نمایندگی تلویزیون الیو اصفهان

تعمیر تلویزیون اولیو در اصفهان

نمایندگی تلویزیون الیو در اصفهان: تعمیر تخصصی تلویزیون

شما دارای یک تلویزیون اولیو زیبا هستید و می خواهید از امکانات آن بیش تر اطلاعات بدست آورید یا تلویزیون الیو شما خراب شده است؟ اگر تلویزیون الیو ما در اصفهان خراب شده است با نمایندگی تلویزیون اولیو اصفهان که اطلاعات تماس آن در این صفحه گفته شده است تماس بگیرید. در نمایندگی الیو اصفهان کلیه خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون با بالاترین استاندارد برای شما انجام می شود. تعمیر در محل، حمل رایگان، گارانتی تعمیر، خدمات فوق العاده و … . تماس بگیرید.

نمایندگی اولیو اصفهان خمینی شهر
نمایندگی تلویزیون اولیو اصفهان خمینی شهر
تعمیر تلویزیون اولیو

چرا نمایندگی تلویزیون الیو اصفهان؟

نمایندگی اولیو اصفهان با بیش از 30 ساله سابقه تعمیر انواع تلویزیون تلاش کرده است تا خدمات خود را بر مبنای ایجاد بهترین تجربه برای مشتریان خود قرار دهد و می‌داند بهترین تبلیغ برای هر کسب و کاری به نیکی یاد کردن مشتریان قبلی است. برخی از علت‌هایی که مشتریان ما را انتخاب می‌کنند:

دارا بودن مهندسین و تکنسین‌های باتجربه و مسلط به دانش روز

انجام تعمیرات فنی و مهندسی برای شرایط هر ایراد و تلویزیون

استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و ابزارهای روز مهندسی

ارائه سریع خدمات ضمن بالاترین دقت و کیفیت تعمیر

اطمینان از تعمیرات و خدمات ارائه شده و گارانتی تعمیر تلویزیون

این نمایندگی در شهر اصفهان و شهرهای اطراف (خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و …) خدمات خود را عرضه می‌کند. جهت مشاوره، تعمیر و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

آدرس نمایندگی اولیو اصفهان

آدرس دفاتر نمایندگی تلویزیون الیو اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

دفتر خمینی شهر: خیابان شریعتی جنوبی، مابین کوچه 34 (الزهرا) و کوچه 36 (گود)

تلفن دفتر نمایندگی تلویزیون Olive اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

آدرس نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر

راه‌های تماس با ما

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

در ادامه مطلب شما با شیوه تعمیر تلویزیون، مزایا و خدماتی که نمایندگی تعمیر تلویزیون الیو در اصفهان برای شما عزیزان فراهم نموده است آشنا خواهید شد.

خدمات نمایندگی تلویزیون اولیو اصفهان

تعمیر تلویزیون اولیو در محل

تعمیر تلویزیون اولیو در اصفهان به صورت سرویس در منزل قابل انجام است. سرویس تعمیر در محل برای راحتی مشتریان و سرعت تعمیر تلویزیون است. تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون اولیو اصفهان این سرویس را همراه با خدمت ایاب و ذهاب رایگان انجام می‌دهند. تکنسین‌های نمایندگی الیو در منزل شما حضور یافته و تلویزیون شما در منزل تعمیر می‌کنند. این سرویس هیچ هزینه اضافه‌ای برای شما نخواهد داشت.

نمایندگی تعمیر اولیو اصفهان خمینی شهر
نمایندگی تعمیر تلویزیون اولیو اصفهان خمینی شهر

گارانتی تعمیر تلویزیون​ الیو

نمایندگی تعمیر تلویزیون اولیو اصفهان از جدیدترین ابزارهای الکترونیکی و مناسب‌ترین وسایل و روزآمدترین روش‌های تعمیر استفاده می‌کند. شما با خیالی راحت می‌توانید تلویزیون‌ الیو خود را تعمیر کنید و نمایندگی اولیو با اطمینان کلیه تلویزیون‌های تعمیری را گارانتی تعمیر می‌کند. در صورتی که در مدت زمان تعمیر تلویزیون الیو شما عیب قبلی را دوباره پیدا کند، به رایگان تعمیر می‌شود.

خدمات اضافه پس از تعمیر در نمایندگی تلویزیون Olive

نمایندگی تلویزیون الیو اصفهان برای رفاه شما مشتریان و به جهت کمک به کاهش احتمال خرابی تلویزیون در آینده، خدمات مختلفی را به عنوان خدمات جانبی تعمیر به مشتریان خود ارائه می‌کند. این خدمات طبق درخواست مشتری انجام می‌شود.

  • نصب روی دیوار (براکت  دیواری)
  • محافظ صفحه 
  • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی
  • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)
نمایندگی اولیو اصفهان خمینی شهر
نمایندگی اولیو اصفهان خمینی شهر

کمترین هزینه تعمیر تلویزیون اولیو

وظیفه ما در نمایندگی تلویزیون الیو اصفهان بهترین کیفیت تعمیر تلویزیون است. ما همواره تلاش کرده‌ایم، همراه با بالاترین کیفیت و برای کاهش هزینه‌های تعمیر تلویزیون، با ارائه راهکارهای متفاوت و اقتصادی‌، ارزان‌ترین روش‌های تعمیر را برای مشتریان خود پیشنهاد دهیم و با توجه به انتخاب مشتری کمترین هزینه تعمیر را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم.

حمل رایگان تلویزیون به نمایندگی الیو

پس از تماس شما و حضور تکنسین‌های تعمیر تلویزیون در منزل جهت تعمیر تلویزیون، اگر بنابر تشخیص تکنسین و نوع تعمیر جابجایی تلویزیون لازم بود، تلویزیون یا قطعات آن حمل و به دفتر نمایندگی منتقل شود، حمل به رایگان انجام خواهد شد و هیچ هزینه‌ی آشکار یا پنهانی برای شما نخواهد داشت و حمل رایگان واقعی برای مشتریان ما اتفاق می‌افتد.

نمایندگی تعمیر اولیو اصفهان خمینی شهر

ایرادهای رایج تلویزیون اولیو

تلویزیون اولیو صدا دارد، تصویر ندارد

شایع‌ترین ایراد تلویزیون ال ای دی الیو نداشتن تصویر است. به سه دلیل فنی ممکن است تصویر در تلویزیون نداشته باشید یا تصویر کم نور و تاریکی داشته باشید. این دلایل به ترتیب رواج عبارتند از:

  • خرابی بک لایت
  • خرابی لیکوئید پنل
  • خرابی برد مین

خرابی بک لایت (بک لایت چیست؟)یک ایراد معمول است که در اثر استهلاک تلویزیون ایجاد می‌شود. این ایراد در تلویزیون‌های الیو به طور متوسط هر 4 یا 5 سال یکبار اتفاق می‌افتد و لازم است تا بک لایت ها تعویض شود.

لیکوئید تلویزیون اولیو به ندرت خراب می‌شود و علت خرابی آن آسیب فیزیکی، ضربه یا وارد کردن یک شی به داخل دستگاه است. تعمیر آن کار تخصصی بوده و امکان تعمیر یا عدم تعمیر تنها با بررسی دقیق امکان پذیر است.

در برخی موارد خرابی برد مین می‌تواند باعث خرابی تصویر یا ایراد در نمایش آن باشد. تعمیر برد مین در اکثر موارد امکان‌پذیر است و می‌توان ایراد نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را به سرعت و کیفیت خوب تعمیر کرد.

صفحه تلویزیون شکسته است

صفحات لیکوئید پنل تلویزیون‌های LED و LCD بر اثر برخورد یک شی محکم ممکن است آسیب ببیند. این آسیب دیدگی به صورت خطوط مورب در تصویر قابل مشاهده است. در پنل های جدیدتر وجود هم زمان خط‌های افقی و عمودی نشانه شکستگی پنل تلویزیون است.

امکان تعویض لیکوئید پنل تلویزیون‌های الیو فراهم است و در زمان کوتاهی می‌توان مشکل آن را برطرف کرد.

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز

استفاده از قطعات استاندارد

چون به انبارهای شرکت دسترسی دارد


امکان مراجعه مجدد

زیرا مکان مشخصی دارد و ارتباط برقرار کردن و پیگیری هرگونه سوال یا مشکلی ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

زیرا توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.


هزینه‌های استاندارد

چون تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *