تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان

تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان

ما با بیش از 30 سال نمایندگی تعمیر انواع تلویزیون در اصفهان خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان را برای شما فراهم نموده‌ایم. این مرکز خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات و مهندسین با دانش روز در خدمت مردم اصفهان و شهرهای اطراف است. با ما همراه باشید تا با برخی از این خدمات و امکانات که حق طبیعی شماست آشنا شوید:

4,8
Rated 4,8 out of 5
نمایندگی تلویزیون اسنوا اصفهان خمینی شهر

ساعت کاری تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان

شما جهت ارتباط با نمایندگی اسنوا و ثبت درخواست تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان می توانید به صورت 24 ساعته از روش‌های زیر با نمایندگی در ارتباط باشید.

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

همچنین دفتر روزهای کاری هفته از ساعت ۸.۳۰ تا ۱۳ و از ۱۶ تا ۲۱ در خدمت شما عزیزان است.

آدرس مرکز خدمات اسنوا اصفهان کجاست؟

آدرس دفاتر مرکز خدمات تلویزیون دنای اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

دفتر خمینی شهر: خیابان شریعتی جنوبی، مابین کوچه 34 (الزهرا) و کوچه 36 (گود)

تلفن دفتر مرکز خدمات تلویزیون Denay اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

آدرس نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر

امکانات تعمیرات تلویزیون اسنوا در اصفهان

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان با کمک تکنسین‌های آموزش دیده در شرکت و در سه ساختمان مجزا فعالیت ‌می‌کند. جهت ارائه با کیفیت‌ترین و سریع‌ترین خدمات خدمت مردم شریف اصفهان از جدیدترین تجهیزات و امکانات تعمیر از جمله: دستگاه باندینگ، دستگاه BGA، اسیلوسکوپ، لوپ، انواع پروگرمر و … استفاده می‌نماید. امیدواریم تا مردم شریف اصفهان بدون نگرانی بتوانند بهترین خدمات را تجربه نمایند.

دستگاه تعمیر تلویزیون اصفهان خمینی شهر

ویژگی‌های مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان

تلویزیون اسنوا شما خراب شده است. با دفتر نمایندگی تلویزیون اسنوا در اصفهان تماس بگیرید. ما با داشتن دفاتر متعدد و نیروهای مجرب و متخصص، در سریع‌ترین زمان با استفاده از قطعات اصلی تلویزیون شما را در اصفهان تعمیر کنیم. قیمت منصفانه، دسترسی به تجهیزات و روش‌های تعمیرات جدید از جمله مزیت هایی است که شما دریافت می کنید.

مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا اصفهان انجام سریع، دقیق، تخصصی و با بهترین قیمت را رسالت خود می‌داند. این دفتر با دارا بودن بهترین تکنسین‌ها و کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تلاش کرده است تا رضایت مشتریان و همشریان گرامی را فراهم آورد.

برخی از مهم‌ترین دلائل اطمینان به این مرکز را با هم مرور کنیم:

تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان

تعمیر تلویزیون اسنوا در مرکز تعمیر تلویزیون جعفری با ویژگی های زیر به مردم شهر اصفهان و شهرهای اطراف خدمت رسانی می کند.

 • تعمیر در منزل
 • حمل رایگان
 • قطعات اصلی و با کیفیت
 • تعمیر سریع
 • هزینه منصفانه
 • ضمانت تعمیر
 • خدمات ویژه

۱. تعمیرات تلویزیون اسنوا در منزل

ما تلویزیون اسنوا شما را در منزل تعمیر می کنیم.  پس از تماس شما به سرعت تکنسینی را برای تعمیر دستگاه شما تعیین می‌کنیم. تکنیسن تلفنی با شما ساعت حضور را هماهنگ کرده و به منزل شما مراجعه می‌کند. در محل تلویزیون شما را بررسی کرده و نتیجه بررسی خود را شامل دلیل خرابی، نحوه تعمیر و هزینه‌های احتمالی آن با شما مطرح می‌کند. پس از تایید شما آن را تعمیر می‌کند.

یک توصیه دوستانه: قبل از حضور هر تعمیرکاری در منزل آدرس محل کسب‌شان را بدانید و تنها به دادن شماره موبایل اطمینان نکنید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان خمینی شهر
نمایندگی تلویزیون اسنوا اصفهان خمینی شهر

۲. حمل رایگان تلویزیون

تعمیر تلویزیون اسنوا در مواردی نیاز به تجهیزات خاص و بزرگی مثل باندینگ دارد. اگر که تکنسین با توجه به ایراد تلویزیون اسنوا شما به این نتیجه برسد که نیاز به انتقال تلویزیون شما به هر یک از دفاتر ما است، تلویزیون اسنوا شما به صورت رایگان جهت تعمیر به دفتر ما منتقل خواهد شد. حمل تلویزیون در هزینه نهایی تعمیر شما هیچ تاثیری نداشته و یک حمل رایگان واقعی است

۳. تامین قطعات تلویزیون اسنوا

مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان بنابر ارتباطات گسترده خود به تولیدکنندگان و انبارهای گوناگونی در داخل و خارج از کشور دسترسی دارد. بنابراین قادر است قطعات مورد نیاز تعمیر تلویزیون اسنوا را از هر جای کشور تامین نماید. این مرکز برای تامین قطعه کیفیت و داشتن گارانتی قطعه را در نظر می‌گیرد و بنابراین ارائه کیفیت تعمیر اولویت ماست. تکنسین‌های ما به طور پیوسته با مهندسین شرکت و مهندسین اسنوا  در ارتباط هستند و در جریان جدیدترین روش‌های تعمیر قرار دارند.

نمایندگی تعمیر اسنوا خمینی شهر

۴. مراحل تعمیر تلویزیون اسنوا

مراحل تعمیر تلویزیون اسنوا در نمایندگی تعمیر تلویزیون جعفری:

یک – با ما تماس بگیرید:

نمایندگی اصفهان تلویزیون ایتا
ایتا
واتساپ نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
واتساپ
تماس با نمایندگی تلویزیون اصفهان خمینی شهر
تلفن
تعمیرات تلویزیون اصفهان خمینی شهر
موبایل

دو – تماس ما با شما:

تکنسین نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرد و ضمن شنیدن توضیحات شما درباره ایراد تلویزیون، جهت مراجعه به منزل با شما هماهنگ می‌کند.

سه – تعمیر در منزل:

تکنسین پس از حضور در منزل تلویزیون اسنوا شما را عیب‌یابی کرده و پس از تشخیص مشکل دستگاه، تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل را برای شما انجام می‌دهد.  اگر بنابر ایراد دستگاه شما به تشخیص تکنسین لازم باشد دستگاه رایگان به محل نمایندگی حمل و پس از تعمیر، دستگاه به منزل شما برگشت داده می‌شود.

سه – هماهنگی هزینه‌های تعمیر تلویزیون:

ابتدا کارشناسان بخش فنی دستگاه شما را بررسی دقیق و فنی می‌کنند. سپس قبل از تعمیر دستگاه همراه با تشریح ایراد و شرایط آن برای شما، هزینه‌های دقیق تعمیر تلویزیون را به شما اعلام می‌نمایند.

چهار – تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان:

تلویزیون اسنوا شما توسط تکنسین‌های متخصص و آموزش‌دیده (زیر نظر مهندسین شرکت) به سرعت و دقت تعمیر می‌شود.  پس از تعمیر تلویزیون مدت زمانی هم جهت تایید نهایی تعمیر دستگاه تست می‌شود.

۵- کمترین هزینه تعمیر تلویزیون در اصفهان

نمایندگی تلویزیون اسنوا در اصفهان تعمیر تلویزیون با بهترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه ممکن را وظیفه خود می‌داند.  همان طور که می دانید، هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا در اصفهان به  چند عامل وابسته است.

با این توضیحات اولین عامل تعیین کننده هزینه تعمیر نوع ایراد تلویزیون است. مثلا تعویض پنل شکسته یک تعمیر با هزینه بالا نسبت بقیه تعمیرها است و در حال حاضر راهکاری جهت کاهش هزینه آن وجود ندارد.

دومین عامل موثر بر قیمت، شیوه تعمیر است.  مثلا تعویض قطعه یا تعمیر قطعه. این موضوع درباره هزینه تعمیر بک لایت، بردهای مین و تغذیه بسیار موثر است.

عامل سوم موثر بر قیمت تعمیر تلویزیون مدل و اندازه تلویزیون است. واضح است که تعمیر تلویزیون 32 اینچ اسنوا هزینه کمتری نسبت به تعمیر همان ایراد در تلویزیون 65 اینچ اسنوا دارد.

هچنین هزینه تعمیر بستگی به کیفیت خدمات و انصاف تعمیرکار در هزینه تعمیر تلویزیون دارد. این مرکز دارای سیستم ارزیابی و نظارت داخلی است. بنابراین همه هزینه‌ها را طبق تعرفه‌های مصوب شرکت محاسبه می‌کند (تعرفه شرکت پایین‌تر از نرخ‌نامه اتحادیه است.) مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان تلاش می‌کند ضمن تعمیر تلویزیون با بالاترین کیفیت،  کمترین هزینه را از مشتریان خود دریافت کند.

تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان خمینی شهر
نمایندگی تلویزیون اسنوا اصفهان خمینی شهر

۶. ضمانت تعمیر تلویزیون

 همان طور که می دانید نماینگی تعمیر تلویزیون اسنوا اصفهان همیشه بهترین قطعات و بهترین خدمات را ارائه می‌کند. بنابراین جهت اطمینان خاطر شما تعمیر تلویزیون اسنوا در این مرکز دارای ضمانت تعمیر است. اگر تلویزیون پس از تعمیر توسط مرکز در مدت زمان ضمانت تعمیر، دوباره دچار همان عیب قبلی شود، بدون هیچ هزینه‌ای و با قطعه جدید، تعمیر خواهد شد. این گارانتی برای شکستگی پنل تعویضی و آبخوردگی پنل تلویزیون نمی‌باشد و لازم است به شیوه‌های مختلف نسبت به نگهداری از تلویزیون خود دقت نمایید.

۷. خدمات ویژه تعمیر

خدمات ویژه تعمیر تلویزیون اسنوا، خدماتی است که طبق درخواست مشتری جهت کمک به نگهداری بهتر و استفاده راحت‌تر از تلویزیون در منزل برای شما انجام می‌شود. لذا جهت آسودگی خاطر شما از مناسب بودن شرایط نگهداری از تلویزیون، خوشحال می‌شویم تا پس از تعمیر تلویزیون اسنواتان، بتوانیم خدمات ویژه زیر را به شما ارائه نماییم:

 • نصب روی دیوار (براکت  دیواری)
 • محافظ صفحه
 • نصب شلف دیواری جهت قرار دادن وسایل جانبی
 • تمیزکننده ال ای دی (آموزش نحوه تمیز کردن صفحه تلویزیون)
تمیز کننده تلویزیون اصفهان

ویژگی‌های تعمیرکار مجاز

استفاده از قطعات استاندارد

چون به انبارهای شرکت دسترسی دارد


امکان مراجعه مجدد

زیرا مکان مشخصی دارد و ارتباط برقرار کردن و پیگیری هرگونه سوال یا مشکلی ساده است.

اطلاع از جدیدترین روش‌های تعمیر

زیرا توسط مهندسین شرکت آموزش دیده است.


هزینه‌های استاندارد

چون تعرفه خدمات دارد و عملکرد و هزینه‌های دریافتی آن کنترل و بررسی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *