تعمیر تلویزیون دوو اصفهان

نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو

اصفهان و خمینی شهر

با ما تماس بگیرید

تعمیر تلویزیون دوو اصفهان
5,0
Rated 5,0 out of 5

نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو در اصفهان

 تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان

دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان با دارا بودن بهترین و جدیدترین تجهیزات تعمیر تلویزیون در شهر اصفهان انواع خدمات تعمیر تلویزیون‌های دوو را انجام می‌دهد. تعویض پنل شکسته، تعمیر پنل آبخورده، تعمیر خطوط عمودی و افقی، تعمیر بک لایت و …. از جمله این خدمات است.

با ما همراه باشیدتا مراحل تعمیر و شرایط و امکاناتی که این دفتر برای شما عزیزان در شهر اصفهان و شهرهای اطراف (خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و …) فراهم نموده است را بررسی کنیم. جهت مشاوره، تعمیر و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو

آنچه در این مطلب می خوانید:

ساعت کاری نمایندگی تلویزیون دوو

شما جهت ارتباط با ما می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

همچنین دفتر روزهای کاری هفته از ساعت ۸.۳۰ تا ۱۳ و از ۱۶ تا ۲۱ در خدمت شما عزیزان است.

صبح‌ها: ۸.۳۰ تا ۱۳ عصرها: ۱۶ تا ۲۱

دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان خدمات تعمیر دستگاه‌های صوتی و تصویری و مانیتور  را انجام می‌دهد. خدمات این دفتر شامل تعمیر دستگاه‌های تلویزیون LED، LCD، پلاسما، سینما خانگی، مانیتور است.

نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان همچنین خدمات خود را با حمل رایگان واقعی در شهرهای خمینی شهر، درچه، رهنان، کوشک، محمودآباد، اصغرآباد و کلیه شهرهای اطراف با سرعت و قیمت منصفانه ارائه می‌کند.

ویژگی‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان

مراحل تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان:

مراحل تعمیر تلویزیون دوو در نمایندگی اصفهان

مرحله اول

تماس با ما

برای بیان ایراد تلویزیون و یا نیاز به تکنسین با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون اصفهان

مرحله دوم

اعزام سریع تکنسین

پس از هماهنگی جهت تعمیر تکنسین به محل مراجعه می‌کند. 

تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو اصفهان در کوتاه‌ترین زمان به شما زنگ زده و با توجه به صحبت‌های شما درباره خرابی تلویزیون، جهت حضور در منزل با شما قرار می‌گذارند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون اصفهان

مرحله سوم

تعمیر تلویزیون در محل

تعمیر در منزل شما تعمیر می‌شود.

تکنسین پس از حضور در منزل شما تلویزیون دوو خراب را عیب‌یابی کرده و بعد از مشاهده مشکل آن و تعیین هزینه تعمیر تلویزیون دوو، آن را در محل برای شما تعمیر می‌کند.  چنانچه باتوجه به ایراد تلویزیون و بنابر استانداردهای شرکت نیاز باشد آن را به رایگان به محل نمایندگی حمل کرده و پس از تعمیر، تلویزیون به محل شما برگشت خواه شد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون اصفهان

مرحله چهارم

تحویل تلویزیون

در سریع‌ترین زمان تلویزیون تعمیر شده و تحویل شما خواهد شد.

تلویزیون دوو شما را تکنسین‌های مجرب و ماهر نمایندگی به سرعت و دقت تعمیر می‌کنند.  بعد از تعمیر تلویزیون باید زمان مناسبی هم برای تایید نهایی تعمیر دستگاه تست شود.

ضمانت تعمیر تلویزیون

بالاترین تعهد ما استفاده از قطعات عالی و با بهترین کیفیت است. در صورت هرگونه مشکل یا مسائل فنی، با بیان همه نکات مهم به مشتری تصمیم‌گیری جهت تعمیر را با مشورت مشتریمان انجام می‌دهیم. باوجود این و جهت اطمینان شما مشتریان، تعمیر تلویزیون دوو در این نمایندگی دارای ضمانت تعمیر است.

اگر تلویزیون دوو بعد از تعمیر توسط دفتر ما در مدت زمان گارانتی تعمیر، دوباره دچار همان ایراد قبلی شود، بدون هیچ هزینه‌ای و با قطعه جدید، به رایگان مجدد تعمیر خواهد شد. این گارانتی برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون نمی‌باشد و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

ویژگی‌های تعمیرکار مجرب

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

تعمیر تلویزیون دوو اصفهان

ایرادهای متداول تلویزیون دوو در اصفهان

بیش از 20 سال نمایندگی تعمیر تلویزیون ما پشتوانه اعتماد شماست. این دفتر با دارا بون سه ساختمان فنی جدا در سطح شهر و نمایندگی بیش از 20 برند مختلف سابقه‌ای قابل قبول و اعتماد مردم عزیز و شرکت‌های تولیدکننده دارد.

در هر کارمهندسی و تعمیری، و  البته در تعمیر تلویزیون، مهم‌ترین مرحله تعمیر تلویزیون، عیب‌یابی دقیق و صحیح است. عیب‌یابی مراحل گوناگونی دارد از جمله: شناخت عیب، تفکیک عیب و دلیل خرابی. جهت آشنایی با شناخت عیب و تفکیک عیب مطلب عیب‌یابی را مطالعه کنید.

تلویزیون دوو تصویر ندارد ولی صدا دارد

تلویزیون تصویر ندارد اما صدا دارد یکی از ایرادهای بسیار شایع است. در تلویزیون‌های ال ای دی قطعه بک لایت یک قطعه مصرفی است و عمر مفید مشخصی دارد. این قطعه بعد از طی شدن مدت زمان مشخصی ممکن است دچار مشکل شود و از کار بیفتد. خرابی این قطعه خود را به صورت نداشتن تصویر نمایان می‌کند. شکل‌های دیگر این ایراد می‌تواند وجود هاله روی تصویر یا وجود لکه‌های سیاه یا پرنور روی تصویر باشد. همه این ایرادها بدلیل خرابی بک لایت ایجاد می‌شود و باید بک لایت تعمیر یا تعویض شود.

علت نداشتن تصویر در تلویزیون دوو

نداشتن تصویر در تلویزیون دوو دو علت مهم دارد. اصلی‌ترین علت ایراد در بک لایت‌های تلویزیون است. نمایندگی باتوجه‌به امکانات و ارتباط مستقیم با شرکت سازنده می‌تواند به‌سرعت بک لایت دستگاه شما را با بک لایت اورجینال دوو تعمیر کنید. علت دیگر ایراد در اجزا الکترونیکی پنل است. این کمتر پیش می‌آید، اما جای نگرانی نیست نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو اصفهان به‌سرعت می‌تواند با کمترین هزینه پنل شما را تعمیر کنید.

توضیحات بیشتر:

نمایندگی تعمیر تلویزیون دوو اصفهان

شکستن صفحه تلویزیون دوو

صفحه تلویزیون دوو شما شکسته است؟
این اتفاق بسیار ناراحت کننده اما نگران نباشید! شکستگی پنل تلویزیون قبلا غیرقابل تعمیر بود و قیمت پنل بسیار زیاد بود، بنابراین اکثر مردم از تعمیر تلویزیون شکسته خودداری می‌کردند، اما امروزه و با وجود امکانات گسترده براحتی و با هزینه مناسب می‌توان پنل تلویزیون را تعویض کرد.

شکستگی پنل تلویزیون

تعویض پنل شکسته تلویزیون دوو:

تعویض پنل شکسته تلویزیون دوو در دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون دوو در اصفهان با قیمت بسیار کم و به سرعت امکان‌پذیر شده است. در این دفتر پنل تلویزیون دوو به صورت تخصصی و دقیق با پنل جدید تعویض می‌شود.

لینک کوتاه: 

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان در خمینی شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *