تعمیر برد مین تلویزیون نمایندگی سامسونگ خمینی شهر
5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 از 5 ستاره (از 1 نظر)

ورودی های زیادی از گذشته تا حالا بر روی دستگاه ها قرار داشته که تقریبا همه آنها بر روی برد مین قرار داشته اند. برای آشنایی بیشتر با این ورودی های مختلف با ما در نمایندگی خمینی شهر همراه باشید.

ورودی AV / / /

هایسنس خمینی شهر

این ورودی که از سه فیش با رنگ های زرد، سفید و قرمز تشکیل شدهاست که به واسطه آن و پورت های ورودی دستگاه می توانیم دستگاه های جانبی مانند سینما خانواده، دستگاه دی وی دی و … متصل کرد تا تصاویر و صدای آنها را از طریق تلویزیون بشنویم.

باید به نکته توجه کرد که هر رنگ باید به رنگ خودش متصل شود. مگر دستگاه هایی که مانند تصویر زیر، که در آن باید فیش زرد رنگ را به پورت سبز زرد(پورت آخر) متصل کنید.

نمایندگی خمینی شهر
ورودیAV

این ورودی در طی چند سال گذشته به دلیل کاهش کیفیت صدا و تصویر هنگام انقال تقریبا منسوخ شده و به یک تک فیش که در ادامه در باره آن توضیح میدهیم تبدیل شده.

HDMI

جی پلاس خمینی شهر

ورودی HDMI در متداول ترین ورودی مورد استفاده در دنیای امروز. به ورودی HDMI یک کابل HDMI درج شده است که بین تجهیزات AV و تلویزیون شما متصل می شود. هم برای فیلم و هم برای صدا دیجیتال قابل استفاده است. امروزه اکثر تلویزیون های خریداری شده معمولاً دارای 4 ورودی HDMI هستند که می توانند برای اتصال همزمان ، Sky boxes ، Bluray players ، کنسول های بازی و غیره مورد استفاده قرار گیرند. نکته خوب در مورد اتصال HDMI این است که به طور مداوم برای حمل اطلاعات بیشتر برای بهبود آینده در وضوح تصویر (8K ، 4K ، با وضوح بالا) برای حمل بیشتر به روز می شود. کابل HDMI همچنین قادر است 7.1 صدا را برای سیستم های صوتی فراگیر ارائه دهد. اگر روش های مختلفی برای اتصال تجهیزات تلویزیون خود انتخاب کرده اید ، اتصال HDMI توصیه می شود.

نمایندگی جعفری
ورودی HDMI

USB

سامسونگ خمینی شهر

اکثر تلویزیون های خریداری شده در حال حاضر اغلب دارای ورودی های USB زیادی هستند که می توانند برای عملکردهای مختلف استفاده شوند. معمولاً استفاده از اتصال USB برای قرار دادن یک درایو USB است که به شما امکان می دهد رسانه های ذخیره شده روی آن مانند ویدیو و عکس را مشاهده کنید. گاهی اوقات با تلویزیون های سازگار ، اتصال USB باعث می شود تلویزیون به یک دستگاه ذخیره سازی USB خارجی مانند یک درایو USB یا دیسک سخت قابل حمل برای عملکردهای PVR (خدمات ضبط) متصل شود. اتصال USB گاهی اوقات به عنوان یک آداپتور بی سیم استفاده می شود که به تلویزیون های تلویزیون اجازه می دهد برای خدمات پخش جریانی اینترنت به شبکه WIFI متصل شوید. اضافه کاری این امر کمتر و کمتر رایج شده است زیرا اکثر تلویزیون های جدید در حال حاضر دارای امکانات WIFI هستند که به این معنی است که دانگل USB مورد نیاز نیست. همچنین ، عملکرد دیگری که امروزه معمولاً مورد استفاده قرار نمی گیرد ، برای ارتقا software نرم افزار در تلویزیون است ، و می تواند برای همیشه طول بکشد . این دیگر معمول نیست زیرا انجام این کار از طریق اینترنت و تلویزیونهای سازگار بسیار ساده تر است.

ال جی خمینی شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
  • تلفن: ۳۳۶۷۸۸۳۳-۰۳۱ - ۳۳۵۱۶۸۴۴-۰۳۱ - ۰۹۱۳۲۱۱۰۲۸۰
  • ساعات / روز کاری: ۹:۰۰ - ۱۳:۰۰ | ۱۶:۰۰ - ۲۱:۰۰