نمایندگی تعمیر تلویزیون مجیک در اصفهان

نمایندگی خدمات تعمیر تلویزیون مجیک

فهرست +

اصفهان و خمینی شهر

با ما تماس بگیرید

تعمیر تلویزیون مجیک اصفهان
5,0
Rated 5,0 out of 5

تعمیر تلویزیون مجیک در اصفهان کجا انجام می‌شود؟ تعمیر سریع و دقیق LED مجیک چقدر زمان می‌برد؟ هزینه تعمیر ال ای دی مجیک در اصفهان چقدر است؟ شماره تلفن نمایندگی تلویزیون مجیک در اصفهان چند است؟ مراحل تعمیر تلویزیون چیست؟ علت خرابی تلویزیون مجیک چیست؟ چطور بعد از تعمیر از تلویزیون نگهداری کنم؟

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون مجیک

نمایندگی تعمیر تلویزیون مجیک اصفهان انجام سریع، دقیق، تخصصی و با بهترین قیمت را رسالت خود می‌داند. این نمایندگی با دارا بودن بهترین تکنسین‌ها و کارشناسان آموزش دیده و با تجربه تلاش کرده است تا رضایت مشتریان و همشریان گرامی را فراهم آورد. در زیر برخی از خدمات این نمایندگی جهت رفاه حال شما عزیزان را با هم مرور می‌کنیم.

۱- تعمیر در منزل

تعمیر در محل یک روش سریع برای حل مشکل تلویزیون است. لذا این نمایندگی پس از تماس شما با ما به سرعت تکنسین مربوط به شما را تعیین و تکنسین با هماهنگی قبلی به محل شما مراجعه می‌کند. در محل عیب یابی دستگاه شما را انجام داده و شما را درباره علت خرابی داهنمایی می‌کند. در صورتی که به تشخیص تکنسین لازم باشد بدون هیچ هزینه اضافه‌ای دستگاه شما برای تعمیر به نمایندگی حمل و برگشت خواهد شد.

سرویس تعمیر تلویزیون مجیک در اصفهان در منزل رایگان است.

۲- تامین قطعات اصلی

تامین قطعات اصلی برای نمایندگی‌ها یک مزیت بزرگ است که نمایندگی تلویزیون مجیک نیز آن را دارا است. همچنین ما قادر به تامین قطعه از کلیه انبارهای شرکت و تامین کنندگان خارجی نیز می‌باشیم. لذا در کمترین زمان می توانیم قطعات با کیفیت و فابریک برای مشتریان خود فراهم کنیم.

قطعات تلویزیون ال ای دی

۳ – کمترین هزینه تعمیر تلویزیون مجیک:

هزینه تعمیر تلویزیون مجیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین عامل نوع ایراد پیش آمده است مثلا شکستگی پنل یک ایراد با هزینه بالا نسبت بقیه تعمیرها است. عامل دیگر موثر بر قیمت شیوه تعمیر است مثلا قطعه تعویض شود یا قطعه معیوب تعمیر شود. این موضوع درباره هزینه تعمیر بک لایت بسیار موثر است. عامل بعدی موثر بر قیمت تعمیر تلویزیون مدل و اندازه تلویزیون است. برای مثال مشخص است که هزینه تعمیر تلویزیون 32 اینچ از هزینه تعمیر همان ایراد در تلویزیون 65 اینچ هزینه کمتری دارد. این عوامل به همراه کیفیت خدمات و انصاف تعمیرکار در هزینه تعمیر تلویزیون بسیار موثر است.

این نمایندگی با توجه به سیستم ارزیابی و نظارتی که دارد همه هزینه‌ها را طبق تعرفه‌های مصوب شرکت دریافت می‌کند و در تلاش است تا تعمیر تلویزیون ضمن کیفیت بالا برای مشتریان کمترین هزینه داشته باشد.

۴- ضمانت تعمیر تلویزیون مجیک در اصفهان و خمینی شهر:

تعمیر تلویزیون مجیک در این نمایندگی دارای گارانتی تعمیر است. اگر دستگاه پس از تعمیر توسط این نمایندگی، مجدد همان ایراد قبلی را پیدا کند، بدون دریافت هزینه مجدد، با استفاده از قطعه جدید، تعمیر می‌شود. این ضمانت شامل شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون نیست و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

۵- خدمات جانبی پس از تعمیر:

خدمات جانبی پس از تعمیر تلویزیون شامل خدماتی است که بنا به درخواست شما جهت نگهداری و استفاده بهتر دستگاه در محل برای شما انجام می‌شود. بنابراین خوشحال می‌شویم تا بعد از تعمیر تلویزیون جهت کمک به شما در نگهداری از آن بتوانیم خدمات جانبی زیر به شما ارائه نماییم:

تمیز کننده تلویزیون

۶- مراحل تعمیر تلویزیون مجیک:

مراحل تعمیر تلویزیون مجیک در نمایندگی جعفری:

  • با ما از راه‌های زیر تماس بگیرید:
  • تماس ما با شما:

همکاران ما به سرعت با شما تماس می‌گیرند و به صورت تلفنی مشکل را از شما جویا شده و جهت مراجعه به منزل با شما هماهنگ می‌کنند.

  • تعمیر در منزل اصفهان و خمینی شهر:

پس بررسی ایراد و تشخیص عیب دستگاه، تعمیر دستگاه در منزل برای شما انجام می‌شود.  در صورتی که به تشخیص تکنسین لازم باشد دستگاه رایگان به محل نمایندگی حمل و پس از تعمیر دستگاه به منزل شما برگشت داده می‌شود.

  • تعمیر تلویزیون شما:

ال ای دی شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش‌دیده (زیر نظر مهندسین شرکت) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود. همچنین مدت زمانی هم برای تست دستگاه در نظر گرفته می‌شود.

 

 

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز نمایندگی

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

تعمیر تلویزیون مجیک

آشنایی با مجیک

تلویزیون‌های مجیک توسط شرکت یخساران در چند سال اخیر وارد بازار ایران شده است. این تلویزیون‌ها تاکنون در اندازه‌های 32 تا 65 اینچ تولید شده و بیش از 20 مدل تلویزیون مجیک در بازار وجود دارد. سری‌های D، K و S سری‌های اصلی آن است.

گارانتی مجیک

خلاصه‌ای از شرایط ضمانت نامه تلویزیون مجیک را با هم مرور کنیم.

تلویزیون‌های مجیک شامل ۱۸ ماه گارانتی پس از نصب است به عبارت دیگر محصول خریداری شده در برابر ایرادات ذاتی و تولیدی که با وجود استفاده صحیح از دستگاه پس از تاریخ نصب بروز کرده است به مدت ۱۸ ماه تحت پوشش خدمات گارانتی قرار دارد. همچنین نصب رایگان محصول و آموزش نصب پایه شامل خدمات گارانتی می‌باشد.

انواع تلویزیون مجیک

شرایط نگهداری تلویزیون مجیک

تلویزیون مجیک همچون هر وسیله الکترونیکی برای دوام و طول عمر بیشتر نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. در زیر برخی از این نکات که در افزایش عمر تلویزیون مجیک شما کمک می‌کند را نوشته‌ایم. لطفا پس از تعمیر تلویزیون این نکات را با دقت بیشتری رعایت کنید.

ایرادهای رایج تلویزیون

ایرادات رایج تلویزیون مجیک

بخش مهمی از تعمیر و رفع عیب تلویزیون مرحله تشخیص ایراد است. افراد غیر متخصص ممکن است در تشخیص ایراد اشتباه کنند. لطفا برای تشخیص صحیح ایراد مطلب تشخیص صحیح عیب دستگاه را ابتدا مطالعه کنید.

خاموش شدن تلویزیون مجیک

وقتی تلویزیون روشن است و شما در حال تماشای آن هستید، خود به خود خاموش می‌شود. پس از چند لحظه تلاش می‌کنید تا تلویزیون را به کمک کنترل یا دکمه روی آن روشن کنید. رفتار تلویزیون پس از این در یافتن علت ایراد و راهکار تعمیرات موثر است.

علت خاموش شدن تلویزیون مجیک

اگر تلویزیون پس از خاموش شدن خود به خود دوباره روشن شد ممکن است در تنظیمات، زمان خاموشی را فعال کرده‌اید. در صورتی که زمان خاموشی فعال نباشد از سالم بودن محافظ برق و عدم وجود نوسان برق مطمئن شوید. در انتها ممکن است برد مین دستگاه شما نیاز به تعمیر داشته باشد.

اگر پس از خاموش شدن تلویزیون دوباره روشن نشد یا به سختی روشن شد، علت آن خرابی برد تغذیه یا مین یا هر دو این بردها است.

صفحه تلویزیون شکسته است:

شکستگی صفحه تلویزیون بر اثر ضربه اشیا محکم یا نوک تیز اتفاق می‌افتد. در منازلی که کودکان کم سن و سال یا در آپارتمان‌های کوچک به دلیل کم بودن فضا، خطر شکستن صفحه تلویزیون بسیار زیاد است. نشانه های شکستگی پنل تلویزیون می‌تواند مواردی از جمله وجود خطوط مورب و تار عنکبوتی، وجود همزمان خطوط عمودی و افقی، در مواردی سیاه شدن کامل صفحه باشد.

شکستگی پنل

تعویض پنل شکسته تلویزیون مجیک:

تعویض پنل شکسته تلویزیون مجیک در این نمایندگی با کمترین قیمت و قطعات اصلی در کمترین زمان قابل انجام است. این نمایندگی قادر به تامین پنل‌ تلویزیون در انواع مختلف و اندازه‌ اینچ‌های متفاوت است. شما در صورت نیز به تعویض پنل با شماره‌های نمایندگی تماس گرفته بگیرید.

قیمت تعویض پنل تلویزیون مجیک:

قیمت تعویض پنل تلویزیون مجیک به چند عامل بستگی دارد: اول اندازه صفحه چند اینچ باشد. دوم تکنولوژی صفحه چیست؟ HD، FHD، 3D یا 4K و در آخر مدل تلویزیون شما. می‌توانید با ارسال عکس لیبل دستگاه به شماره واتساپ ما از قیمت تعویض پنل مطلع شوید.

مجیک روشن نمی‌شود:

وقتی تلویزیون روشن نمی‌شود دو وضعیت ممکن است وجود داشته باشد

  • مجیک روشن نمی‌شود اما چراغ جلو آن روشن می‌شود یا دائم چشمک می‌زند: دلیل این مشکل ایراد در برد مین است. باید قسمت‌های مختلف برد مین عیب یابی شده و با توجه به پیچیده بودن برد مین، تعمیر تخصصی روی برد مین انجام شود.
  • دستگاه روشن نمی‌شود و چراغ آن نیز خاموش است: علت این خرابی مشکل در برد تغذیه یا خرابی برد مین یا هر دو قطعه است. لازم است بررسی تخصصی توسط کارشناسان شرکت مجیک جهت تشخیص دقیق ایراد انجام شود. تکنسین‌های آموزش دیده ما می‌توانند به سرعت این ایراد را تفکیک عیب نمایند.

علت روشن نشدن تلویزیون مجیک:

برای یافتن دلیل روشن نشدن تلویزیون مجیک باید این نکات را بررسی کنیم. اول بررسی محافظ برق و سیم برق، سپس بررسی چراغ جلوی تلویزیون. در صورتی که چراغ جلو روشن می شود یا چشمک می زند علت خرابی تلویزیون برد مین دستگاه است ولی اگر چراغ جلو روشن نمی شود علت روشن نشدن خرابی برد تغذیه یا خرابی برد مین است.

تلویزیون تصویر ندارد و صدا دارد:

چرا تلویزیون تصویر ندارد ولی صدا دارد؟ آیا تلویزیونی که تصویر ندارد قابل تعمیر است؟ تمام تصویر سیاه است یا قسمت‌هایی از تصویر نور خیلی کمی دارد و به سختی قابل دیدن است؟ تلویزیون را به سمت نور بچرخانید. آیا هاله کم رنگی از تصویر را می‌توانید ببینید؟ جواب این سوال‌ها به تشخیص عیب و عیب یابی دستگاه شما کمک می کند. پس از عیب یابی می‌توان راهکار تعمیر داده و هزینه تعمیر را مشخص کرد.

دلیل نداشتن تصویر در تلویزیون ال ای دی:

سه دلیل برای نداشتن تصویر در تلویزیون‌های مجیک: خرابی بک لایت، آبخوردگی و قطع شدن فلت‌ها

  • خراب شدن بک لایت: بک لایت تامین کننده نور صفحه تلویزیون LED و LCD است. در واقع اسامی ال ای دی و ال سی دی نشان دهنده نوع بک لایت‌های استفاده شده در پشت لیکویئد تلویزیون است. بک لایت‌ها عمر مفید دارند و پس از ساعت کار مشخصی با توجه به کیفیت آن‌ها از کار می‌افتند و باید تعویض شوند. بک لایت‌ها با توجه به مارک، مدل و تنکولوژی ساخت و اینچ تلویزیون متفاوت هستند و بی راه نیست اگر بگوییم که برای اکثر تلویزیون‌ها بک لایت‌های مخصوص به خود وجود دارد.
  • آبخوردگی: تلویزیون ال ای دی وقتی در نزدیکی رطوبت شدید است، با آب یا وسایل تمیزکننده خیس پاکیزه شود، لیکویئد آن آسیب دیده و تصویر نمایش نمی‌دهد. لازم است تا سریع تعمیر شود تا باعث خرابی کامل لیکوئید نشود. در این نمایندگی امکان تعمیر لیکوئید با کمک دستگاه‌های جدید باندینگ وجود دارد. البته دقت کنید که هر چه قدر تلویزیون بیشتر دچار آبخوردگی شده باشد هزینه تعمیر زیاد خواهد شد. بنابراین در صورت داشتن این مشکل لطفا سریع با ما تماس بگیرید.
  • قطعی فلت: فلت در واقع کابل‌های ارتباطی لیکویئد و بخش‌های دیگر پنل تلویزیون است. عوامل مختلفی باعث قطعی فلت می‌شود. از جمله اشای نوک تیز، حرارت زیاد، فرسودگی و …. رفع این ایراد به تکنسین‌های مجرب و بسیار تخصصی نیازمند است.

چگونه بک لایت تلویزیون را تعمیر کنیم؟

تعمیر بک لایت تلویزیون یک تعمیر سطح بالا و اساسی است. این به این معنا است که قبل از تعمیر یا تعویض بک لایت باید قطعات بسیار مهمی مثل لیکویئد از روی دستگاه جدا شود. این کار بسیار حساس است و کوچکترین اشتباه در آن موجب شکستن لیکوئید و ایجاد هزینه بسیار زیاد می شود که هزینه‌های آن برای تعمیرکاران معمولی قابل جبران نیست. بنابراین توصیه اکید این است که تعمیر تلویزیون خود را به نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون مجیک بسپارید تا نسبت به تخصص و توجه تعمیرکار مطمئن باشید.

آیا آبخوردگی قابل تعمیر است؟

تعمیر آبخوردگی تلویزیون ال ای دی با کمک دستگاه های مدرن و جدید باندینگ به سرعت قابل انجام است. در سال‌های گذشته دانش تعمیرات در کشور ما رشد خوبی داشته است و امکان تعمیر بسیاری از ایرادات تلویزیون‌های ال ای دی وجود دارد.

خدمات ما:

نمایندگی خدمات جعفری مجهز به جدیدترین دستگاه‌های تعمیر پنل تلویزیون بوده  قادر است با بالاترین کیفیت تلویزیون‌های شما را تعمیر نمایید.

هزینه تعمیر آبخوردگی تلویزیون چقدر است؟

هزینه تعمیر تلویزیون آبخورده به میزان و شدت خرابی بر اثر مجاورت با رطوبت بستگی زیادی دارد. همچنین مدت زمانی که از آبخوردگی می‌گذرد باعث افزایش هزینه آن می‌شود. لذا توصیه می‌شود تلویزیون هر چه سریع‌تر باز شده و آماده تعمیر شود. تعداد قطعاتی که با آب تماس داشته است در میزان هزینه دستگاه بسیار موثر است و مشخص کردن هزینه قبل از باز کردن پنل خطای بسیار زیادی خواهد داشت.

تلویزیون صدا و تصویر ندارد:

نداشتن صدا و تصویر در تلویزیون‌های مجیک خیلی کم پیش می‌آید. بنابراین به بخش عیب یابی دستگاه مراجعه کنید. در صورتی که عیب دستگاه را به درست تشخیص داده‌اید ایراد از برد مین است. با تعمیر برد مین تلویزیون مشکل تلویزیون شما حل خواهد شد.

تلویزیون خاموش و روشن می شود:

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون مجیک نیازمند تشخیص درست است اما اگر نسبت به تشخیص ایراد مطمئن هستید پس دلیل آن خرابی برد مین است. در بعضی مواقع این ایراد شاید از خرابی همزمان برد تغذیه و برد مین هم باشد. تعداد تکرار خاموشی پشت سر هم و نمایش آرم مجیک در زمان خاموش و روشن شدن در تشخیص عیب بسیار موثر است.

روی تصویر خط رنگی یا سیاه وجود دارد:

روی تصویر یک یا چند خط‌ عمودی یا افقی با اندازه های متفاوت و ضخامت کم دیده می‌شود. دقت کنید که اگر به طور همزمان خط افقی و عمودی مشاهده شود به دلیل شکستگی پنل است اما دیدن فقط یک نوع خط دلیل شکستگی پنل نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد. به طور کلی وجود خط روی صفحه تلویزیون ال ای دی به دلیل خرابی لیکوئید است. یکی از نشانه های استهلاک و نزدیک شدن به انتهای عمر لیکوئید ایجاد خط‌های نازک روی آن است. البته خوشبختانه امکان تعمیر لیکویئد و از بین رفتن برخی از این خطوط در نمایندگی خدمات تعمیر تلویزیون مجیک جعفری وجود دارد.

نور صفحه تلویزیون کم شده است:

کاهش نور کل تصویر یا قسمتی از تصویر تلویزیون مجیک شما به علت خرابی بک لایت‌های آن است. لازم است بک لایت‌ها بازبینی و در صورت نیاز تعویض شود.

LED کانال‌های تلویزیونی را نمی‌گیرد:

وقتی LED کانال نمی‌گیرد مهم‌ترین دلیل آن اشکال در آنتن هوایی یا سیم آنتن و دستگاه تقویت کننده آنتن است. در صورتی که تلویزیون خود را با آنتن دیگری بررسی کردید و همچنان مشکل دارد برد مین شما نیاز به تعمیر دارد و با تعمیر برد مین مشکل تلویزیون شما قابل رفع است.

خرابی فیش ورودی AV

ورودی AV بر اثر فشار یا کشیدن زیاد و ناگهانی ممکن است خراب شود. فیش AV جهت اتصال گیرنده دیجیتال، دستگاه سی دی یا وسایل جانبی دیگر با فیش سه رنگ استفاده می‌شود. ورودی AV روی برد مین قرار دارد. ممکن است سر سیم در آن بشکند یا ورودی فیش از روی برد مین کنده شود. در هر یک از این حالت‌ها نیاز است تا با تعمیر سریع و دقیق برد مین مشکل فیش AV حل شود.

تصویر تلویزیون شطرنجی است

تصویری شطرنجی را همه تجربه کرده‌اند و می‌دانند که دلیل معمول آن به خوردن آنتن هوایی یا اتصالات آن است. آنتن هوایی را باید هر 6 ماه یکبار بازبینی کرد. اما در مواردی ممکن است برد مین دستگاه بر اثر حوادثی مثل رعد و برق یا ولتاژ ورودی از آنتن، دچار آسیب شده باشد. پس بی دلیل تصویر شطرنجی نمایش دهد. بنابراین لازم است تا در صورتی که مشکل جدی است ابتدا تلویزیون را با آنتن دیگری امتحان کنید. اگر مشکل حل نشد باید تلویزیون توسط افراد خبره بررسی شود.

تلویزیون با کنترل کار نمی‌کند

کنترل تلویزیون خود را امتحان کنید. اگر سالم بود پس برد گیرنده کنترل یا برد مین خراب شده است و لازم است تا تفکیک ایراد روی آن توسط کارشناسان ما انجام شود.

۷- تعمیر تلویزیون مجیک در خمینی شهر:

نمایندگی خدمات تعمیر تلویزیون مجیک در خمینی شهر نیز مجوز فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی سریع و با بهترین کیفیت را برای مردم خمینی شهر را دارد. این نمایندگی دفتر فعالیت در مرکز این شهرستان داشته و خدمات خود را به مردم شهرهای خمینی شهر، درچه، رهنان، اصغرآباد، کوشک، محمودآباد و … عرضه می‌نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *