تلویزیون اکسنت اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون اکسنت در اصفهان

نمایندگی تلویزیون اکسنت در اصفهان: تعمیر تخصصی تلویزیون

به دنبال آدرس نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان می گیرید؟ تلویزیون اکسنت شما نیاز به تعمیر دارد؟ نیاز به حضور تکنسین و بازبینی تلویزیون اکسنت خود دارد؟

در این مطلب با نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان در دفتر مرکزی تعمیرگاه تلویزیون جعفری آشنا خواهید شد. راه های تماس با نمایندگی، شماره تلفن، آدرس، آدرس شبکه های اجتماعی، خدماتی نمایندگی بخشی از مزالب این مطلب است. با ما همراه باشید و سوالات خود را در انتهای همین صفحه بپرسید.

5,0
Rated 5,0 out of 5
نمایندگی تعمیر تلویزیون اکسنت اصفهان خمینی شهر
نمایندگی  اکسنت اصفهان خمینی شهر
تعمیر تلویزیون اکسنت

چرا نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان؟

نمایندگی اکسنت اصفهان با سابقه 30 ساله تعمیر انواع لوازم صوتی و تصویری و تلویزیون مبنای فعالیت خود را کسب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات تعمیر به مشتریان خود قرار داده است. مدیریت نمایندگی معتقد است بهترین تبلیغ مشتریان راضی و خشنود خواهند بود. برخی از دلائل انتخاب ما:

دارا بودن مهندسین و تکنسین‌های مجرب و مسلط

اجرای تعمیرات بر اساس اصول مهندسی و فنی برای هر شرایط

استفاده از جدیدترین تجهیزات و ابزارهای روز مهندسی

انجام سریع خدمات ضمن بالاترین دقت و کیفیت تعمیر

اطمینان از خدمات انجام شده و ضمانت تعمیر تلویزیون

این نمایندگی در شهر اصفهان و شهرهای اطراف (خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و …) خدمات خود را عرضه می‌کند. جهت مشاوره، تعمیر و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

آدرس نمایندگی اکسنت اصفهان

آدرس دفاتر نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

دفتر خمینی شهر: خیابان شریعتی جنوبی، مابین کوچه 34 (الزهرا) و کوچه 36 (گود)

تلفن دفتر نمایندگی تلویزیون Accent اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

آدرس نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر

راه‌های تماس با ما

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

در ادامه مطلب شما با شیوه تعمیر تلویزیون، مزایا و خدماتی که نمایندگی تعمیر تلویزیون در اصفهان برای شما عزیزان فراهم نموده است آشنا خواهید شد.

خدمات نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان

تعمیر تلویزیون اکسنت در محل

نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان تعمیر تلویزیون اکسنت با بالاترین سرعت به صورت تعمیر در محل برای تلویزیون‌های اکسنت در شهر اصفهان انجام می دهد. پس از تماس شما با نمایندگی، تکنسین‌های نمایندگی با شما تماس گرفته و با هماهنگی قبلی در منزل شما حاضر شده و تلویزیون شما را تعمیر می کند. این سرویس بدون هیچ هزینه‌ی اضافه ای انجام می‌شود و هزینه ایاب و ذهاب ندارد.

تعمیر تلویزیون اکسنت اصفهان خمینی شهر
نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان خمینی شهر

گارانتی تعمیر تلویزیون​ اکسنت

نمایندگی تعمیر تلویزیون اکسنت اصفهان از به روزترین تجهیزات الکترونیکی و بهترین وسایل و روزآمدترین روش‌های تعمیر استفاده می‌کند. شما با آسودگی خیال می‌توانید تلویزیون‌ اکسنت خود را تعمیر کنید و نمایندگی اکسنت با اطمینان کلیه تلویزیون‌های تعمیری را ضمانت تعمیر می‌کند. در صورتی که در مدت زمان تعمیر تلویزیون اکسنت شما عیب قبلی را دوباره پیدا کند، به رایگان تعمیر می‌شود.

خدمات جانبی پس از تعمیر در نمایندگی تلویزیون Accent

نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان برای رفاه شما مشتریان و به جهت کمک به کاهش احتمال خرابی تلویزیون در آینده، خدمات مختلفی را به عنوان سرویس خدمات جانبی به مشتریان خود ارائه می‌کند. این خدمات طبق درخواست مشتری انجام می‌شود.

  • نصب روی دیوار (براکت  دیواری)
  • محافظ صفحه 
  • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی
  • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)
نمایندگی تعمیر اکسنت اصفهان خمینی شهر
تلویزیون اکسنت اصفهان خمینی شهر

کمترین هزینه تعمیر تلویزیون اکسنت

رسالت ما در نمایندگی تلویزیون اکسنت اصفهان ارائه بهترین کیفیت تعمیر است. شما همواره از ما بالاترین کیفیت ضمن کاهش هزینه‌های تعمیر تلویزیون را بخواهید. ما با ارائه راهکارهای مدرن و اقتصادی‌، کم هزینه‌ترین روش‌های تعمیر (ضمن کیفیت خوب تعمیر) را برای مشتریان خود پیشنهاد می‌دهیم و با توجه به انتخاب مشتری کمترین هزینه تعمیر را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم.

حمل رایگان تلویزیون به نمایندگی

پس از تماس شما و حضور تکنسین‌های تعمیر تلویزیون در منزل جهت تعمیر تلویزیون، اگر بنابر تشخیص تکنسین و نوع تعمیر جابجایی تلویزیون لازم بود، تلویزیون یا قطعات آن حمل و به دفتر نمایندگی منتقل شود، حمل به رایگان انجام خواهد شد و هیچ هزینه‌ی آشکار یا پنهانی برای شما نخواهد داشت و حمل رایگان واقعی برای مشتریان ما اتفاق می‌افتد.

نصب تلویزیون نمایندگی تعمیر

ایرادهای رایج تلویزیون اکسنت

تلویزیون اکسنت صدا دارد، تصویر ندارد

شایع‌ترین ایراد تلویزیون ال ای دی اکسنت نداشتن تصویر است. به سه دلیل فنی ممکن است تصویر در تلویزیون نداشته باشید یا تصویر کم نور و تاریکی داشته باشید. این دلایل به ترتیب رواج عبارتند از:

  • خرابی بک لایت
  • خرابی لیکوئید پنل
  • خرابی برد مین

خرابی بک لایت (بک لایت چیست؟)یک ایراد معمول است که در اثر استهلاک تلویزیون ایجاد می‌شود. این ایراد در تلویزیون‌های اکسنت به طور متوسط هر 4 یا 5 سال یکبار اتفاق می‌افتد و لازم است تا بک لایت ها تعویض شود.

لیکوئید تلویزیون اکسنت به ندرت خراب می‌شود و علت خرابی آن آسیب فیزیکی، ضربه یا وارد کردن یک شی به داخل دستگاه است. تعمیر آن کار تخصصی بوده و امکان تعمیر یا عدم تعمیر تنها با بررسی دقیق امکان پذیر است.

در برخی موارد خرابی برد مین می‌تواند باعث خرابی تصویر یا ایراد در نمایش آن باشد. تعمیر برد مین در اکثر موارد امکان‌پذیر است و می‌توان ایراد نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را به سرعت و کیفیت خوب تعمیر کرد.

صفحه تلویزیون شکسته است

صفحات لیکوئید پنل تلویزیون‌های LED و LCD بر اثر برخورد یک شی محکم ممکن است آسیب ببیند. این آسیب دیدگی به صورت خطوط مورب در تصویر قابل مشاهده است. در پنل های جدیدتر وجود هم زمان خط‌های افقی و عمودی نشانه شکستگی پنل تلویزیون است.

امکان تعویض لیکوئید پنل تلویزیون‌های اکسنت فراهم است و در زمان کوتاهی می‌توان مشکل آن را برطرف کرد.

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز

استفاده از قطعات استاندارد

چون به انبارهای شرکت دسترسی دارد


امکان مراجعه مجدد

زیرا مکان مشخصی دارد و ارتباط برقرار کردن و پیگیری هرگونه سوال یا مشکلی ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

زیرا توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.


هزینه‌های استاندارد

چون تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *