نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون وستل در اصفهان

نمایندگی تلویزیون وستل در اصفهان: تعمیر تخصصی تلویزیون

برای تلویزیون وستل شما مشکلی پیش آمده است؟ درباره تلویزیون وستل و تعمیر آن سوال دارید یا می خواهید با کسی مشورت کنید؟ نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان معتبرترین و با سابقه‌ترین مرکز تعمیر تلویزیون در شهر اصفهان است که ضمن دارا بودن چند دفتر در اصفهان و شهرهای اطراف می‌تواند خدمات سریع و مناسبی را برای شما فراهم کند. در این مطلب دلائل این تمایز و امکانات و خدماتی که برای مردم شریف شهرهای اصفهان و شهرهای مجاور فراهم شده است را با هم مرور می‌کنیم.

نمایندگی وستل اصفهان خمینی شهر
تعمیر تلویزیون وستل اصفهان خمینی شهر
تعمیر تلویزیون دنای

چرا نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان؟

نمایندگی وستل اصفهان با سابقه 30 ساله تلاش کرده است تا خدمات خود را بر اساس بهترین تجربه مشتریان خود قرار دهد و می‌داند بهترین تبلیغ برای هر کسب و کاری به نیکی یاد کردن مشتریان گذشته است. برخی از دلائل انتخاب ما:

داشتن مهندسین و کارشناسان باتجربه و مسلط به دانش روز

انجام تعمیرات مهندسی و تخصصی طبق شرایط تلویزیون

بکارگیری مدرن‌ترین تجهیزات و ابزارهای روز مهندسی الکترونیک

انجام سریع خدمات ضمن بالاترین دقت و کیفیت تعمیر

اطمینان از خدمات انجام شده و ضمانت تعمیر تلویزیون

این نمایندگی در شهر اصفهان و شهرهای اطراف (خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و …) خدمات خود را عرضه می‌کند. جهت مشاوره، تعمیر و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

آدرس نمایندگی وستل اصفهان

آدرس دفاتر نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

دفتر خمینی شهر: خیابان شریعتی جنوبی، مابین کوچه 34 (الزهرا) و کوچه 36 (گود)

تلفن دفتر نمایندگی تلویزیون Vestel اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

آدرس نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر

راه‌های تماس با ما

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

در ادامه مطلب شما با شیوه تعمیر تلویزیون، مزایا و خدماتی که نمایندگی تعمیر تلویزیون در اصفهان برای شما عزیزان فراهم نموده است آشنا خواهید شد.

خدمات نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان

تعمیر تلویزیون وستل در محل

تعمیر تلویزیون وستل در اصفهان به صورت سرویس در منزل قابل انجام است. سرویس تعمیر در محل برای راحتی مشتریان و سرعت تعمیر تلویزیون است. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان این سرویس را همراه با خدمت ایاب و ذهاب رایگان انجام می‌دهند. تکنسین‌های نمایندگی وستل در منزل شما حضور یافته و تلویزیون شما در منزل تعمیر می‌کنند. این سرویس هیچ هزینه اضافه‌ای برای شما نخواهد داشت.

وستل خمینی شهر
تعمیر تلویزیون وستل اصفهان خمینی شهر

گارانتی تعمیر تلویزیون​ وستل

نمایندگی تعمیر تلویزیون وستل اصفهان از جدیدترین ابزارهای الکترونیکی و مناسب‌ترین وسایل و روزآمدترین روش‌های تعمیر استفاده می‌کند. شما با خیالی راحت می‌توانید تلویزیون‌ وستل خود را می‌توانید تعمیر کنید و نمایندگی وستل با اطمینان کلیه تلویزیون‌های تعمیری را گارانتی تعمیر می‌کند. در صورتی که در مدت زمان تعمیر تلویزیون وستل شما عیب قبلی را دوباره پیدا کند، به رایگان تعمیر می‌شود.

خدمات اضافه پس از تعمیر در نمایندگی تلویزیون Vestel

نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان برای رفاه شما مشتریان و به جهت کمک به کاهش احتمال خرابی تلویزیون در آینده، خدمات مختلفی را به عنوان خدمات جانبی تعمیر به مشتریان خود ارائه می‌کند. این خدمات طبق درخواست مشتری انجام می‌شود.

  • نصب روی دیوار (براکت  دیواری)
  • محافظ صفحه 
  • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی
  • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)
خدمات تلویزیون وستل
تلویزیون وستل اصفهان خمینی شهر

کمترین هزینه تعمیر تلویزیون وستل

وظیفه ما در نمایندگی تلویزیون وستل اصفهان بهترین کیفیت تعمیر تلویزیون است. ما همواره تلاش کرده‌ایم، همراه با بالاترین کیفیت و برای کاهش هزینه‌های تعمیر تلویزیون، با ارائه راهکارهای متفاوت و اقتصادی‌، ارزان‌ترین روش‌های تعمیر را برای مشتریان خود پیشنهاد دهیم و با توجه به انتخاب مشتری کمترین هزینه تعمیر را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم.

حمل رایگان تلویزیون به نمایندگی

پس از تماس شما و حضور تکنسین‌های تعمیر تلویزیون در منزل جهت تعمیر تلویزیون، اگر بنابر تشخیص تکنسین و نوع تعمیر جابجایی تلویزیون لازم بود، تلویزیون یا قطعات آن حمل و به دفتر نمایندگی منتقل شود، حمل به رایگان انجام خواهد شد و هیچ هزینه‌ی آشکار یا پنهانی برای شما نخواهد داشت و حمل رایگان واقعی برای مشتریان ما اتفاق می‌افتد.

نصب تلویزیون نمایندگی تعمیر

ایرادهای رایج تلویزیون وستل

تلویزیون وستل صدا دارد، تصویر ندارد

شایع‌ترین ایراد تلویزیون ال ای دی وستل نداشتن تصویر است. به سه دلیل فنی ممکن است تصویر در تلویزیون نداشته باشید یا تصویر کم نور و تاریکی داشته باشید. این دلایل به ترتیب رواج عبارتند از:

  • خرابی بک لایت
  • خرابی لیکوئید پنل
  • خرابی برد مین

خرابی بک لایت (بک لایت چیست؟)یک ایراد معمول است که در اثر استهلاک تلویزیون ایجاد می‌شود. این ایراد در تلویزیون‌های وستل به طور متوسط هر 4 یا 5 سال یکبار اتفاق می‌افتد و لازم است تا بک لایت ها تعویض شود.

لیکوئید تلویزیون وستل به ندرت خراب می‌شود و علت خرابی آن آسیب فیزیکی، ضربه یا وارد کردن یک شی به داخل دستگاه است. تعمیر آن کار تخصصی بوده و امکان تعمیر یا عدم تعمیر تنها با بررسی دقیق امکان پذیر است.

در برخی موارد خرابی برد مین می‌تواند باعث خرابی تصویر یا ایراد در نمایش آن باشد. تعمیر برد مین در اکثر موارد امکان‌پذیر است و می‌توان ایراد نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را به سرعت و کیفیت خوب تعمیر کرد.

صفحه تلویزیون شکسته است

صفحات لیکوئید پنل تلویزیون‌های LED و LCD بر اثر برخورد یک شی محکم ممکن است آسیب ببیند. این آسیب دیدگی به صورت خطوط مورب در تصویر قابل مشاهده است. در پنل های جدیدتر وجود هم زمان خط‌های افقی و عمودی نشانه شکستگی پنل تلویزیون است.

امکان تعویض لیکوئید پنل تلویزیون‌های وستل فراهم است و در زمان کوتاهی می‌توان مشکل آن را برطرف کرد.

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز

استفاده از قطعات استاندارد

چون به انبارهای شرکت دسترسی دارد


امکان مراجعه مجدد

زیرا مکان مشخصی دارد و ارتباط برقرار کردن و پیگیری هرگونه سوال یا مشکلی ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

زیرا توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.


هزینه‌های استاندارد

چون تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *