تلویزیون بست اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون بست در اصفهان

دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون بست در اصفهان: تعمیر تخصصی تلویزیون

اینجا دفتر مرکزی تلویزیون بست اصفهان است. همکاران ما جهت ارائه سریع‌ترین خدمات و تعمیر تلویزیون بست شما در شهر اصفهان آماده خدمت رسانی هستند. شما می توانید آدرس، شماره تماس، شماره شبکه‌های اجتماعی و بقیه راه‌های ارتباط با نمایندگی تلویزیون بست اصفهان را در این صفحه بیابید. برای هرگونه خدمات تعمیر تلویزیون‌های بست در اصفهان و شهرهای اطراف با ما تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تکمیل کنید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون بست اصفهان خمینی شهر
نمایندگی بست اصفهان خمینی شهر
تعمیر تلویزیون بست

چرا نمایندگی تلویزیون بست اصفهان؟

مدیریت و مهدسین دفتر مرکزی نمایندگی بست اصفهان بیش از 30 سال سابقه تعمیر تلویزیون را دارا می‌باشند. در این مدت مهمترین راه ارتباط ما با مشتریان تبلطغات دهان به دهان شما مشتریان عزیز بوده است و این باغث افتخار ماست. آنچه باعث شده بین ما و مشتریانمان یک دوستی همیشگی ایجاد شود. ما همیشه تلاش کرده ایم تا:

مهندسین و کارشناسان باتجربه و با دانش روز را بکار بگیریم.

تعمیرات مهندسی و تخصصی طبق شرایط تلویزیون انجام دهیم.

مدرن‌ترین تجهیزات و ابزارهای روز مهندسی را بکار بگیریم.

خدمات سریع همراه با بالاترین دقت و کیفیت تعمیر را ارئه کنیم.

از قطعات مطمئن استفاده کنیم و ضمانت تعمیر تلویزیون ارائه کنیم.

این نمایندگی در شهر اصفهان و شهرهای اطراف (خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و …) خدمات خود را عرضه می‌کند. جهت مشاوره، تعمیر و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

آدرس نمایندگی بست اصفهان

آدرس دفاتر نمایندگی تلویزیون بوست اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

دفتر خمینی شهر: خیابان شریعتی جنوبی، مابین کوچه 34 (الزهرا) و کوچه 36 (گود)

تلفن دفتر نمایندگی تلویزیون Bost اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

آدرس نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر

راه‌های تماس با ما

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

در ادامه مطلب شما با شیوه تعمیر تلویزیون، مزایا و خدماتی که نمایندگی تعمیر تلویزیون در اصفهان برای شما عزیزان فراهم نموده است آشنا خواهید شد.

خدمات نمایندگی تلویزیون بوست اصفهان

تعمیر تلویزیون بوست در محل

تعمیر تلویزیون بست در اصفهان در منزل انجام می‌شود. خدمات تعمیر در منزل برای راحتی شما مشتریان عزیز و سرعت تعمیر تلویزیون است. این سرویس توسط تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون بست اصفهان همراه با سرویس ایاب و ذهاب رایگان انجام می‌شود. تکنسین‌های نمایندگی بست در محل شما حاضر شده و تلویزیون شما را در منزل تعمیر می‌کنند. این خدمت هزینه اضافه‌ای برای شما ندارد.

نمایندگی تلویزیون بست اصفهان خمینی شهر
تعمیر تلویزیون بست اصفهان خمینی شهر

ضمانت تعمیر تلویزیون​ بست

نمایندگی تعمیر تلویزیون بست اصفهان از جدیدترین ابزارهای الکترونیکی و مناسب‌ترین وسایل و روزآمدترین روش‌های تعمیر استفاده می‌کند. شما با خیالی راحت می‌توانید تلویزیون‌ بست خود را تعمیر کنید و نمایندگی بست با اطمینان کلیه تلویزیون‌های تعمیری را ضمانت تعمیر می‌کند. در صورتی که در مدت زمان تعمیر تلویزیون بست شما عیب قبلی را دوباره پیدا کند، به رایگان تعمیر می‌شود.

خدمات ویژه پس از تعمیر در نمایندگی تلویزیون Bost

نمایندگی تلویزیون بست اصفهان برای رفاه شما مشتریان و به جهت کمک به کاهش احتمال خرابی تلویزیون در آینده، خدمات مختلفی را به عنوان خدمات جانبی تعمیر به مشتریان خود ارائه می‌کند. این خدمات طبق درخواست مشتری انجام می‌شود.

  • نصب روی دیوار (براکت  دیواری)
  • محافظ صفحه 
  • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی
  • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)
تلویزیون بست اصفهان خمینی شهر
نمایندگی تعمیر تلویزیون بست اصفهان خمینی شهر

کمترین هزینه تعمیر تلویزیون بست

وظیفه ما در نمایندگی تلویزیون بست اصفهان بهترین کیفیت تعمیر تلویزیون است. ما همواره تلاش کرده‌ایم، همراه با بالاترین کیفیت و برای کاهش هزینه‌های تعمیر تلویزیون، با ارائه راهکارهای متفاوت و اقتصادی‌، ارزان‌ترین روش‌های تعمیر را برای مشتریان خود پیشنهاد دهیم و با توجه به انتخاب مشتری کمترین هزینه تعمیر را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم.

حمل رایگان تلویزیون به نمایندگی

پس از تماس شما و حضور تکنسین‌های تعمیر تلویزیون در منزل جهت تعمیر تلویزیون، اگر بنابر تشخیص تکنسین و نوع تعمیر جابجایی تلویزیون لازم بود، تلویزیون یا قطعات آن حمل و به دفتر نمایندگی منتقل شود، حمل به رایگان انجام خواهد شد و هیچ هزینه‌ی آشکار یا پنهانی برای شما نخواهد داشت و حمل رایگان واقعی برای مشتریان ما اتفاق می‌افتد.

نصب تلویزیون نمایندگی تعمیر

ایرادهای رایج تلویزیون بست

تلویزیون بوست صدا دارد، تصویر ندارد

رایج‌ترین ایراد تلویزیون ال ای دی بست نداشتن تصویر است. به سه دلیل فنی ممکن است تصویر در تلویزیون LED یا LCD نداشته باشید یا تصویر کم نور و تاریکی داشته باشید. این دلایل به ترتیب رواج عبارتند از:

  • خرابی بک لایت تلویزیون بست
  • ایراد در لیکوئید پنل
  • خرابی برد مین تلویزیون بست

خرابی بک لایت (بک لایت چیست؟)یک عیب معمول در تلویزیون‌های LED است که در اثر کاررد تلویزیون ایجاد می‌شود. این ایراد در تلویزیون‌های بست به طور متوسط هر 4 یا 5 سال یکبار اتفاق می‌افتد و ضروری است تا بک لایت ها تعویض شود.

لیکوئید تلویزیون بست به ندرت خراب می‌شود و علت خرابی آن آسیب فیزیکی، ضربه یا وارد کردن یک شی به داخل دستگاه است. تعمیر آن کار تخصصی بوده و امکان تعمیر یا عدم تعمیر تنها با بررسی دقیق امکان پذیر است. شما برای بررسی دقیق‌تر ایراد می توانید عکس ایراد را برای یکی از آدرس‌های شبکه های اجتماعی ما ارسال کنید.

در برخی موارد خرابی برد مین می‌تواند باعث خرابی تصویر یا ایراد در نمایش آن باشد. تعمیر برد مین در اکثر موارد امکان‌پذیر است و می‌توان ایراد نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را به سرعت و کیفیت خوب تعمیر کرد.

صفحه تلویزیون شکسته است

صفحات لیکوئید پنل تلویزیون‌های LED و LCD بر اثر برخورد یک شی محکم ممکن است آسیب ببیند. این آسیب دیدگی به صورت خطوط مورب در تصویر قابل مشاهده است. در پنل های جدیدتر وجود هم زمان خط‌های افقی و عمودی نشانه شکستگی پنل تلویزیون است.

امکان تعویض لیکوئید پنل تلویزیون‌های بست فراهم است و در زمان کوتاهی می‌توان مشکل آن را برطرف کرد.

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز

استفاده از قطعات استاندارد

چون به انبارهای شرکت دسترسی دارد


امکان مراجعه مجدد

زیرا مکان مشخصی دارد و ارتباط برقرار کردن و پیگیری هرگونه سوال یا مشکلی ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

زیرا توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.


هزینه‌های استاندارد

چون تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *