webos ال جی
3,0
Rated 3,0 out of 5
3,0 از 5 ستاره (از 2 نظر)

جهانی با محتوای برتر

تلویزیون های هوشمند LG با webOS در صورت تمایل ،

بدون دردسر آنچه را که می خواهید به شما ارائه می دهند.

 اخبار ، ورزش ، سرگرمی و موارد دیگر –

همه اینها در دسترس شماست.

تلویزیون های هوشمند LG با webOS در صورت تمایل ، بدون دردسر آنچه را که می خواهید به شما ارائه می دهند. اخبار ، ورزش ، سرگرمی و موارد دیگر – همه اینها در دسترس شما است.

نمایندگی خمینی شهر

دسترسی آسان به تمام محتوای مورد علاقه خود در YouTube و Amazon Prime Video ، به علاوه Hulu ، Netflix و موارد دیگر. با آخرین اخبار Newsy در جریان باشید. آهنگ های مورد علاقه خود را با Spotify پخش کنید. با ifood.tv یک دستورالعمل عالی پیدا کنید. مهم نیست که به چه کاری مشغول هستید ، برنامه ای برای آن وجود دارد.

از اخبار ، سرگرمی ها ، ورزش ها و حتی جدیدترین بازی ها – همه از طریق یک رابط زیبا ارائه می شوند – لذت ببرید. اکنون ، وقتی صحبت از سرگرمی در خانه است ، در صندلی راننده هستید. به علاوه ، استفاده از این آخرین نسل از پلتفرم تلویزیون هوشمند انحصاری و برنده جایزه ال جی با Magic Remote  ، Magic Mobile Connection و Magic Zoom ، به علاوه نصب ساده و کشف محتوا ، فوق العاده آسان است . webOS همچنین با برنامه های نسل بعدی 4K Ultra HD و همچنین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی با دامنه High Dynamic Range (HDR) سازگار است . با داشتن یک راهنمای مفید روی صفحه برای دسترسی سریع و آسان ، همه کانالهای جریانی را که دوست دارید در حالی که از محتوای مورد علاقه خود از اینترنت استفاده می کنید ، مستقیماً در صف کانالهای تلویزیونی خود لذت ببرید.

اتصال ساده
تلویزیون هوشمند ال جی با WEBOS راه اندازی شده ساده و آسان از تمام پروسه های  استفاده شده در تلویزیون هوشمند از مرحله نصب تا   content چیزی که ممکن است در اولین استفاده مشتری به نظر برسد.
سوئیچینگ ساده
تلویزیون هوشمند ال جی با WEBOS راه اندازی شده  عملیات پرشی زیادی دارد.
USER ها ممکن است آزادانه به اتصال دستگاهها یا دیگرخصوصیات کانتکت ها پرش کند در حالی که یک شبکه تلویزیونی را تماشا می کند.

برای آشنایی بیشتر با امکانات تلویزیون ها با ما در نمایندگی خمینی شهر همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
  • تلفن: ۳۳۶۷۸۸۳۳-۰۳۱ - ۳۳۵۱۶۸۴۴-۰۳۱ - ۰۹۱۳۲۱۱۰۲۸۰
  • ساعات / روز کاری: ۹:۰۰ - ۱۳:۰۰ | ۱۶:۰۰ - ۲۱:۰۰