دستگاه می‌تواند عیب دستگاه و علت آن را تشخیص داده و راهکار تعمیراتی آن را پیشنهاد دهد. پس هرگونه اعلام هزینه قبل از مشاهده دستگاه جای سوال دارد.

در نمایندگی تعمیرات تلویزیون الجی جعفری تکنسین‌ها پس از مراجعه در محل و قبل از هرگونه تعمیر، هزینه‌های تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌نمایند و در صورت موافقت شما با هزینه‌ها، تعمیر انجام خواهد شد. در صورت عدم رضایت شما از مبلغ اعلامی هیچ هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت نمی‌شود.

۵- گارانتی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان:​

تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی جعفری دارای گارانتی پس از تعمیر است. اگر پس از تعمیر تلویزیون الجی، دستگاه مجدد ایراد پیدا کند، بدون دریافت هیچ هزینه‌ای، با استفاده از قطعه جدید، تلویزیون تعمیر می‌شود. گارانتی تعمیر برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی نیست. توصیه می‌شود به روش‌های گوناگون نسبت به نگهداری از ال جی خود توجه کنید.

۶- خدمات اضافه پس از تعمیر تلویزیون LG:

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان، به شما خدمات اضافه پس از تعمیر زیر را ارائه می‌کند. این خدمات بنا به تقاضای شما جهت نگهداری بهتر ال جی و کاهش هزینه‌های احتمالی شما در آینده است.

نصب براکت دیواری نمایندگی ال جی

تلویزیون‌های ال جی بیشتر به چه دلیل خراب می‌شوند؟

طبق نظر کارشناسان نمایندگی تلویزیون الجی اصفهان در فرایند تعمیر وسایل الکتریکی پیچیده از جمله تلویزیون ال جی، مرحله اول و بسیار مهم مرحله عیب یابی است. اگر با این فرایند آشنایی ندارید ابتدا مطلب عیب یابی تلویزیون الجی LG را بخوانید.

تلویزیون ال جی روشن نمی‌شود.

یک ایراد شایع در ال ای دی‌ها "روشن نمی‌شود" است. روشن نشدن تلویزیون الجی LG در مدل‌های مختلف به شکل‌ها مختلفی دیده می‌شود. از جمله نکات مهم آن این است که:

 • چراغ تلویزیون ال جی روشن می‌شود؟
 • آیا چراغ تلویزیون چشمک می‌زند؟
 • آیا با زدن دکمه‌های کنترل چراغ جلو چشمک می‌زند؟
علت روشن نشدن تلویزیون الجی چیست؟
 • تلویزیون را مستقیم به برق شهر متصل کنید. اگر باز چراغ جو روشن نمی‌شود علت خرابی از سیم برق، آداپیتور برق یا برد تغذیه است. در بعضی مواقع ممکن است برد مین دستگاه خراب باشد.
 • وقتی چراغ جلو چشمک می‌زند و تلویزیون روشن نمی‌شود علت خرابی برد مین دستگاه است و باید برد مین تعمیر شود.
 • وقتی چراغ جلو روشن است و تلویزیون روشن نمی‌شود یا به اصطلاح در حالت استندبای است به معنای خرابی برد مین است.

راهنمایی بیشتر برای روشن نشدن تلویزیون ال جی و هزینه‌های آن

تلویزیون ال جی تصویر ندارد؟

تصویر تلویزیون ال جی سیاه می‌شود اما صدا دارد. با زدن دکمه‌های تلویزیون یا کنترل چیزی روی صفحه نمایش نمی‌دهد، یا تصویری بسیار کم نور و تاریک دیده می‌شود. این ایراد را با عبارت "تصویر ندارد اما صدا دارد" می‌شناسند. البته اگر در حین استفاده از تلویزیون ال جی به دستگاه‌های جانبی دیگری مثل گیرنده یا... متصل باشید ممکن است با زدن دکمه‌ها، صدای تلویزیون نیز قطع شود و باز نگردد.

علت نداشتن تصویر در تلویزیون‌های ال جی چیست؟

طبق تجربه ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون الجی اصفهان نداشتن تصویر و داشتن صدا در تلویزیون‌های ال جی به سه دلیل عمده است. آبخوردگی، شکستگی، خرابی بک لایت. شایع‌ترین دلیل نداشتن تصویر خرابی بک لایت است.

چگونه بک لایت تلویزیون ال جی را تعمیر کنیم؟

تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون ال جی با باز کردن پنل امکان پذیر است. باز و بسته کردن پنل بسیار حساس و دقیق است. در صورت بروز خطای کوچک در حد چند میلی متر پنل دچار آسیب جدی (شکستگی) می‌شود. لطفا از تعمیرکار مجاز نمایندگی جهت این رفع عیب led ال جی خود استفاده کنید. جبران خسارت ناشی از اشتباه تعمیراتی برای تعمیرکاران معمولی غیر ممکن است.

 

تلویزیون ال جی خود به خود خاموش و روشن می‌شود؟

در این ایراد وجود صدا یا عدم وجود صدای تلویزیون بسیار مهم است. اگر با وجود قطع و وصل تصویر صدا وجود دارد پس ال جی خاموش و روشن نمی‌شود و شما باید قطع و وصل شدن تصویر را مطالعه کنید.

علت خاموش و روشن شدن ال ای دی ال جی چیست؟

علت اصلی خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی برد مین تلویزیون است. دقت کنید که لازم نیست تا همیشه برای رفع این ایراد برد مین را تعمیر کرد. برخی مواقع این ایراد به کمک به روزرسانی‌های خاص یا تعمیر اتصالات داخلی دستگاه قابل تعمیر است. تشخیص این ایراد بستگی به مدل دستگاه دارد و لازم است توسط افراد متخصص بررسی گردد.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

ارزان‌ترین روش تعمیر خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی چقدر است؟

هزینه تعمیر این ایراد بستگی به مدل دستگاه دارد. می‌تواند تنها با یک هزینه جزیی و بسیار کم حل شود و یا نیاز به تعمیر یا تعویض برد مین داشته باشد. تعمیر این ایراد را به تعمیرکار مجاز نمایندگی بسپارید.

صفحه ال جی ضربه خورده است؟

روی صفحه تلویزیون خطوط مورب به شکل تار عنکبوت دیده می‌شود؟ لکه‌های سیاه دایره‌ای شکل گوشه‌های تصویر دیده می‌شود؟ روی تصویر خطوط عمودی و افقی به طور همزمان دیده می‌شود؟ این‌ها نشانه‌های شکستگی تلویزیون ال ای دی است.

ضربه خوردگی نمایندگی تلویزیون lg
هزینه تعویض پنل تلویزیون ال جی چقدر است؟

قیمت پنل تلویزیون ال جی به اندازه صفحه، تکنولوژی بکار رفته در آن (3D، FHD، 4K و …) و مدل دستگاه بستگی دارد. شما با ارسال عکس لیبل پشت ال جی برای ما در نمایندگی تلویزیون ال جی اصفهان می‌توانید در سریعترین زمان قیمت پنل تلویزیون ال جی را دریافت کنید. ارسال به ایتا

خدمات ما:

پنل تلویزیون با توجه به ابعاد آن متفاوت خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، ما می‌توانیم اقدام به تعویض پنل ال جی شما کنیم.

تصویر تلویزیون ال جی آبی شده است؟

ما هر روز در نمایندگی الجی اصفهان تلویزیون‌هایی که تصویر آنها آبی شده است و حتی قسمت‌هایی که باید سفید باشد هم در تصویر رنگ آبی دارد مواجه می‌شویم. این رنگ آبی چندان یک نواخت نیست و ممکن است همراه با کم و زیاد شدن نور صفحه باشد. با تغییر تنظیمات مشکل برطرف نمی‌شود.

ایراد تصویر آبی تلویزیون ال جی نمایندگی
علت آبی بودن تصویر ال جی چیست؟

دلیل آبی شدن تصویر تلویزیون ال جی بخاطر خرابی بک لایت‌ها است. در برخی مدل‌های ال جی از نوع خاصی از بک لایت استفاده می‌شود که این بک لایت‌ها در حین خرابی و قبل از قطعی و خاموشی کامل به رنگ آبی در می‌آیند. در واقع این رنگ آبی نشانه جدی خرابی بک لایت است و باید بک لایت‌های تلویزیون را تعویض کرد.

تصویر ال جی قطع و وصل می‌شود؟

تصویر تلویزیون به طور مداوم قطع و وصل می‌شود. تفاوت این ایراد با خاموش و روشن شدن در این است که با هر وصل شدن تصویر، آرم ال جی نمایش داده نمی‌شود و صدا هم قطع نمی‌شود.

علت قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال جی چیست؟

بنابر تجربه ما در نمایندگی تلویزیون الجی اصفهان قطع و وصل شدن تصویر در تلویزیون ال جی به دلیل خرابی بک لایت‌ها است. در مواد بسیار کمی ممکن است این ایراد از قطعات دیگر مثل برد تغذیه یا برد مین نیز باشد. با تعویض بک لایت‌ها این ایراد برطرف می‌شود.

بیستر بدانید: راهنمای عیب‌یابی قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ال‌جی

صدای تلویزیون ال جی کم است؟

صدای تلویزیون ال جی کم شده است یا کیفیت صدا بسیار پایین است. با افزایش صدا ایرادهای آن بیشتر شده و صدا گویا نیست. علت این مشکل خرابی بلندگوها است و با تعویض این بلندگوها مشکل برطرف می‌شود. البته LEDهای ال جی، بدلیل نازک بودن، بلندگوهای کشیده و باریکی دارند. صدای این دستگاه‌ها برای برخی افراد کافی نیست و صدای بیشتری نیاز دارند. این نیاز در تلویزیون‌های ال جی مشکل نیست و راهکار تعمیراتی ندارد.

کنترل جادویی کار نمی‌کند؟

کنترل جادویی بر خلاف بقیه کنترل‌ها با اشعه مادون قرمز کار نمی‌کند و از طریق بلوتوث با تلویزیون ارتباط برقرار می‌کند. این موضوع باعث مصرف زیاد باطری در این کنترل‌ها می‌شود. در صورتی که کنترل جادویی از کار افتاد ابتدا باطری‌های آن را تعویض نموده و از باطری نو و قوی استفاده کنید. در صورتی که مشکل همچنان باقیست طبق دستورالعمل موجود در دفترچه راهنما نبست به جفت سازی کنترل با تلویزیون اقدام کنید. اگر عمل جفت سازی انجام نشد یا پس از جفت سازی همچنن مشکل دارید باید کنترل تعمیر گردد.

۷- تعمیر تلویزیون ال جی در خمینی شهر

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در خمینی شهر بر عهده این دفتر است. نمایندگی جعفری افتخار دارد با کمک افراد متخصص، ماهر و باتجربه از سراسر استان اصفهان آماده خدمت رسانی به مردم شهرستان خمینی شهر است. این نمایندگی خدمات نصب و تعمیرات انواع تلویزیون‌های ال جی در خمینی شهر، درچه، اصغرآباد، کوشک، محمود آباد و …. را انجام می‌دهد.

سوالات متداول

دلیل آبی شدن تصویر تلویزیون ال جی بدلیل ضعیف شدن بک لایت ها تلویزیون است. در بعضی مدل‌های تلویزیون ال جی وقتی بک لایت ها به انتهای عمر خود می‌رسند نور آبی رنگ تولید می‌کنند. لازم است بک لایت ها بررسی و تعویض شود.

قطع و وصل شدن تصویر در تلویزیون ال جی به دلیل خرابی بک لایت ها است. در مواد بسیار کمی ممکن است این ایراد از قطعات دیگر مثل برد تغذیه یا برد مین نیز باشد. با تعویض بک لایت ها این ایراد برطرف می‌شود.

قیمت پنل تلویزیون ال جی به اندازه صفحه، تکنولوژی بکار رفته در آن (3D، FHD، 4K و …) و مدل دستگاه بستگی دارد. شما با ارسال عکس لیبل پشت تلویزیون ال جی برای ما می‌توانید در سریعترین زمان قیمت پنل تلویزیون ال جی را دریافت کنید.

هزینه تعمیر این ایراد بستگی به مدل دستگاه دارد. می تواند تنها با یک هزینه جزیی و بسیار کم حل شود و یا نیاز به تعمیر یا تعویض برد مین داشته باشد. تعمیر این ایراد را به تعمیرکار مجاز نمایندگی بسپارید.

تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون ال جی با باز کردن پنل امکان پذیر است. باز و بسته کردن پنل بسیار حساس و دقیق است. در صورت بروز خطای کوچک در حد چند میلی متر پنل دچار آسیب جدی (شکستگی) می‌شود. لطفا از تعمیرکار مجاز نمایندگی جهت این رفع عیب led ال جی خود استفاده کنید. جبران خسارت ناشی از اشتباه تعمیراتی برای تعمیرکاران معمولی غیر ممکن است.

هزینه تعمیر تلویزیون ال‌جی در نمایندگی اصفهان

هزینه تعمیر تلویزیون ال‌جی به نوع ایراد، روش تعمیر و کیفیت قطعه استفاده شده بستگی دارد.

ممکن است تلویزیون تصویر نداشته باشد و قیمت تعمیر آن متفاوت باشد! دلیل آن علت ایراد است خرابی بک لایت یا ایراد نرم افزاری قیمت بسیار متفاوتی دارد.

خرابی بردها ممکن است با تعمیر برد قبلی اصلاح شود یا با تعویض برد انجام شود. این دو نیز تفاوت بسیاری دارد.

همچنین مشخص است که معمولا قطعه با کیفیت قیمت بیشتری دارد. شما در مطالب بالا و زیر هر ایراد می ‌توانید هزینه تعمیر هر ایراد را پیدا کنید.

خلاصه کلام

ویژگی‌های نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال‌جی اصفهان، سرعت، در محل، تخصصی و با قطعات اصلی است. تجربه تعمیر انواع ایرادات تلویزیون ال‌جی را داشته و همه قطعات اصلی از جمله پنل تلویزیون دسترسی دارد. تعمیر تلویزیون خود را با ضمانت تعمیر و خدمات عالی انجام دهید.

دیدگاه (2)

 • محمد حسین پاسخ

  سلام
  من یک تلویزیون 47lw57000 دارم که روشن نمی شود. چراغ جلویش روشن است اما هر چقدر دکمه کنترل را می زنیم روشن نمی شود. لطفا سریع تر راهنمایی کنید. ممنون

  سپتامبر 13, 2022 در 6:58 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   سلام
   تلویزیون های سری lw ال جی به دلیل خرابی برد مین روشن نمی شوند. با تعمیر برد مین مشکل برطرف می شود و هزینه زیادی ندارد.

   سپتامبر 13, 2022 در 8:12 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *