نمایندگی بنس اصفهان Beness

نمایندگی تلویزیون بنس اصفهان

 نمایندگی تلویزیون بنس در اصفهان

به نمایندگی تلویزیون بنس اصفهان خوش آمدید. احتمالا تلویزیون بنس شما دچار مشکل شده است یا می‌خواهید از امکانات موجود در تلویزیون خود مطلع شوید. شاید هم می‌خواهید آدرس نمایندگی بنس اصفهان را پیدا کنید. به دنبال هر کدام که باشید پاسخ خود را اینجا خواهید یافت. رسالت نمایندگی بنس ارائه بهترین خدمات و مشاوره به مشتریان است. در پایان با خدمات نمایندگی اصفهان آشنا خواهید شد.

نمایندگی بنس اصفهان خمینی شهر

ایرادهای رایج تلویزیون بنس

تلویزیون بنس تصویر ندارد

تلویزیون‌های ال ای دی پس از چند سال کار کردن ممکن است ایراد “تصویر ندارد، صدا دارد” پیدا کنند. این ایراد به سه دلیل ممکن است ایجاد شود 1. خرابی بک لایت 2. ایراد پنل 3. خرابی کابل‌های ارتباطی پنل. در اکثر مواردی که تجربه بیش از 20 سال نمایندگی بنس اصفهان نشان می‌دهد احتمال خرابی بک لایت بیشتر از بقیه است. تعویض بک لایت توسط شما بدلیل احتمال آسیب پنل و خسارت بسیار زیاد آن توصیه نمی‌شود. با نمایندگی بنس تماس بگیرید تا تکنسین‌های مجرب نمایندگی جهت کمک به مشکل شما به منزل مراجعه کنند.

تلویزیون تصویر ندارد نمایندگی اصفهان خمینی شهر
تعمیر تلویزیون بنس در منزل نمایندگی اصفهان خمینی شهر

تلویزیون Beness روشن نمی‌شود

روشن نشدن تلویزیون بنس به دلائل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد. لطفا قبل از هر کاری سیم برق تلویزیون را جدا کنید و پس از چند دقیقه آن را مستقیم به پریز برق بزنید. اگر همچنان روشن نشد باید به رفتار چراغ آماده به‌کار جلو تلویزیون دقت کنید. وقتی چراغ جلو روشن می‌شود، برد مین آن خراب شده است. اگر چراغ جلو روشن نمی‌شود به دلیل خرابی برد پاور (تغذیه) تلویزیون است. نمایندگی بنس اصفهان به قطعات اصلی و با کیفیت تلویزیون شما را تعمیر می‌کند. تماس بگیرید.

شکستگی پنل تلویزیون بنس

صفحه پنل تلویزیون بنس نسبت به ضربه نسبتا مقاوم است، با وجود این اگر ضربه محکم و یا شی تیزی به آن برخورد کند باعث خرابی پنل تلویزیون می‌شو که اصطلاحا به آن شکستگی پنل تلویزیون می‌گویند. علامت مهم شکستگی پنل تلویزیون ایجاد خطوط مورب یا خطوط عمودی و افقی به طور هم زمان است. خبر خوب اینکه نمایندگی بنس اصفهان پنل با کیفیت و قیمت مناسب بنس را برای مشتریان خود فراهم نموده است و می‌تواند با قیمت مناسب و در کمترین زمان (کمتر از 24 ساعت) پنل تلویزیون شما را تعویض نماید.

شکستگی پنل تلویزیون نمایندگی اصفهان خمینی شهر

آدرس دفاتر نمایندگی تلویزیون بنس اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

دفتر خمینی شهر: خیابان شریعتی جنوبی، مابین کوچه 34 (الزهرا) و کوچه 36 (گود)

تلفن دفتر نمایندگی تلویزیون Beness اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

نمایندگی تلویزیون بنس اصفهان خمینی شهر
نمایندگی تلویزیون بنس

این نمایندگی خدمات خود را در شهر اصفهان و شهرهای اطراف (خمینی شهر، درچه، کوشک، اصغرآباد و …) ارائه می‌کند. جهت مشاوره، تعمیر و هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

ویژگی‌های نمایندگی تلویزیون بنس اصفهان

تعمیر تلویزیون در محل

نمایندگی بنس اصفهان تعمیر تلویزیون را در محل انجام می‌دهد. یعنی با مراجعه تعمیرکار به محل استفاده از تلویزیون، آن را تعمیر می‌کند. تعمیر در محل یکی از خدماتی است که نمایندگی تلویزیون‌ اصفهان برای مشتریان خود به رایگان ارائه می‌کند. تکنسین نمایندگی بعد از تماس شما و اطلاع مشکل تلویزیون به ما، به منزل شما مراجعه کرده و Beness شما را در منزل تعمیر می‌کنند.

نمایندگی تلویزیون سام خمینی شهر
تماس با نمایندگی سام خمینی شهر

ضمانت تعمیر تلویزیون​

تعمیر تلویزیون بنس در نمایندگی اصفهان دارای ضمانت تعمیر است. پس از تعمیر تلویزیون Beness، تلویزیون در صورتی که ایراد قبلی در مدت ضمانت ایجاد شود، مجدد تلویزیون به رایگان تعمیر می‌شود. ضمانت تعمیر جهت شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی نیست. توصیه می‌شود به روش‌های گوناگون نسبت به نگهداری از بنس خود توجه کنید.

کمترین هزینه تعمیر

کیفیت تعمیر تلویزیون رسالت ما است. در نمایندگی تعمیر تلویزیون بنس اصفهان ضمن حفظ کیفیت، حداکثر تلاش خود را برای کاهش هزینه‌های مشتری خود می کنیم. همچنین قیمت‌های خود را منصفانه و پایین‌تر از نرخ اتحادیه در نظر می‌گیریم.

تعمیر تلویزیون ب قیمت منصفانه
خدمات پس از تعمیر تلویزیون سام خمینی شهر

خدمات پس از تعمیر در نمایندگی تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون بنس اصفهان جهت رفاه حال مشتریان و برای کاهش خرابی تلویزیون در آینده خدمات متفاوتی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. این خدمات بر اساس درخواست مشتری انجام خواهد شد.

  • نصب روی دیوار (براکت  دیواری)
  • محافظ صفحه 
  • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی
  • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)

حمل رایگان

پس از تماس شما و حضور تکنسین در منزل جهت تعمیر تلویزیون، اگر لازم بود تلویزیون یا قطعات آن حمل و به دفتر نمایندگی منتقل شود، حمل به رایگان انجام خواهد شد و هیچ هزینه‌ی آشکار یا پنهانی برای شما نخواهد نداشت و حمل رایگان واقعی برای مشتریان ما اتفاق می‌افتد.

نصب تلویزیون نمایندگی تعمیر

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز

استفاده از قطعات استاندارد

چون به انبارهای شرکت دسترسی دارد


امکان مراجعه مجدد

زیرا مکان مشخصی دارد و ارتباط برقرار کردن و پیگیری هرگونه سوال یا مشکلی ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

زیرا توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.


هزینه‌های استاندارد

چون تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *