تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان بدون نگرانی

نمایندگی تلویزیون سونی

فهرست +

اصفهان و خمینی شهر

با ما تماس بگیرید

نمایندگی تلویزیون سونی در اصفهان خمینی شهر
5,0
Rated 5,0 out of 5

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان تخصص ماست.

تصور اینکه تلویزیون سونی شما خراب شده سخت است و تعمیر آن باعث نگرانی شما شده است. یافتن تعمیرکار مجرب جهت تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان، یافتن قطعه اصلی آن، پرداخت هزینه منصفانه و …. تنها بخشی از دلائل نگرانی شماست. اما دفتر تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان به این نگرانی‌های شما پایان می‌دهد.

دفتر تعمیرات تلویزیون sony اصفهان انجام سریع، دقیق، تخصصی و با بهترین قیمت را رسالت خود می‌داند. این دفتر با دارا بودن بهترین تکنسین‌ها و کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تلاش کرده است تا رضایت مشتریان و همشریان گرامی را فراهم آورد. برخی از مهم‌ترین دلائل اطمینان به این مرکز را با هم مرور کنیم:

آنچه در این مطلب می خوانید:

ویژگی‌های دفتر تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان

۱- تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان در منزل

تعمیر تلویزیون سونی در محل یک راهکار مناسب جهت صرفه‌جویی در زمان شما و همچنین اطمینان از کیفیت خدمات ماست.  ما پس از تماس شما به سرعت تکنسینی را به شما اختصاص می‌دهیم. تکنیسن طی تماس با شما زمان مراجعه مناسب را هماهنگ نموده و به محل شما مراجعه می‌کند. در منزل تلویزیون شما را عیب یابی می‌کند و نتیجه بررسی خود را درباره علت خرابی و نحوه تعمیر آن به اطلاع شما می‌رساند. پس از تایید شما نسبت به تعمیر آن اقدام می‌نماید.

سرویس تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان در منزل رایگان است.

۲- حمل رایگان تلویزیون

بعد از حضور در منزل، تلویزیون سونی شماعیب‌یابی می‌شود. اگر به تشخیص تکنسین حمل دستگاه به محل دفتر تعمیرات لازم باشد، بدون هیچ هزینه‌ای بابت حمل و نقل، دستگاه شما برای تعمیر به دفتر تعمیرگاه حمل و برگشت خواهد شد.

۳ - تامین قطعات تلویزیون سونی

این دفتر با داشتن شعب متعدد و ارتباطات گسترده در کشور و خارج از کشور قادر است تا با کیفیت‌ترین قطعات تلویزیون سونی را تامین نماید. ارتباط با تولیدکنندگان اصلی قطعه، دسترسی به انبارهای اصلی قطعات داخل کشور و متصل بودن به شبکه تعمیرکاران تلویزیون‌های سونی در کشور از جمله امتیازات این دفتر است که نگرانی شما بابت تامین قطعه را برطرف می‌کند.

تعمیر تلویزیون اصفهان

۴- کمترین هزینه تعمیر تلویزیون

هزینه تعمیر تلویزیون سونی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین عامل نوع ایراد است مثلا شکستگی پنل یک ایراد با هزینه بالا نسبت بقیه تعمیرها است. عامل دیگر موثر بر قیمت شیوه تعمیر است مثلا قطعه تعویض شود یا قطعه معیوب تعمیر شود. مثلا هزینه تعمیر بک لایت بستگی به تعمیر یا تعویض بک لایت دارد. عامل بعدی موثر بر قیمت تعمیر تلویزیون مدل و اندازه تلویزیون است. برای مثال مشخص است که هزینه تعمیر تلویزیون 32 اینچ از هزینه تعمیر همان ایراد در تلویزیون 65 اینچ هزینه کمتری دارد. این عوامل به همراه کیفیت خدمات و انصاف تعمیرکار در هزینه تعمیر تلویزیون بسیار موثر است. این نمایندگی با توجه به سیستم ارزیابی و نظارتی که دارد همه هزینه‌ها را طبق تعرفه‌های مصوب شرکت دریافت می‌کند (تعرفه شرکت پایین‌تر از نرخ‌نامه اتحادیه است.) و در تلاش است تا تعمیر تلویزیون ضمن کیفیت بالا برای مشتریان کمترین هزینه را داشته باشد.

۵- ضمانت تعمیر تلویزیون سونی

دفتر تعمیر تلویزیون سونی متعهد است که با کیفیت‌ترین قطعات و بهترین خدمات را به مردم اصفهان و شهرهای اطراف ارائه کند. با وجود این جهت اطمینان خاطر مشتریان گرامی تعمیر تلویزیون سونی در این دفتر دارای گارانتی تعمیر است. ضمانت تعمیر به این معنا است که اگر دستگاه پس از تعمیر توسط این دفتر، مجدد همان ایراد قبلی را پیدا کند، بدون دریافت هزینه مجدد، با استفاده از قطعه جدید، تعمیر می‌شود. این ضمانت برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون نیست و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

۶- سرویس‌های اضافه پس از تعمیر تلویزیون

سرویس‌های اضافه پس از تعمیر تلویزیون سونی شامل خدماتی است که طبق درخواست شما جهت کمک به نگهداری بهتر تلویزیون در منزل برای شما انجام می‌شود. لذا برای اطمینان شما از مناسب بودن شرایط استفاده از تلویزیون، خوشحال می‌شویم تا پس از تعمیر سونی شما، بتوانیم خدمات اضافه زیر را به شما ارائه نماییم:

تمیز کننده تلویزیون

۷- مراحل تعمیر تلویزیون سونی در اصفهان

مراحل تعمیر تلویزیون سونی در نمایندگی جعفری:

با ما تماس بگیرید:

 • تماس ما با شما:

همکاران ما به سرعت با شما تماس می‌گیرند و به صورت تلفنی مشکل را از شما جویا شده و جهت مراجعه به منزل با شما هماهنگ می‌کنند.

 • تعمیر در منزل اصفهان و خمینی شهر:

پس بررسی ایراد و تشخیص عیب دستگاه، تعمیر دستگاه در منزل برای شما انجام می‌شود.  در صورتی که به تشخیص تکنسین لازم باشد دستگاه رایگان به محل نمایندگی حمل و پس از تعمیر دستگاه به منزل شما برگشت داده می‌شود.

 • هماهنگی هزینه‌های تعمیر تلویزیون:

ابتدا کارشناسان بخش فنی دستگاه شما را بررسی دقیق و فنی می‌کنند. سپس قبل از تعمیر دستگاه همراه با تشریح ایراد و شرایط آن برای شما، هزینه‌های دقیق تعمیر تلویزیون را به شما اعلام می‌نمایند.

 • تعمیر تلویزیون شما:

ال ای دی شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش‌دیده (زیر نظر مهندسین شرکت) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود. همچنین مدت زمانی هم برای تست دستگاه در نظر گرفته می‌شود.

ویژگی‌های تعمیرکار مجرب

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

سوالات متداول درباره تلویزیون سونی

بله. با وجود قطعات با کیفیت و رشد چشمگیر ابزارهای تعمیر امکان تعمیر تلویزیون در همه ایرادها وجود دارد.

ایرادهای مربوط به پنل متفاوت هستند. ایراد نداشتن تصویر، ایراد خط روی تصویر، ایراد شکستگی پنل و آبخوردگی پنل از جمله این ایرادهاست. کلیه این ایرادها قابل تعمیر است و تنها شکستگی پنل در مواردی هزینه زیاد دارد.

پنل قسمت‌های مختلفی دارد، از جمله لیکوئید، بک لایت، دیپفیوزر، بردهای تیکان و آدرس و کابل‌های رابط. تعمیر هر یک از این اجزا یا تعویض آنها نیازمند تجربه و تخصص است و باید هم جهت تهیه قطعه با کیفیت و هم تعمیر اصولی از خدمات تعمیرکاران مجرب بهره ببرید.

بک لایت انواع متفاوتی دارد. همچنین در تلویزیون‌های LED تعداد زیادی قطعه بک لایت وجود دارد. پس از باز کردن پنل تلویزیون می‌توان تعداد قطعه خراب را مشخص کرد و اقدام به تعمیر آن نمود.

جهت تعویض بک لایت تلویزیون لازم است که پنل آن باز شود. در صورتی که این کار در محیط مناسب و ابزار مناسب انجام نشود ممکن است باعث شکستن لیکوئید شود. پس حتما از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

شکستگی LED به معنی شکستن صفحه تلویزیون یا لیکوئید آن قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.

تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان: راه سریع تعمیر تلویزیون تماس با ما

ایرادهای رایج تلویزیون

ایرادات رایج تلویزیون سونی

شروع تعمیر اصولی و تخصصی با عیب‌یابی دقیق است. تشخیص ایراد نیازمند تجربه و دانش کافی است. عیب‌یابی شامل شناخت ایراد، تفکیک ایراد و علت‌یابی است. شما می‌توانید مهارت شناخت ایراد را با مطالعه کافی و دقیق بدست آورید. لطفا برای تشخیص صحیح ایراد، مطلب تشخیص صحیح عیب دستگاه را ابتدا مطالعه کنید.

تلویزیون سونی روشن نمی‌شود

وقتی تلویزیون سونی روشن نمی‌شود دو حالت متفاوت دارد: • سونی روشن نمی‌شود اما چراغ جلو آن روشن می‌شود یا دائم چشمک می‌زند: دلیل این مشکل ایراد در برد مین است. باید قسمت‌های مختلف برد مین عیب‌یابی شده و با توجه به پیچیده بودن برد مین، تعمیر تخصصی روی برد مین انجام شود. • سونی روشن نمی‌شود و چراغ آن نیز خاموش است: علت این خرابی مشکل در برد تغذیه یا خرابی برد مین یا هر دو قطعه است. لازم است بررسی تخصصی توسط کارشناسان شرکت سونی جهت تشخیص دقیق ایراد انجام شود. تکنسین‌های آموزش دیده ما می‌توانند به سرعت این ایراد را تفکیک عیب نموده و تعمیر نمایند.

علت روشن نشدن تلویزیون سونی

برای یافتن دلیل روشن نشدن تلویزیون سونی اقدامات اولیه را انجام دهید: اول بررسی محافظ برق و سیم برق، سپس بررسی چراغ جلوی تلویزیون. در صورتی که چراغ جلو روشن می شود یا چشمک می زند علت خرابی تلویزیون برد مین دستگاه است. لطفا تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پشت سر هم آن را بشمارید. اگر چراغ جلو روشن نمی شود، خرابی برد تغذیه یا خرابی برد مین علت مشکل است.

تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان: راه سریع تعمیر تلویزیون تماس با ما

شکستگی تلویزیون سونی

تصور شکستگی پنل تلویزیون بسیار ناراحت کننده است. ما از شنیدن شکستگی تلویزیون مشتریان متاسف می‌شویم. ایراد شکستگی معمولا بر اثر ضربه اشیا محکم یا نوک تیز ایجاد می‌شود. بچه‌های کوچک، آپارتمان‌های کوچک و ناراحتی‌های لحظه‌ای سه دلیل عنوان شده از طرف مشتریان ما برای شکستگی پنل تلویزیون سونی است. علائم شکستگی صفحه تلویزیون: وجود خط‌های مورب و تار عنکبوتی، وجود همزمان خطوط عمودی و افقی، در مواردی سیاه شدن کامل صفحه است.

شکستگی پنل تلویزیون

تعویض پنل شکسته تلویزیون سونی:

تعویض پنل شکسته تلویزیون سونی در این دفتر خدمات با کمترین قیمت و قطعات اصلی در کمترین زمان قابل انجام است. این نمایندگی قادر به تامین پنل‌ تلویزیون در انواع مختلف و اندازه‌ اینچ‌های متفاوت است. شما در صورت نیز به تعویض پنل با شماره‌های نمایندگی تماس گرفته بگیرید.

قیمت تعویض پنل تلویزیون سونی:

قیمت تعویض پنل تلویزیون سونی به چند عامل بستگی دارد: اندازه صفحه تلویزیون (اینچ)، نوع پنل (HD، FHD، 3D یا 4K) و مدل تلویزیون. می‌توانید با ارسال عکس لیبل دستگاه به شماره واتساپ ما از قیمت تعویض پنل مطلع شوید.

تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان: راه سریع تعمیر تلویزیون تماس با ما

خاموش شدن تلویزیون سونی

تصویر کنید در حال تماشای تلویزیون هستید که ناگهان و خود به خود خاموش می‌شود. سپس به کمک کنترل یا دکمه روی تلویزیون آن را روشن می‌کنید. این عمل چند بار تا کنون تکرار شده است. ادامه اتفاقات می‌تواند متفاوت باشد. به این حالت‌های تلویزیون دقت کنید زیرا در یافتن علت ایراد و راهکار تعمیر تلویزیون سونی موثر است.

تعمیر تلویزیون سونی که خود به خود خاموش می‌شود

دلائل اولیه‌ای که باید بررسی کنید: اگر پس از خاموش شدن خود به خود تلویزیون با کنترل دوباره روشن شد، شاید در تنظیمات، زمان خاموشی را فعال کرده‌اید. اگر زمان خاموشی فعال نیست و ایراد تکرار شد، از سالم بودن محافظ برق و نبودن نوسان برق مطمئن شوید. همچنین دستگاه‌های جانبی متصل به تلویزیون هم می‌تواند باعث این ایراد شود، آنها را جدا کنید. اگر همچنان تلویزیون خود به خود خاموش می‌شود ممکن است برد مین دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد.

اما در صورتی که تلویزیون پس از خاموشی دوباره روشن نشد یا به سختی روشن شد (جدا کردن از برق و اتصال دوباره به برق)، علت آن خرابی برد تغذیه یا مین یا هر دو این بردها است.

تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان: راه سریع تعمیر تلویزیون تماس با ما

تلویزیون سونی تصویر ندارد و صدا دارد

چرا تلویزیون سونی تصویر ندارد ولی صدا دارد؟ آیا تمام تصویر سیاه است یا قسمت‌هایی از تصویر نور خیلی کمی دارد و به سختی قابل دیدن است؟ نوری مثل چراغ قوه به سمت صفحه تلویزیون بتابانید. تصویر کم نور یا هاله کم رنگی از تصویر را می‌توانید ببینید.بعضی مواقع قسمتی از تصویر تاریک است و قسمتی روشن است یا در مراحل اولیه ایراد دایره‌های پرنور یا تاریک‌تر از بقیه صفحه است.

دلیل نداشتن تصویر در تلویزیون LED:

سه علت برای نبودن تصویر در تلویزیون‌های سونی وجود دارد:

 • خرابی بک لایت: بک لایت تولیدکننده نور پس زمینه تلویزیون LED و LCD است. در اصل نام‌های LED و LCD برگرفته از نوع بک لایت‌های بکار رفته در پنل تلویزیون است. بک لایت‌ها طول عمر دارند مثل هر قطعه الکترونیکی پس از ساعت کار معینی می‌سوزند و لازم است که تعویض شوند. بک لایت‌ها با توجه به مارک، مدل و تنکولوژی ساخت و اینچ تلویزیون متفاوت‌اند و برای بیشتر تلویزیون‌ها بک لایت‌های مخصوص به خود وجود دارد.
 • آبخوردگی: تلویزیون LED وقتی در نزدیکی آب و رطوبت شدید است یا با آب و وسایل تمیزکننده خیس پاکیزه شود، خراب می‌شود. بخش اصلی پنل یعنی لیکویئد و بردهای متصل به آن آسیب دیده و تصویر خراب می‌شود. سرعت عمل در تعمیر این ایراد بسیار مهم است. در این نمایندگی تعمیر لیکوئید با استفاده از دستگاه‌های جدید باندینگ انجام می‌شود و البته دقت کنید که هر چه قدر تلویزیون بیشتر دچار آبخوردگی شده باشد هزینه تعمیر زیادتر خواهد شد. برای حل این ایراد لطفا سریع‌تر تماس بگیرید.
 • خراب شدن فلت: فلت در واقع کابل‌های ارتباطی لیکویئد و بخش‌های دیگر پنل تلویزیون است. دلیل قطعی فلت متفاوت است. اشیا تیز، حرارت زیاد، فرسودگی و …. می‌تواند از جمله دلائل این ایراد باشد.

چگونه بک لایت تلویزیون را تعمیر کنیم؟

جهت تعویض بک لایت تلویزیون لازم است که پنل آن باز شود. در صورتی که این کار در محیط مناسب و ابزار مناسب انجام نشود ممکن است باعث شکستگی لیکوئید شود. همان طور که می‌دانید هزینه تعویض لیکوئید بسیار زیاد است. پس حتما از تعمیرکار مجرب و متخصص کمک بگیرید.

آیا آبخوردگی قابل تعمیر است؟

تعمیر آبخوردگی تلویزیون ال ای دی با کمک دستگاه های مدرن و جدید باندینگ به سرعت قابل انجام است. در سال‌های گذشته دانش تعمیرات در کشور ما رشد خوبی داشته است و امکان تعمیر بسیاری از ایرادات تلویزیون‌های ال ای دی وجود دارد.

تعمیرات تلویزیون سونی در اصفهان: راه سریع تعمیر تلویزیون تماس با ما

سوالات متداول

شایع‌ترین دلائل سوختن تلویزیون سونی نوسانات برق، رعد و برق، اتصال وسائل جانبی غیراستاندارد و طول عمر دستگاه است.

در تعیین هزینه تعمیر سیاه شدن تصویر تلویزیون سونی: اندازه تلویزیون، علت خرابی (آبخوردگی، شکستگی، خرابی بک لایت) و روش تعمیر نقش دارند.

علت چشمک زدن چراغ جلو تلویزیون سونی کنترل چک بخش‌های تلویزیون قبل از روشن شدن است. پس اگر روشن نشود بخش‌های اصلی دستگاه ایراد دارد که مهم‌ترین آن برد مین تلویزیون است. تعداد چشمک‌های متناوب در تشخیص ایراد مهم است.

علت اصلی روشن نشدن چراغ تلویزیون خرابی برد پاور (تغذیه) یا منبع تغذیه است. در موارد بسیار کمی خرابی برد مین هم باعث این ایراد می‌شود.

تلویزیون سونی به دلائل زیر ممکن است تصویر نداشته باشد: خرابی مجموعه آنتن هوایی، تداخل از طرف دستگاه‌های جانبی متصل به تلویزیون، خرابی برد مین و خرابی پنل تلویزیون که شامل بک لایت هم می‌شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی اصفهان خمینی شهر

درباره سونی

شرکت سونی یک از سه شرکت برتر تولیدکننده لوازم صوتی و تصویری در جهان است. تولیدات این شرکت ژاپنی از کیفیت بالایی برخوردار است و در واقع برای سطح درآمدی خاصی از جامعه عرضه می‌شود. اولین تلویزیون تمام ترانزیستوری جهان، نخستین دستگاه ضبط ویدئویی ترانزیستوری، اولین تلویزیون OLED و بسیاری ابداعات دیگر در این شرکت شکل گرفتند که مشهورترین آن‌ها واکمن و دستگاه‌های استریوی قابل حمل و پلی استیشن است.

درباره تلویزیون سونی (براویا)

براویا (BRAVIA) برند متعلق به شرکت سونی است، و برای محصولات تلویزیونی آن استفاده می‌شود. این نام مخفف “معماری یکپارچه صوتی و تصویری برای بهترین وضوح” است. همه تلویزیون‌های LCD صفحه تخت با وضوح بالای سونی از سال 2005 نشان براویا را دارند. براویا جایگزین “LCD WEGA” شد که سونی تا تابستان 2005 برای تلویزیون‌های LCD خود استفاده می‌کرد.

رمزگشایی مدل تلویزیون سونی

انواع تلویزیون سونی

گارانتی سونی

گارانتی تلویزیون سونی در ایران با شرکت بازرگانی ایران است. ایت شرکت نمایندگی رسمی محصولات صوتی و تصویری سونی را در ایران دارد. البته برخی شرکت‌ها در سال‌های اخیر اقدام به گارانتی نمودن دستگاه‌های سونی نموده‌اند که نمایندگی رسمی این شرکت نیستند و تنها خدمات ناقصی به مشتریان خود می‌دهند. همچنین دستگاه‌های تقلبی و فیک سونی نیز در بازار وجود دارد.

شرایط نگهداری تلویزیون سونی

تلویزیون سونی با وجود قیمت بالا، دوام و پایداری زیادی دارد. این موضوع باعث می‌شود که نسبت به شرایط نگهداری و مراقبت از آن توجه بیشتری شود تا ضمن حفظ کیفیت، کمتر نیاز به تعمیر تلویزیون سونی باشد. ما در زیر برخی از این شرایط لازم که در افزایش عمر تلویزیون سونی به شما کمک می‌کند را نوشته‌ایم. لطفا پس از تعمیر تلویزیون سونی این نکات را با دقت بیشتری رعایت کنید.

۸- تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر

دفتر تعمیر تلویزیون سونی در خمینی شهر و مناطق غرب اصفهان نیز مجوز فعالیت دارد و آمادگی ارائه خدمت سریع و با بهترین کیفیت به مردم دوست داشتنی خمینی شهر را دارد. یکی از شعب دفتر ما در مرکز این شهرستان واقع است و خدمات خود را به مردم شهرهای خمینی شهر، درچه، رهنان، اصغرآباد، کوشک، محمودآباد و … عرضه می‌نمایید.

دیدگاه (2)

 • مجتبی حاجیان پاسخ

  سلام
  من یک تلویزیون سونی دارم که روشن نمی شود. چقدر طول می کشه تا تعمیرش کنید؟
  ممنون

  سپتامبر 12, 2022 در 5:41 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   سلام آقای حاجیان
   زمان تعمیر تلویزیون با توجه علت ایراد متفاوت است اما به طور کلی بین 24 تا 48 ساعت زمان نیاز دارد.

   سپتامبر 13, 2022 در 12:38 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *