نمایندگی تلویزیون سینگل در اصفهان

نمایندگی تلویزیون سینگل در اصفهان

فهرست +

به دنبال تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان هستید؟ تلویزیون سینگل شما مشکل دارد و راهنمایی می خواهید؟ یا شاید دوست دارید تا بیشتر درباره خدمات تلویزیون سینگل اطلاع پیدا کنید؟ این صفحه را بخوانید. من خوشحال می شوم زیر همین مقاله برایم از مشکل یا سوال تان بنویسید. یا زنگ بزنید تا سریع تر جواب بگیرید. حتی می‌توانید در واتساپ عکس و فیلم و ویس بفرستید تا  دقت تر جواب بدهم.

تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان و خمینی شهر و شهرهای اطراف تخصص ماست. چرا نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل؟ چون نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل برای شما امکانات زیر را فراهم کرده است:

همین حالا درخواست تعمیر تلویزیون سینگل خود را ثبت کنید

نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان
5,0
Rated 5,0 out of 5

چرا نمایندگی تعمیرات تلویزیون ؟

اینها تنها بخشی از ویژگی‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل است. در ادامه با من هم باشید تا مطمئن شوید که تمام ویژگی‌ها لازم برای تعمیر تلویزیون سینگل شما فراهم شده است.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

شماره‌تلفن و ساعات کار نمایندگی تلویزیون سینگل چند است؟

ویژگی‌های نمایندگی سینگل در اصفهان چیست؟

ایرادهای رایج تلویزیون سینگل در اصفهان چیست؟

۲. حمل رایگان تلویزیون سینگل
تلویزیون سینگل شما در محل توسط تکنسین مجرب عیب‌یابی می‌شود. ممکن است به تشخیص تکنسین لازم باشد تا تلویزیون به محل دفتر تعمیرات حمل شود. چون انتقال برخی دستگاه‌ها و تجهیزات تعمیر به منزل شما ممکن نیست؛ لذا به رایگان تلویزیون به محل نمایندگی حمل شده و پس از تعمیر به محل شما برگشت داده می‌شود.
۳. تامین قطعات تلویزیون سینگل
همه شما می‌دانید که ضمن داشتن تخصص و علم روز، بخش مهمی از تعمیر تلویزیون داشتن قطعات اصلی با کیفیت است؛ بنابراین تأمین قطعات با کیفیت‌ نیازمند ارتباطات گسترده و دسترسی به انبارهای شرکت است.  این نمایندگی به تمام انبارهای شرکت دسترسی داشته و قادر است از روش‌های مختلف قطعات مورد نیاز بهترین تعمیر را از سراسر کشور تأمین نماید.
Previous slide
Next slide
0
سال سابقه تعمیرات
0
تعداد تکنیسن های نمایندگی

نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان

تلفن نمایندگی

شماره تماس نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل: ۳۳۶۷۸۸۳۳-۰۳۱ و ۳۳۵۱۶۸۴۴-۰۳۱

همراه: ۰۹۱۳۲۱۱۰۲۸۰

ساعت کاری نمایندگی

همچنین دفتر نمایندگی روزهای کاری هفته از ساعت ۸.۳۰ تا ۱۳ و از ۱۶ تا ۲۱ در خدمت شما عزیزان است.

صبح‌ها: ۸.۳۰ تا ۱۳ عصرها: ۱۶ تا ۲۱

شما جهت ارتباط با نمایندگی و ثبت درخواست تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان و خمینی شهر می‌توانید به صورت 24 ساعته از طریق واتساپ یا ایتا با نمایندگی در ارتباط باشید. همین حالا پیام بدهید.

امکانات نمایندگی تعمیرات تلویزیون سینگل در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل دارای تکنسین‌های آموزش‌دیده در شرکت سینگل است. این نمایندگی در سه ساختمان مختلف مستقر است و برای حفظ و عرضه باکیفیت‌ترین و سریع‌ترین تعمیرات خدمت مردم شریف اصفهان و خمینی شهر از جدیدترین ابزارهای تعمیر و امکانات  از جمله: دستگاه باندینگ، دستگاه BGA، اسیلوسکوپ، لوپ، انواع پروگرمر و … بهره می‌برد.

دستگاه تعمیر تلویزیون

ویژگی‌های نمایندگی تلویزیون سینگل در اصفهان و خمینی شهر

در حال تماشای برنامه مورد علاقه‌تان بودید که تلویزیون مشکل پیدا کرده است. یا امروز که تلویزیون را روشن کرده‌اید مشکل دارد. شاید یک بی‌احتیاطی باعث شکستن تلویزیون شده است. این دردناک است.

دنبال کسی می‌گردید تا برای رفع ایراد تلویزیون از او کمک بگیرید. به فردی قابل اعتماد نیاز دارید. مطمئن‌ترین فرد یا دفتر، نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل است. همان‌طور که قول داده بودم در ادامه با هم با ویژگی‌های نمایندگی تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان آشنا خواهیم شد.

ویژگی‌های که دفتر تعمیرات تلویزیون سینگل اصفهان دارد همگی برای انجام رسالت خود است. رسالتی که همانا تعمیر سریع، دقیق، تخصصی و با بهترین قیمت تلویزیون برای مشتریان است. دارا بودن تکنسین‌ها و تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای و سیستم نظارت بر انجام دقیق نظرات مشتریان و سنجش رضایت آنها نیز جزئی از این رسالت است.

تعمیر تلویزیون سینگل

مراحل تعمیر تلویزیون در اصفهان

هماهنگی با شما

تکنسین به‌سرعت با شما تماس می‌گیرد و جهت مراجعه با شما هماهنگ می‌کند.

تعمیر در منزل اصفهان و خمینی شهر

تمام مراحل عیب‌یابی و رفع ایراد تلویزیون سینگل در اصفهان در محل شما انجام می‌شود؛ چون ممکن است برای تعمیر برخی ایرادها لازم باشد تا به تشخیص تکنسین دستگاه به محل نمایندگی حمل شود. این حمل دستگاه شما و برگشت آن به منزل به رایگان انجام می‌شود.

هماهنگی هزینه‌های تعمیر تلویزیون

قبل از تعمیر کارشناسان قسمت تعمیر تلویزیون با شما هماهنگی‌های لازم جهت هزینه‌ها را انجام می‌دهند. آنها پس از بررسی دقیق ایراد و قطعات مورد نیاز، هزینه‌های لازم را محاسبه کرده و هزینه تعمیر را به اطلاع شما می‌رسانند.

تعمیر تلویزیون شما

سینگل شما توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص نمایندگی به‌سرعت و دقت تعمیر می‌شود. پس از آن مدت زمانی هم برای بررسی دستگاه و اطمینان از نبود هیچ مشکلات احتمالی دستگاه تست می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان

هزینه تعمیر تلویزیون سینگل چگونه تعیین می‌شود؟ قیمت تعمیر تلویزیون تحت تأثیر چند چیز است: اصلی‌ترین عامل عیب ایجاد شده در تلویزیون است. واضح است که تعمیر شکستگی صفحه تلویزیون یک تعمیر با هزینه بالا است.

همچنین روش تعمیر در قیمت مؤثر است؛ مثلاً تعویض قطعه به طور معمول هزینه بیشتری نسبت به تعمیر قطعه معیوب دارد. همین موضوع در زمینه هزینه تعمیر بک لایت بسیار تأثیر دارد. مشخص است که تعمیر بک لایت هزینه کمتری دارد و تعویض آن هزینه بیشتری دارد.

علاوه بر اینها مدل و اندازه تلویزیون باعث تغییر هزینه تعمیر می‌شود. واضح است که قیمت تعمیر تلویزیون 32 اینچ از قیمت تعمیر همان ایراد در تلویزیون 65 اینچ بسیار کمتری است. این موضوعات از یک طرف و کیفیت خدمات و انصاف تعمیرکار هم از طرف دیگر بسیار مهم است.

توجه:

فراموش نکنیم که همه چیز هزینه نیست و با هر قیمتی هر فرد ناشناس که محل مشخص و قابل پیگیری ندارد را به منزل راه ندهیم. این نمایندگی با توجه به سیستم ارزیابی و نظارتی که دارد همه هزینه‌ها را طبق تعرفه‌های مصوب شرکت دریافت می‌کند (تعرفه شرکت پایین‌تر از نرخ‌نامه اتحادیه است) و در تلاش است تا تعمیر تلویزیون ضمن کیفیت بالا برای مشتریان کمترین هزینه را داشته باشد.

گارانتی تلویزیون سینگل در اصفهان و خمینی شهر

دفتر تعمیر تلویزیون سینگل در اصفهان و خمینی شهر وظیفه خود می‌داند که باکیفیت‌ترین قطعات تلویزیون و بهترین خدمات تعمیر را به اصفهانی‌های عزیز و مردم شهرهای اطراف ارائه نماید. این دفتر نسبت به قطعات و شیوه‌های تعمیری خود اطمینان دارد و جهت اطمینان خاطر شما عزیزان تعمیرات تلویزیون‌های سینگل را با ضمانت تعمیر می‌کند. ضمانت تعمیر یعنی اگر تلویزیون بعد از تعمیر، دوباره همان ایراد قبلی را پیدا کند، رایگان و با استفاده از قطعه جدید، تعمیر ‌شود. این ضمانت جهت شکستگی پنل تعویضی و آب‌خوردگی پنل تلویزیون نبوده و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود توجه کنید.

خدمات اضافه پس از تعمیر تلویزیون

خدمات اضافه پس از تعمیر تلویزیون سینگل شامل سرویس‌هایی است که بنا بر درخواست مشتری جهت کمک به نگهداری بهتر تلویزیون در منزل انجام می‌شود؛ بنابراین جهت اطمینان شما از مساعد بودن شرایط استفاده از تلویزیون، خوشحال می‌شویم تا پس از تعمیر سینگل شما، بتوانیم خدمات اضافه زیر را برای شما فراهم نماییم:

شلف دیواری

تعمیر تلویزیون سینگل در خمینی شهر

دفتر تعمیر تلویزیون سینگل در خمینی شهر و شهرهای اطراف اصفهان نیز فعالیت دارد. این دفتر آمادگی ارائه خدمات سریع و با بهترین کیفیت به مردم عزیز خمینی شهر را دارد. یکی از مراکز نمایندگی در مرکز این شهرستان قرار دارد و خدمات خود را به مردم شهرهای خمینی شهر، درچه، رهنان، اصغرآباد، کوشک، محمودآباد و … ارائه می‌کند.

ویژگی‌های تعمیرکار مجرب

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

تعمیر تلویزیون سینگل

درباره سینگل

شرکت بازرگانی سینگل عرضه‌کننده دستگاه‌های صوتی و تصویری  در ایران است. این شرکت با کسب استانداردهای مختلف کیفیت و بازاریابی در تلاش است تا سهم بیشتری از بازار تلویزیون را در ایران به دست آورد. شرکت هدف خود را تنوع و کیفیت محصولات، قیمت رقابتی و سرعت در ارائه خدمات به مشتریان اعلام می‌کند.

شرکت سینگل با همکاری شرکت‌های معتبر خارجی توانسته است خطوط تولید تلویزیون‌های LED  را افتتاح کند. بعلاوه به تنوع محصولات تولیدی خود برای انواع سلایق خریداران توجه نموده است. این اقدامات باعث شده است تا  سهم مناسبی از بازار را کسب نماید و همواره در جهت توسعه سبد محصولات خود گام بردارد.

انواع تلویزیون سینگل

انواع تلویزیون‌های سینگل در زیر مشخص است.  این تلویزیون‌ها از اندازه‌های 32 تا 86 اینچ تولید می‌شود.

انواع تلویزیون سینگل

 • FULL HD LED
 • UHD
 • 4K

گارانتی سینگل

گارانتی تلویزیون سینگل در ایران با شرکت ایلیا سرویس است. این شرکت خدمات پس از فروش و پشتیبانی دفاتر خدمات سینگل را بر عهده دارد. برخی از مهم‌ترین نکات گارانتی سینگل:

اعتبار ضمانت تلويزيون سینگل از تاريخ نصب 18 ماه است.

محصولاتی شامل گارانتي است که توسط خدمات مرکزي سینگل  نصب و راه‌اندازی شده باشد.

ضمانت محصول شامل لوازم فني بوده و ظاهر دستگاه و قطعات مصرفي در اثر استفاده شامل ضمانت نیست.

شرایط نگهداری تلویزیون سینگل

تلویزیون سینگل کیفیت ساخت مناسب و قطعات پایداری دارد. دقت در نگهداری و استفاده از تلویزیون سینگل همچنان مهم است؛ چون شما به افزایش عمر و کیفیت یک دستگاه خوب کمک می‌کنید. در زیر برخی از نکات ضروری برای استفاده از تلویزیون سینگل را برای شما می‌گوییم. آیا به نظر شما نکات دیگری هم مهم است؟ برایمان بنویسید.

بعد از تعمیرات تلویزیون سینگل موارد زیر را با دقت بیشتری رعایت کنید:

 • بر سر راه برق تلویزیون از محافظ برق دارای استاندارد استفاده کنید.
 • جای قراردادن تلویزیون از هر نوع رطوبت یا آب دور باشد.
 • بهتر است تلویزیون را روی دیوار نصب کنید.
 • محافظ صفحه استاندارد تلویزیون برای برخی شرایط کمک‌کننده است.
 • اگر تلویزیون را تماشا نمی‌کنید، خاموش کنید.
 • سعی کنید از استاندارد تصویر و صدا تلویزیون استفاده کنید.
محافظ برق- خاموش و روشن شدن تلویزیون

سؤالات رایج درباره خرابی تلویزیون سینگل

بله. با دسترسی به قطعات خوب و وجود تجهیزات مناسب تعمیر، تعمیر تلویزیون از هر زمانی در همه ایرادها ساده‌تر است. تماس بگیرید.

نداشتن تصویر، خط روی تصویر، شکستگی پنل و آب‌خوردگی پنل چند ایراد رایج پنل است. همه این عیب‌ها قابل تعمیر است.

شکستگی پنل به معنی شکستن صفحه تلویزیون با تعویض پنل درست می‌شود. دفتر نمایندگی سینگل در اصفهان قادر به تعویض پنل شکسته است.

پنل از بخش‌های متفاوتی تشکیل شده است، لیکوئید، بک لایت، صفحات دیپفیوزر، بردهای تیکان و برد آدرس و کابل‌های رابط بخش‌های متفاوت پنل هستند. برای تعمیر پنل باید از تکنسین‌های نمایندگی کمک بگیرید؛ چون تعمیر هر یک از این قسمت‌ها نیازمند ابزار دقیق و تخصص است.

چشمک زدن چراغ جلو تلویزیون سینگل به دلیل چک کردن قسمت‌های اصلی تلویزیون قبل از روشن شدن آن است؛ بنابراین اگر پس از چند چشمک تلویزیون به شکل معمول کار کند به معنای ایراد در بخش‌های اصلی دستگاه است که اصلی‌ترین آن برد مین تلویزیون است.

تعمیرات تلویزیون سینگل

دیدگاه (6)

 • حیدری پاسخ

  تلویزیون سینگل ما تصویر نداره. داشت کار می کرد تصویر رفت و فقط صدا دارده. هر چی خاموش و روشن کردیم درست نشد. چکار کنیم؟ لطفا کمک کنید.

  سپتامبر 6, 2023 در 9:00 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   سلام
   شما باید تصویر تلویزیون را در محیط روشن بررسی کنید. اگر تصویر بسیار کم نوری می توانید ببینید ایراد دستگاه شما خرابی بک لایت است. این ایراد در همه تلویزیون های ال ای دی رایج است و هر چند سال یکبار اتفاق می افتد. جای نگرانی نیست و به سادگی قابل تعمیر است. با شماره های ما تماس بگیرید تا سریع رفع ایراد شود.

   سپتامبر 7, 2023 در 11:22 ق.ظ
 • زهرا پاسخ

  سلام وقت بخیر
  دکمه پاور تلوزیون خاموش شده
  ایراد از کجاست؟

  ژانویه 15, 2024 در 5:34 ب.ظ
 • سوسن اکبری راد پاسخ

  سلام تلویزیون ما هر یک ساعت یک بار خاموش میشه متاسفانه تصویر بصورت کامل می‌ره و با سختی دوباره روشن میشه حالا نمی‌دونیم عیب از سیگنال یا تلویزیون مشکل داره

  ژانویه 27, 2024 در 9:01 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   سلام
   تلویزیون را چند دقیقه از برق خارج کرده و مجدد به برق بزنید. اگر همچنان مشکل دارد. مشخص کنید خاموش می شود یا فقط تصویر قطع می شود؟ در صورت نیاز فیلم ایراد را به ایتا نمایندگی ارسال کنید.

   ژانویه 28, 2024 در 7:02 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *