نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان

تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون‌های هیمالیا در این استان است. نمایندگی تلویزیون Himalia اصفهان مجهز به بهترین و کامل‌ترین تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز تعمیر تلویزیون بوده و با قیمتی بسیار مناسب خدمات خود را به مشتریان عرضه می‌کند.

فهرست +

نصب تلویزیون هیمالیا

جهت نصب تلویزیون هیمالیا با شماره 47207-021 تماس بگیرید.

شما می‌توانید جهت مشاوره، درخواست تعمیر یا هرگونه سوال با ما راه‌های زیر با ما تماس بگیرید.

واتساپ نمایندگی تلویزیون
تعمیر تلویزیون ایتا
تعمیر تلویزیون اصفهان
تماس با نمایندگی تلویزیون

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا

در نمایندگی تعمیر تلویزیون Himalia اصفهان از تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده استفاده می‌شود تا بتوان تلویزیون‌های شما را با سرعت، دقیق، تخصصی و با مناسب‌ترین قیمت تعمیر کرد. هدف ما رضایت مشتریان و همشریان گرامی است، لذا جهت رفاه شما خدمات زیر در نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان ارائه می‌شود.

۱- تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون در محل یکی از خدمات نمایندگی جهت مشتریان است. پس از تماس یا پیام شما به این نمایندگی به سرعت کارشناسی برای شما انتخاب و کارشناس مربوطه با هماهنگی قبلی به محل شما مراجعه می‌کند. در محل عیب‌یابی تلویزیون شما انجام می‌شود سپس شما را درباره علت خرابی داهنمایی می‌کند. در صورتی که به تشخیص تکنسین لازم باشد بدون هیچ هزینه اضافه‌ای دستگاه شما برای تعمیر به نمایندگی حمل و برگشت خواهد شد.

سرویس تعمیر تلویزیون هیمالیا در اصفهان در منزل رایگان است.

۲- تامین قطعات اصلی Himalia

نمایندگی تلویزیون هیمالیا اصفهان با توجه به فعال بودن نمایندگی قادر به تامین قطعات اصلی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. از طرفی، در صورت نیاز می‌تواند قطعات مورد نیاز را از کلیه انبارهای شرکت و تامین کنندگان خارجی تامین کند. بنابراین می تواند به سرعت قطعات اصلی و مناسب را برای شما تهیه کند.

۳ – کمترین هزینه تعمیر تلویزیون هیمالیا :

در این نمایندگی کلیه هزینه ها طبق تعرفه مصوب شرکت دریافت می‌شود. جهت بررسی دقیق رعایت نرخ‌نامه‌ها در دفاتر ما سیستم ارزیابی و نظارت مستمر وجود دارد تا کلیه تعمیرات تلویزیون هیمالیا با بالا‌ترین کیفیت و کمترین هزینه برای مشتریان انجام شود.

جهت اطلاع از قیمت تعمیر تلویزیون و مقایسه آن لازم است به نکات یر توجه کنید:

مهم‌ترین عامل موثر در قیمت ایراد رخ داده است مثلا شکستگی پنل یک عیب با قیمت بالا نسبت بقیه ایرادها است.

همچنین روش تعمیر بر هزینه تعمیر بسیار موثر است: واضح است که تعویض قطعه با تعمیر آن هزینه متفاوتی دارد. این مسئله برای قیمت تعمیر بک لایت بسیار موثر است.

از طرفی مدل و اندازه تلویزیون بر قیمت تعمیر تلویزیون بسیار موثر است. می‌دانید که هزینه تعمیر تلویزیون 32 اینچ از هزینه تعمیر همان عیب در تلویزیون 65 اینچ هزینه کمتری دارد.

این موضوعات به همراه کیفیت تعمیر و انصاف تعمیرکار در قیمت تعمیر تلویزیون بسیار موثر است.

۴- ضمانت تعمیر تلویزیون هیمالیا در اصفهان و خمینی شهر:

تعمیر تلویزیون‌های هیمالیا شامل ضمانت تعمیر است. اگر تلویزیون شما بعد از تعمیر توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون Himalia اصفهان، مجدد همان ایراد قبلی را پیدا کند، بدون دریافت هزینه، با استفاده از قطعه جدید، تلویزیون برای مشتری تعمیر می‌شود. این گارانتی برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون قابل استفاده نیست و ضروری است به روش‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

۵- خدمات جانبی پس از تعمیر:

تکنسین‌های نمایندگی می‌توانند در صورت درخواست شما خدمات جانبی پس از تعمیر تلویزیون زیر را در منزل به شما ارائه کنند. هدف از انجام این خدمات کمک به شما جهت نگهداری و استفاده بهتر تلویزیون Himalia است. بنابراین خوشحال می‌شویم تا بعد از تعمیر تلویزیون جهت کمک به شما در نگهداری از آن بتوانیم خدمات جانبی زیر به شما ارائه نماییم:

 • نصب روی دیوار (براکت  دیواری) ​
 • محافظ صفحه  ​
 • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی ​
 • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)​
تمیز کننده تلویزیون
تمیز کننده تلویزیون

۶- مراحل تعمیر تلویزیون هیمالیا در اصفهان :

روال کار در نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان:

 • با ما از راه‌های زیر تماس بگیرید:
واتساپ نمایندگی تلویزیون
تعمیر تلویزیون ایتا
تعمیر تلویزیون اصفهان
تماس با نمایندگی تلویزیون
 • تماس ما با شما:

همکاران ما به سرعت با شما تماس می‌گیرند و به صورت تلفنی مشکل را از شما جویا شده و جهت مراجعه به منزل با شما هماهنگ می‌کنند.

 • تعمیر در منزل اصفهان و خمینی شهر:

پس بررسی ایراد و تشخیص عیب دستگاه، تعمیر دستگاه در منزل برای شما انجام می‌شود.  در صورتی که به تشخیص تکنسین لازم باشد دستگاه رایگان به محل نمایندگی حمل و پس از تعمیر دستگاه به منزل شما برگشت داده می‌شود.

 • تعمیر تلویزیون شما:

ال ای دی شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش‌دیده (زیر نظر مهندسین شرکت) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود. همچنین مدت زمانی هم برای تست دستگاه در نظر گرفته می‌شود.

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز نمایندگی

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان
نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان

شرایط نگهداری تلویزیون هیمالیا

شما با رعایت نکات گفته شده در زیر می‌توانید به افزایش طول عمر تلویزیون هیمالیا خود و کاهش مشکلات احتمالی آن کمک کنید. این نکات نتیجه سال‌ها تجربه همکاران ما در بخش تعمیرات است که به طور مختصر برای شما آورده شده است.

 • از محافظ برق استاندارد برای استفاده کنید.
 • تلویزیون را دور از رطوبت نگهداری کنید.
 • دستگاه خود را به دیوار نصب کنید.
 • تلویزیون را مواقعی که تماشا نمی‌کنید خاموش کنید.
 • برای تلویزیون محافظ صفحه استفاده کنید.
 • در تنظیمات حالت استاندارد تصویر و صدا تلویزیون را انتخاب کنید.

ایرادات رایج تلویزیون هیمالیا

ایرادهای رایج تلویزیون led

اولین و مهم‌ترین بخش تعمیر تلویزیون ال ای دی مرحله تشخیص عیب است. اشخاص ناآشنا با تعمیر تلویزیون ممکن است در تشخیص عیب اشتباه کنند. لطفا ابتدا جهت تشخیص صحیح عیب مطلب تشخیص صحیح ایراد دستگاه را مطالعه کنید.

خاموش شدن تلویزیون هیمالیا

ایراد خاموش شدن تلویزیون یعنی اینکه تلویزیون روشن است و ناگهان و خود به خود خاموش می‌شود. بعد از خاموش شدن ممکن است خودش روشن شود یا با جدا کردن سیم از برق و اتصال مجدد روشن شود و یا اصلا روشن نشود. نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان

علت خاموش شدن تلویزیون هیمالیا

شاید تلویزیون بعد از خاموشی خودبه‌خود مجدد روشن شود ممکن است در تنظیمات تلویزیون، قسمت زمان خاموشی را فعال نموده‌اید. اگر زمان خاموشی فعال نبود از سلامت محافظ برق و نبود نوسان برق اطمینان حاصل کنید. در نهایت شاید برد مین تلویزیون شما خراب است و نیاز به تعمیر دارد.

اگر پس از خاموش شدن تلویزیون دوباره روشن نشد یا به سختی روشن شد، علت آن خرابی برد تغذیه یا مین یا هر دو این بردها است.

صفحه تلویزیون شکسته است:

صفحه تلویزیون با برخورد اجسام محکم یا نوک تیز ممکن است بشکند. به دلائل مختلفی از جمله کم بودن فضا، خطر شکستن صفحه تلویزیون بسیار زیاد است. علامت‌های شکستگی پنل تلویزیون هیمالیا وجود خطوط مورب و تار عنکبوتی، وجود همزمان خطوط عمودی و افقی، در مواردی سیاه شدن کامل صفحه است.

تعمیر شکستگی پنل تلویزیون

تعویض پنل شکسته تلویزیون هیمالیا :

تعویض پنل شکسته تلویزیون هیمالیا در نمایندگی تلویزیون هیمالیا با کمترین قیمت و قطعات اصلی در کمترین زمان قابل انجام است. این نمایندگی قادر به تامین پنل‌ تلویزیون در انواع مختلف و اندازه‌ اینچ‌های متفاوت است. شما در صورت نیاز به تعویض پنل با شماره‌های نمایندگی تماس بگیرید.

قیمت تعویض پنل تلویزیون هیمالیا :

قیمت تعویض پنل تلویزیون هیمالیا به چند عامل بستگی دارد: اول اندازه صفحه چند اینچ باشد. دوم تکنولوژی صفحه چیست؟ HD، FHD، 3D یا 4K و در آخر مدل تلویزیون شما. می‌توانید با ارسال عکس لیبل دستگاه به شماره واتساپ ما از قیمت تعویض پنل مطلع شوید.

آیا شکستگی پنل تلویزیون ال ای دی قابل تعمیر است؟

تعمیر شکستگی پنل تلویزیون ال جی

هزینه تعمیر شکستگی پنل تلویزیون سامسونگ

هیمالیا روشن نمی‌شود:

دو حالت برای وقتی تلویزیون روشن نمی‌شود وجود دارد:

 • هیمالیا روشن نمی‌شود ولی لامپ جلو تلویزیون روشن می‌شود یا مرتب چشمک می‌زند: علت این عیب، خرابی برد مین است. لازم است قسمت‌های مختلف برد مین عیب‌یابی شود، لذا با توجه به پیچیده بودن برد مین، تعمیر تخصصی روی برد مین باید انجام شود. با نمایندگی تلویزیون هیمالیا تماس بگیرید.
 • دستگاه روشن نمی‌شود و چراغ آن نیز خاموش است: دلیل این عیب ایراددر برد پاور یا خرابی برد اصلی یا هر دو است. باید بررسی تخصصی توسط کارشناسان نمایندگی هیمالیا جهت تشخیص صحیح علت خرابی انجام شود. کارشناسان ماهر ما قادرند به سرعت این ایراد را تفکیک و رفع عیب نمایند.

علت روشن نشدن تلویزیون هیمالیا :

برای یافتن دلیل روشن نشدن تلویزیون هیمالیا باید این نکات را بررسی کنیم. اول بررسی محافظ برق و سیم برق، سپس بررسی چراغ جلوی تلویزیون. در صورتی که چراغ جلو روشن می شود یا چشمک می زند علت خرابی تلویزیون برد مین دستگاه است ولی اگر چراغ جلو روشن نمی شود علت روشن نشدن خرابی برد تغذیه یا خرابی برد مین است.

تلویزیون تصویر ندارد و صدا دارد:

چرا تلویزیون تصویر ندارد ولی صدا دارد؟ آیا تلویزیونی که تصویر ندارد قابل تعمیر است؟ تمام تصویر سیاه است یا قسمت‌هایی از تصویر نور خیلی کمی دارد و به سختی قابل دیدن است؟ تلویزیون را به سمت نور بچرخانید. آیا هاله کم رنگی از تصویر را می‌توانید ببینید؟ جواب این سوال‌ها به تشخیص عیب و عیب یابی دستگاه شما کمک می کند. پس از عیب یابی می‌توان راهکار تعمیر داده و هزینه تعمیر را مشخص کرد.

دلیل نداشتن تصویر در تلویزیون ال ای دی:

سه دلیل برای نداشتن تصویر در تلویزیون‌های هیمالیا : خرابی بک لایت، آبخوردگی و قطع شدن فلت‌ها

 • خراب شدن بک لایت: بک لایت تامین کننده نور صفحه تلویزیون LED و LCD است. در واقع اسامی ال ای دی و ال سی دی نشان دهنده نوع بک لایت‌های استفاده شده در پشت لیکویئد تلویزیون است. بک لایت‌ها عمر مفید دارند و پس از ساعت کار مشخصی با توجه به کیفیت آن‌ها از کار می‌افتند و باید تعویض شوند. بک لایت‌ها با توجه به مارک، مدل و تنکولوژی ساخت و اینچ تلویزیون متفاوت هستند و بی راه نیست اگر بگوییم که برای اکثر تلویزیون‌ها بک لایت‌های مخصوص به خود وجود دارد.
 • آبخوردگی: تلویزیون ال ای دی وقتی در نزدیکی رطوبت شدید است، با آب یا وسایل تمیزکننده خیس پاکیزه شود، لیکویئد آن آسیب دیده و تصویر نمایش نمی‌دهد. لازم است تا سریع تعمیر شود تا باعث خرابی کامل لیکوئید نشود. در این نمایندگی امکان تعمیر لیکوئید با کمک دستگاه‌های جدید باندینگ وجود دارد. البته دقت کنید که هر چه قدر تلویزیون بیشتر دچار آبخوردگی شده باشد هزینه تعمیر زیاد خواهد شد. بنابراین در صورت داشتن این مشکل لطفا سریع با ما تماس بگیرید.
 • قطعی فلت: فلت در واقع کابل‌های ارتباطی لیکویئد و بخش‌های دیگر پنل تلویزیون است. عوامل مختلفی باعث قطعی فلت می‌شود. از جمله اشای نوک تیز، حرارت زیاد، فرسودگی و …. رفع این ایراد به تکنسین‌های مجرب و بسیار تخصصی نیازمند است.

چگونه بک لایت تلویزیون را تعمیر کنیم؟

تعمیر بک لایت تلویزیون یک تعمیر سطح بالا و اساسی است. این به این معنا است که قبل از تعمیر یا تعویض بک لایت باید قطعات بسیار مهمی مثل لیکویئد از روی دستگاه جدا شود. این کار بسیار حساس است و کوچکترین اشتباه در آن موجب شکستن لیکوئید و ایجاد هزینه بسیار زیاد می شود که هزینه‌های آن برای تعمیرکاران معمولی قابل جبران نیست. بنابراین توصیه اکید این است که تعمیر تلویزیون خود را به نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون هیمالیا بسپارید تا نسبت به تخصص و توجه تعمیرکار مطمئن باشید.

آیا آبخوردگی قابل تعمیر است؟

تعمیر آبخوردگی تلویزیون ال ای دی با کمک دستگاه های مدرن و جدید باندینگ به سرعت قابل انجام است. در سال‌های گذشته دانش تعمیرات در کشور ما رشد خوبی داشته است و امکان تعمیر بسیاری از ایرادات تلویزیون‌های ال ای دی وجود دارد.

خدمات ما:

نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان مجهز به جدیدترین دستگاه‌های تعمیر پنل تلویزیون بوده  قادر است با بالاترین کیفیت تلویزیون‌های شما را تعمیر نمایید.

هزینه تعمیر آبخوردگی تلویزیون چقدر است؟

هزینه تعمیر تلویزیون آبخورده به میزان و شدت خرابی بر اثر مجاورت با رطوبت بستگی زیادی دارد. همچنین مدت زمانی که از آبخوردگی می‌گذرد باعث افزایش هزینه آن می‌شود. لذا توصیه می‌شود تلویزیون هر چه سریع‌تر باز شده و آماده تعمیر شود. تعداد قطعاتی که با آب تماس داشته است در میزان هزینه دستگاه بسیار موثر است و مشخص کردن هزینه قبل از باز کردن پنل خطای بسیار زیادی خواهد داشت.

تلویزیون صدا و تصویر ندارد:

نداشتن صدا و تصویر در تلویزیون‌های هیمالیا خیلی کم پیش می‌آید. بنابراین به بخش عیب یابی دستگاه مراجعه کنید. در صورتی که عیب دستگاه را به درست تشخیص داده‌اید ایراد از برد مین است. با تعمیر برد مین تلویزیون مشکل تلویزیون شما حل خواهد شد.

تلویزیون خاموش و روشن می شود:

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون هیمالیا نیازمند تشخیص درست است اما اگر نسبت به تشخیص ایراد مطمئن هستید پس دلیل آن خرابی برد مین است. در بعضی مواقع این ایراد شاید از خرابی همزمان برد تغذیه و برد مین هم باشد. تعداد تکرار خاموشی پشت سر هم و نمایش آرم هیمالیا در زمان خاموش و روشن شدن در تشخیص عیب بسیار موثر است.

روی تصویر خط رنگی یا سیاه وجود دارد:

روی تصویر یک یا چند خط‌ عمودی یا افقی با اندازه های متفاوت و ضخامت کم دیده می‌شود. دقت کنید که اگر به طور همزمان خط افقی و عمودی مشاهده شود به دلیل شکستگی پنل است اما دیدن فقط یک نوع خط دلیل شکستگی پنل نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد. به طور کلی وجود خط روی صفحه تلویزیون ال ای دی به دلیل خرابی لیکوئید است. یکی از نشانه های استهلاک و نزدیک شدن به انتهای عمر لیکوئید ایجاد خط‌های نازک روی آن است. البته خوشبختانه امکان تعمیر لیکویئد و از بین رفتن برخی از این خطوط در نمایندگی خدمات تعمیر تلویزیون هیمالیا جعفری وجود دارد.

نور صفحه تلویزیون کم شده است:

کاهش نور کل تصویر یا قسمتی از تصویر تلویزیون هیمالیا شما به علت خرابی بک لایت‌های آن است. لازم است بک لایت‌ها بازبینی و در صورت نیاز تعویض شود.

LED کانال‌های تلویزیونی را نمی‌گیرد:

وقتی LED کانال نمی‌گیرد مهم‌ترین دلیل آن اشکال در آنتن هوایی یا سیم آنتن و دستگاه تقویت کننده آنتن است. در صورتی که تلویزیون خود را با آنتن دیگری بررسی کردید و همچنان مشکل دارد برد مین شما نیاز به تعمیر دارد و با تعمیر برد مین مشکل تلویزیون شما قابل رفع است.

خرابی فیش ورودی AV

ورودی AV بر اثر فشار یا کشیدن زیاد و ناگهانی ممکن است خراب شود. فیش AV جهت اتصال گیرنده دیجیتال، دستگاه سی دی یا وسایل جانبی دیگر با فیش سه رنگ استفاده می‌شود. ورودی AV روی برد مین قرار دارد. ممکن است سر سیم در آن بشکند یا ورودی فیش از روی برد مین کنده شود. در هر یک از این حالت‌ها نیاز است تا با تعمیر سریع و دقیق برد مین مشکل فیش AV حل شود.

تصویر تلویزیون شطرنجی است

تصویری شطرنجی را همه تجربه کرده‌اند و می‌دانند که دلیل معمول آن به خوردن آنتن هوایی یا اتصالات آن است. آنتن هوایی را باید هر 6 ماه یکبار بازبینی کرد. اما در مواردی ممکن است برد مین دستگاه بر اثر حوادثی مثل رعد و برق یا ولتاژ ورودی از آنتن، دچار آسیب شده باشد. پس بی دلیل تصویر شطرنجی نمایش دهد. بنابراین لازم است تا در صورتی که مشکل جدی است ابتدا تلویزیون را با آنتن دیگری امتحان کنید. اگر مشکل حل نشد باید تلویزیون توسط افراد خبره بررسی شود.

تلویزیون با کنترل کار نمی‌کند

ابتدا با یک دوربین از سالم بودن کنترل تلویزیون اطمینان یابید. اگر کنترل تلویزیون سالم است پس گیرنده کنترل تلویزیون یا برد اصلی آن ایراد دارد. باید جهت تعمیر با نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا اصفهان تماس بگیرید.

۷- تعمیر تلویزیون هیمالیا در خمینی شهر:

نمایندگی تعمیر تلویزیون هیمالیا در خمینی شهر نیز مجوز فعالیت دارد. این نمایندگی خدمات خود را به سرعت و کیفیت نمایندگی هیمالیا اصفهان خدمت برای مردم خمینی شهر ارائه می‌کند. دفتر نمایندگی هیمالیا خمینی شهر در یکی از خیابان‌های اصلی این شهرستان واقع است و خدمات خود را به مردم شهرهای خمینی شهر، درچه، رهنان، اصغرآباد، کوشک، محمودآباد و … عرضه می‌نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *