تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان

نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا

اصفهان و خمینی شهر

با ما تماس بگیرید
تعمیر تلویزیون اسنوا
4,9
Rated 4.9 out of 5
4.9 از 5 ستاره (از 8 نظر)

تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان

تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان

آنچه در این مطلب می خوانید:

ساعت کاری تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان

شما جهت ارتباط با نمایندگی و ثبت درخواست تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان می توانید به صورت 24 ساعته از طریق واتساپ با نمایندگی در ارتباط باشید.

همچنین دفتر روزهای کاری هفته از ساعت ۸.۳۰ تا ۱۳ و از ۱۶ تا ۲۱ در خدمت شما عزیزان است.

صبح‌ها: ۸.۳۰ تا ۱۳ عصرها: ۱۶ تا ۲۱

امکانات تعمیرات تلویزیون اسنوا در اصفهان

دفتر تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان با کمک تکنسین‌های آموزش دیده در شرکت و در سه ساختمان مجزا فعالیت ‌می‌کند. جهت ارائه با کیفیت‌ترین و سریع‌ترین خدمات خدمت مردم شریف اصفهان از جدیدترین تجهیزات و امکانات تعمیر از جمله: دستگاه باندینگ، دستگاه BGA، اسیلوسکوپ، لوپ، انواع پروگرمر و … استفاده می‌نماید. امیدواریم تا مردم شریف اصفهان بدون نگرانی بتوانند بهترین خدمات را تجربه نمایند.

دستگاه تعمیر تلویزیون

ویژگی‌های مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان

تلویزیون اسنوا شما خراب شده است. با دفتر تعمیرات تلویزیون اسنوا در اصفهان تماس بگیرید. ما با داشتن دفاتر متعدد و نیروهای مجرب و متخصص، در سریع‌ترین زمان با استفاده از قطعات اصلی تلویزیون شما را در اصفهان تعمیر کنیم. قیمت منصفانه، دسترسی به تجهیزات و روش‌های تعمیرات جدید از جمله مزیت هایی است که شما دریافت می کنید.

مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا اصفهان انجام سریع، دقیق، تخصصی و با بهترین قیمت را رسالت خود می‌داند. این دفتر با دارا بودن بهترین تکنسین‌ها و کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تلاش کرده است تا رضایت مشتریان و همشریان گرامی را فراهم آورد.

برخی از مهم‌ترین دلائل اطمینان به این مرکز را با هم مرور کنیم:

۱. تعمیرات تلویزیون اسنوا در منزل

ما تلویزیون اسنوا شما را در منزل تعمیر می کنیم.  پس از تماس شما به سرعت تکنسینی را برای تعمیر دستگاه شما تعیین می‌کنیم. تکنیسن تلفنی با شما ساعت حضور را هماهنگ کرده و به منزل شما مراجعه می‌کند. در محل تلویزیون شما را بررسی کرده و نتیجه بررسی خود را شامل دلیل خرابی، نحوه تعمیر و هزینه‌های احتمالی آن با شما مطرح می‌کند. پس از تایید شما آن را تعمیر می‌کند.

یک توصیه دوستانه: قبل از حضور هر تعمیرکاری در منزل آدرس محل کسب‌شان را بدانید و تنها به دادن شماره موبایل اطمینان نکنید.

تعمیر تلویزیون اسنوا

۲. حمل رایگان تلویزیون

تعمیر تلویزیون اسنوا در مواردی نیاز به تجهیزات خاص و بزرگی مثل باندینگ دارد. اگر که تکنسین با توجه به ایراد تلویزیون اسنوا شما به این نتیجه برسد که نیاز به انتقال تلویزیون شما به هر یک از دفاتر ما است، تلویزیون اسنوا شما به صورت رایگان جهت تعمیر به دفتر ما منتقل خواهد شد. حمل تلویزیون در هزینه نهایی تعمیر شما هیچ تاثیری نداشته و یک حمل رایگان واقعی است.

تعمیرات تلویزیون اسنوا در اصفهان: تعمیر سریع تلویزیون

۳. تامین قطعات تلویزیون اسنوا

مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان بنابر ارتباطات گسترده خود به تولیدکنندگان و انبارهای گوناگونی در داخل و خارج از کشور دسترسی دارد. بنابراین قادر است قطعات مورد نیاز تعمیر تلویزیون اسنوا را از هر جای کشور تامین نماید. این مرکز برای تامین قطعه کیفیت و داشتن گارانتی قطعه را در نظر می‌گیرد و بنابراین ارائه کیفیت تعمیر اولویت ماست. تکنسین‌های ما به طور پیوسته با مهندسین شرکت و مهندسین اسنوا  در ارتباط هستند و در جریان جدیدترین روش‌های تعمیر قرار دارند.

۴. مراحل تعمیر تلویزیون اسنوا

مراحل تعمیر تلویزیون اسنوا در مرکز تعمیر جعفری:

  • با ما تماس بگیرید:
  • تماس ما با شما:

تکنسین تعمیرات تلویزیون اسنوا در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرد و ضمن شنیدن توضیحات شما درباره ایراد تلویزیون، جهت مراجعه به منزل با شما هماهنگ می‌کند.

  • تعمیر در منزل:

تکنسین پس از حضور در منزل تلویزیون اسنوا شما را عیب‌یابی کرده و پس از تشخیص مشکل دستگاه، تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل را برای شما انجام می‌دهد.  اگر بنابر ایراد دستگاه شما به تشخیص تکنسین لازم باشد دستگاه رایگان به محل نمایندگی حمل و پس از تعمیر، دستگاه به منزل شما برگشت داده می‌شود.

  • هماهنگی هزینه‌های تعمیر تلویزیون:

ابتدا کارشناسان بخش فنی دستگاه شما را بررسی دقیق و فنی می‌کنند. سپس قبل از تعمیر دستگاه همراه با تشریح ایراد و شرایط آن برای شما، هزینه‌های دقیق تعمیر تلویزیون را به شما اعلام می‌نمایند.

  • تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان:

تلویزیون اسنوا شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش‌دیده (زیر نظر مهندسین شرکت) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود.  پس از تعمیر تلویزیون مدت زمانی هم جهت تایید نهایی تعمیر دستگاه تست می‌شود.

۵- کمترین هزینه تعمیر تلویزیون در اصفهان

مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا در اصفهان تعمیر تلویزیون با بهترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه ممکن را وظیفه خود می‌داند.  همان طور که می دانید، هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان به  چند عامل وابسته است.

با این توضیحات اولین عامل تعیین کننده هزینه تعمیر نوع ایراد تلویزیون است. مثلا تعویض پنل شکسته یک تعمیر با هزینه بالا نسبت بقیه تعمیرها است و در حال حاضر راهکاری جهت کاهش هزینه آن وجود ندارد.

دومین عامل موثر بر قیمت، شیوه تعمیر است.  مثلا تعویض قطعه یا تعمیر قطعه. این موضوع درباره هزینه تعمیر بک لایت، بردهای مین و تغذیه بسیار موثر است.

عامل سوم موثر بر قیمت تعمیر تلویزیون مدل و اندازه تلویزیون است. واضح است که تعمیر تلویزیون 32 اینچ اسنوا هزینه کمتری نسبت به تعمیر همان ایراد در تلویزیون 65 اینچ اسنوا دارد.

هچنین هزینه تعمیر بستگی به کیفیت خدمات و انصاف تعمیرکار در هزینه تعمیر تلویزیون دارد. این مرکز دارای سیستم ارزیابی و نظارت داخلی است. بنابراین همه هزینه‌ها را طبق تعرفه‌های مصوب شرکت محاسبه می‌کند (تعرفه شرکت پایین‌تر از نرخ‌نامه اتحادیه است.) مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان تلاش می‌کند ضمن تعمیر تلویزیون با بالاترین کیفیت،  کمترین هزینه را از مشتریان خود دریافت کند.

۶. ضمانت تعمیر تلویزیون

همان طور که می دانید مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان همیشه بهترین قطعات و بهترین خدمات را ارائه می‌کند. بنابراین جهت اطمینان خاطر شما تعمیر تلویزیون اسنوا در این مرکز دارای ضمانت تعمیر است. اگر تلویزیون پس از تعمیر توسط مرکز در مدت زمان ضمانت تعمیر، دوباره دچار همان عیب قبلی شود، بدون هیچ هزینه‌ای و با قطعه جدید، تعمیر خواهد شد. این گارانتی برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون نمی‌باشد و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

۷. خدمات ویژه تعمیر

خدمات ویژه تعمیر تلویزیون اسنوا، خدماتی است که طبق درخواست مشتری جهت کمک به نگهداری بهتر و استفاده راحت‌تر از تلویزیون در منزل برای شما انجام می‌شود. لذا جهت آسودگی خاطر شما از مناسب بودن شرایط نگهداری از تلویزیون، خوشحال می‌شویم تا پس از تعمیر تلویزیون اسنواتان، بتوانیم خدمات ویژه زیر را به شما ارائه نماییم:

تمیز کننده تلویزیون

ویژگی‌های تعمیرکار مجرب

استفاده از قطعات استاندارد

به انبارهای شرکت دسترسی دارد

امکان مراجعه مجدد

مکان مشخص دارد و راتباط برقرار کردن هرگونه سوال یا مشکل ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.

هزینه‌های استاندارد

تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه های دریافتی آن کنترل و بررسی می شود.

مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا در مرکز تعمیر تلویزیون جعفری با ویژگی های زیر به مردم شهر اصفهان و شهرهای اطراف خدمت رسانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *