نصب و تعمیر تلویزیون بلست

خدمات نصب و تعمیر تلویزیون بلست

خمینی شهر و اصفهان

با ما تماس بگیرید

نصب و تعمیر تلویزیون بلست
5
Rated 5 out of 5

تلویزیون LED و LCD بلست که ساخت شرکت ایران رهجو می‌باشد، در ابعاد 32، 43، 49، 55 و 65 ساخته و در بازار ایران به فروش می‌رسد. نیاز به تعمیر تلویزیون بلست ممکن است با نظر به کیفیت مناسب و عالی آن دور از انتظار به نظر برسد. اما احتمال وجود خرابی در این دستگاه نیز وجود دارد.

در نمایندگی جعفری با نظر به سابقه‌ی خود در نصب تلویزیون بلست و ارائه‌ی خدمات پس از فروش و با نظر به شناخت و تجربه‌ای که طی سال‌ها نسبت به انواع خرابی های این دستگاه مشتریان عزیز خود در اصفهان و خمینی شهر پیدا کرده‌ایم، به‌راحتی قادر به تشخیص عیب و خرابی و تعمیر این دستگاه در مدل ها و ابعاد گوناگون هستیم.

جهت دریافت خدمات نصب و تعمیر، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

03133516844

انواع عیوب و خرابی تلویزیون بلست

هر تلویزیون LED مانند بلست دارای عمر مفیدی است که با مرور زمان و قدیمی شدن دستگاه و یا استفاده‌ی غلط از آن، کاهش می‌یابد و به همین دلیل است که مشکلات عمده‌ای برای این دستگاه‌ها به وجود می‌آید. اما خرابی های تلویزیون بلست چیست؟

تلویزیون بلست
تلویزیون بلست از زاویه‌ی پایین

سیاه شدن صفحه

یکی از عیوب رایج در تلویزیون های بلست، سیاه شدن صفحه است. با قدیمی شدن تلویزیون بلست، با روشن کردن تلویزیون این احتمال وجود دارد که دیگر نتوانید کانال موردنظر خود را تماشا کنید. به دلیل وجود ال ای دی و قدیمی شدن آن، با روشن کردن این دستگاه ممکن است با لوگوی این دستگاه بر روی نمایشگر و پس از مدتی، سیاهی کامل صفحه مواجه شوید، در حالی که می‌توانید صدای کانال پخش شده را بشنوید.

این موضوع یکی از ایرادات رایج در مدل 43 اینچ می‌باشد.

هنگ کردن صفحه بر روی لوگو

یکی دیگر از خرابی های تلویزیون بلست، هنگ کردن تصویر بر روی لوگوی این شرکت می‌باشد. این موضوع فراخوانی برای تعمیر تلویزیون بلست است. همان‌طور که گفته شد ممکن است پس از نمایش لوگو، صفحه دستگاه سیاه شود، اما با این حال ممکن است لوگوی بلست بر روی صفحه بماند و هیچ تغییر حاصل نشود. سر منشا بروز این نقص در دستگاه، مین برد که وظیفه ی پردازش تصویر و صدا را برعهده دارد.

خدمات ما:

ما در نمایندگی جعفری ابتدا مشکل اصلی در مین برد دستگاه بلست شما را پیدا کرده و سپس تعمیر آن را آغاز می‌کنیم. در صورت خرابی آی سی CPU و سایر بخش ها، با به کارگیری دستگاه هایی مانند BGA که برای تعویض چیپ ها استفاده می‌شود، می‌توانیم قطعات سوخته و خراب را تعویض کرده و بهترین جایگزین را برای آن‌ها قرار دهیم.

دستگاه تعویض چیپ BGA
مدلی از دستگاه BGA

قطع و وصل شدن صدا:

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای تلویزیون بلست رخ دهد، قطع و وصل شدن صدا است. قطع شدن صدا می‌تواند ناشی از ضعف آنتن باشد. اما درصورتی که آنتن مشکلی نداشته باشد، قطع شدن صدا ناشی از خرابی مین برد تلویزیون است که نیازمند تعمیر و جایگزین کردن برخی قطعات با قطعاتی جدید می‌باشد.

تعمیر مین برد نیازمند دانش و تجربه تعمیرکاران حرفه‌ای است و نباید توسط هر فردی صورت شود، زیرا ممکن است باعث آسیب دائمی به برد شده و هزینه‌ی بیشتری برای شما داشته باشد. تعمیرکاران ما در نمایندگی جعفری با تشخیص دقیق عیوب برد دستگاه، تعمیر و جایگزینی قطعات معیوب، سلامت دستگاه را تضمین می‌کنند.

شکستگی یا آب خوردگی پنل

پنل های این دستگاه مشابه پنل‌های تلویزیون ال جی می‌باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است اما این احتمال وجود دارد که این پنل‌ها براثر ضربه دچار آسیب و شکستگی شده و یا دچار آب خوردگی شوند. در این حالت لازم است پنل تلویزیون تعویض شود.

خدمات ما:

پنل تلویزیون بلست در ابعاد گوناگون متفاوت خواهد بود. ما با داشتن انواع پنل های این دستگاه می‌توانیم به‌راحتی پنل های شکسته را تعویض کنیم. به علاوه، با داشتن دستگاه باندینگ این امکان را داریم که پنل های آب خورده تلویزیون بلست شما را تعمیر کنیم.

خاموش شدن تلویزیون

به‌طور عادی چراغ استندبای تلویزیون باید با روشن شدن تلویزیون روشن و با خاموش دن آن خاموش شود. اما اگر چراغ استندبای دستگاه بلست شما به‌طور کامل خاموش شود، در حالی که تلویزیون را روشن کرده‌اید، این موضوع می‌تواند نشانه‌ای از خرابی برد پاور باشد. برد پاور نیز در اکثر مواقع قابل تعمیر است و نیازی به تعویض آن و البته صرف هزینه‌ی زیاد از جانب شما نیست.

خدمات ما:

در نمایندگی جعفری نیز روال به همین شکل است و شما بدون صرف هزینه‌ی زیاد می‌توانید تعمیر برد پاور تلویزیون را به ما بسپارید.

سوختگی بک لایت

سوختن بک لایت یکی‌دیگر از خرابی‌هایی است که می‌تواند برای تلویزیون های بلست به وجود بیاید. سوختن بک لایت ممکن است در نتیجه‌ی کیفیت پایین، به پایان رسیدن عمر مفید آن و یا استفاده‌ی نامناسب مانند زیاد کردن نور تلویزیون یا قرار دادن تلویزیون در محیطی مرطوب و گرم رخ دهد.

خدمات ما:

بک لایت تلویزیون بلست با توجه به ابعاد آن متفاوت خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، ما می‌توانیم اقدام به تعویض بک لایت تلویزیون شما کنیم.

نصب و تعمیر تلویزیون بلست در نمایندگی جعفری

تمامی نیازهای شما از جمله نصب و تعمیر تلویزیون بلست و بهره‌مندی از خدمات پس از فروش این دستگاه را در نمایندگی جعفری تامین خواهیم کرد.  صرف نظر از مدل دستگاه شما و ابعاد آن، در نمایندگی جعفری، ما با امکانات گسترده هر نوعی خرابی این دستگاه را با قیمت مناسب تعمیر خواهیم کرد و در صورت نیاز به تعویض قطعات ضروری خواهیم پرداخت.

با اعزام تعمیرکاران متخصص به محل شما در شهر اصفهان و خمینی شهر تمامی خدمات ذکر شده را در سریع‌ترین زمان به شما ارائه خواهیم داد.

Saeed Bakrani
Saeed Bakrani
2021-11-19
Mehdi Hassanpour
خوش برخورد و حرفه ای بودند.
Mehdi Hassanpour
2021-10-06
xfgzdfg saefsdf
xfgzdfg saefsdf
2021-10-06
EHSAN SHABRANG
EHSAN SHABRANG
2021-01-29
javad mohebban
بسیار حرفه ای و منصف در کار
javad mohebban
2020-09-10
Mehdi Hassanpour
Mehdi Hassanpour
2020-08-29
مصطفی رفیعی
خدمات رو به خوبی ارائه میدهند و برخورد خیلی خوبی هم دارند.
مصطفی رفیعی
2020-08-26
بررسی