نمایندگی سامسونگ اصفهان
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ اصفهان

تعمیر تلویزیون سامسونگ اصفهان

نمایندگی تلویزیون سامسونگ اصفهان
4,7
Rated 4,7 out of 5
4,7 از 5 ستاره (از 19 نظر)

مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ

دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون سامسونگ اصفهان  رسالت خود را تامین نیروهای متخصص، سرعت تعمیر، خدمات با کیفیت و قیمت منصفانه می‌داند. اینجا نصف جهان است و مردمی دقیق و سخت کوش دارد. ما می‌دانیم که تلویزیون  Samsung به سختی ایراد پیدا می‌کند، ولی وقتی که خراب می‌شود باید از افراد مختصص برای تعمیر آن استفاده کرد.

اصفهانی‌هایی که کیفیت بی‌نظیر تلویزیون سامسونگ را تجربه کرده‌اند به سختی می‌توانند با برندهای دیگر کنار بیایند و مشکل پسند می‌شوند. بنابراین نیازمند آن هستند که تعمیر تلویزیون سامسونگ خود را به افراد متخصص و آموزش دیده و با تجربه که به قطعات اصلی و با کیفیت دسترسی دارند بسپارند. متخصصینی که با مهندسین اصلی شرکت  Samsung در ارتباط باشند.

جهت دریافت خدمات نصب و تعمیر، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی تلویزیون سامسونگ کجاست؟

آدرس دفتر مرکزی تعمیر تلویزیون سامسونگ اصفهان و حومه

دفتر اصفهان: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه نورباران، نبش کوچه 20

تلفن تلویزیون سامسونگ Samsung اصفهان و حومه

خط 1: 03133678833

خط 2: 03133516844

موبایل: 09132110280

خدمات تعمیرات تلوزیون سامسونگ در اصفهان

مراحل تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

تماس با ما

از یکی از راه های زیر:

09132110280

ایتا

مراجعه به منزل

با هماهنگی قبلی جهت

تعمیر دستگاه در منزل

مراجعه می‌شود.

تعمیر تلویزیون

شما توسط تکنسین‌های متخصص

به سرعت و دقت

تعمیر می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ برای مدل‌های مختلف با توجه به تفاوت و تنوع بسیار زیاد قطعات بسیار متغیر است. کارشناسان ما پس از بررسی اولیه دستگاه و قبل از تعمیر آن هزینه دقیق تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کنند و پس از تایید شما برای انجام تعمیر نسبت به تعمیر آن اقدام می‌کنند. تلویزیون یک دستگاه تصویری است و قبل از مشاهده ایراد توسط تکنسین اعلام هزینه نشانه غیرحرفه‌ای بودن شخص است.

محافظ صفحه تلویزیون

تلویزیون های سامسونگ

جهت ارتباط مناسب‌تر و تشخیص سریع‌تر ایراد دستگاه شناخت شما از تلویزیون سامسونگ خودتان بسیار کمک کننده است. از مهم‌ترین نکاتی که باید در تماس با دفتر نمایندگی تلویزیون سامسونگ اصفهان اعلام نمایید مدل دستگاه است. با هم با نحوه خواندن و شناخت اطلاعات ذکر شده در مدل تلویزیون‌های سامسونگ آشنا می‌شویم.

دسته‌بندی تلویزیون سامسونگ:

شرکت سامسونگ از پیشگامان تولید تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی است. این شرکت انواع متفاوتی از تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی را تولید کرده است که برخی از مهم‌ترین آنها که وارد بازار اصفهان شده است شامل:

مدل تلویزیون سامسونگ

مدل دستگاه بر روی برچسبی که پشت دستگاه شما چسبده نوشته شده است. روی این برچسب اطلاعاتی از جمله مدل دستگاه، سریال دستگاه و …. وجود دارد. مدل دستگاه شامل چهار قسمت است که به ترتیب:

 1. LA برای تولیدات سام الکترونیک که بیشتر برای اندازه‌های زیر 40 اینچ است. UA که برای دستگاه‌های تحت گارانتی سام سرویس است. دستگاه‌های با گارانتی متفرقه یا تولید شده برای کشورهای دیگر از حروف دیگری استفاده شده است.
 2. یک عدد دو رقمی: نشان دهنده اینچ دستگاه است.
 3. یک یا دو حرف انگلیسی: نشان دهنده سال تولید و تکنولوژی تولید دستگاه است.
 4. عدد: سه تا شش رقم عدد که مشخص کننده کیفیت تولید دستگاه و امکانات اصلی آن از جمله تعداد پورت‌های ورودی است.

جهت آشنایی دقیق با مدل تلویزیون سامسونگ مقاله زیر را بخوانید:

تعمیر تلویزیون سامسونگ

گارانتی سام سرویس

تلویزیون سامسونگ در ایران با گارانتی سام سرویس فروخته شده است. بعضی از دستگاه‌ها هنوز شامل شرایط ضمانت آن شرکت هستند. همچنین سام سرویس ‌برندهای دیگری نیز تولید می‌کند مثل برند سام. در زیر می‌توانید خلاصه‌ای از مهم‌ترین شرایط ضمانت سام سرویس جهت تعمیرات تلویزیون سامسونگ را مطالعه نمایید.

برخی از شرایط گارانتی
 • خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده و شامل ارائه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر است. ایراداتی که ناشی از طراحی، متریال، مونتاژ شده که در اثر استفاده نرمال از دستگاه در طول دوره گارانتی بروز می‌نماید. این خدمات در برگیرنده تعویض قطعه رایگان و اجرت تعمیر رایگان است.
 • دستگاه‌هایی دارای گارانتی هستند که دارای برگ ضمانت‌نامه باشند. بدیهی است جهت استفاده از خدمات گارانتی ارایه برگ ضمانت نامه ضروری است.
 • خدمات گارانتی فقط توسط مراکز مجاز معرفی شده و در محل تعمیرگاه ارائه می‌گردد.
 • شروع گارانتی برای دستگاه‌هایی که فاقد نصب رایگان هستند، از تاریخ تولید محاسبه می‌گردد.

توضیحات دقیق‌تر درباره گارانتی تلویزیون سامسونگ را در لینک زیر بخوانید:

روشن کردن تلویزیون سامسونگ بدون کنترل
شرایط نگهداری تلویزیون سامسونگ

پس از تعمیر دستگاه شما انجام کارهای زیر به شما کمک می‌کند تا دستگاه‌تان دیرتر خراب شود و نیازمند تعمیر مجدد نشود.  این توصیه به شکل کلی و برپایه تجربیات همکاران نمایندگی Samsung اصفهان است و برای ایرادهای بسیار شایع تلویزیون‌های سامسونگ در شهر اصفهان به شما توصیه می‌شود.

ایرادهای معمول تلویزیون سامسونگ در اصفهان

بخش مهمی از تعمیر و رفع عیب تلویزیون مرحله تشخیص ایراد است. افراد غیر متخصص ممکن است در تشخیص ایراد اشتباه کنند. لطفا برای تشخیص صحیح ایراد مطلب تشخیص صحیح عیب دستگاه را ابتدا مطالعه کنید. آنچه در ادامه می‌خوانید تجربه تکنسین‌های نمایندگی سامسونگ اصفهان است.

تلویزیون سامسونگ روشن نمی‌شود

روشن نشدن تلویزیون دو حالت کلی دارد:

 • دستگاه روشن نمی‌شود و چراغ جلو آن روشن می‌شود یا چشمک می‌زند: علت این خرابی ایراد در برد مین آن است. باید بخش‌های مختلف برد مین بررسی شده و با توجه به پیچیدگی‌های برد مین نسبت به تعمیر تخصصی برد مین اقدام گردد.
 • دستگاه روشن نمی‌شود و چراغ آن نیز روشن نمی‌شود: علت این ایراد خرابی برد تغذیه یا خرابی برد مین است. در مواردی حتی خرابی هر دو این قطعات دلیل ایراد است. پس از بررسی تخصصی توسط تکنسین‌های شرکت سامسونگ تشخیص دقیق ایراد ممکن است. کارشناسان ما در زمان کوتاهی می‌توانند این ایراد را تفکیک عیب نمایند.

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

تلویزیون تصویر ندارد ولی صدا دارد

یکی از ایرادات رایج تلویزیون‌های سامسونگ نداشتن تصویر است. علت نداشتن تصویر در حالی که صدا وجود دارد چیست؟ چند دلیل اصلی برای نداشتن تصویر و داشتن صدا وجود دارد:

 • خرابی بک لایت:

بک لایت یک قطعه مصرفی در ماژول تلویزیون ال سی دی و ال ای دی است. این قطعه پس از چند سال می‌سوزد و لازم است که تعویض شود. با توجه به نوع و مدل و اینچ تلویزیون لاین‌های بک لایت متفاوت است.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در اصفهان

 • آبخوردگی:

تلویزیونی که در معرض رطوبت شدید بوده است یا توسط آب یا با دستمال خیس تمیز شود تصویر خود را از دست می‌دهد. اگر با این شرایط سریع تعمیر نشود باعث از بین رفتن کامل تصویر می‌شود.

هزینه تعمیر آبخوردگی تلویزیون سامسونگ

 • قطعی فلت:

اگر وسیله برنده‌ای حتی مثل کاغذ از شکاف بین قاب و پنل وارد دستگاه شود می‌تواند باعث قطع شدن فلت پنل شود.

تلویزیون صدا و تصویر ندارد

دلیل نداشتن همزمان صدا و تصویر در تلویزیون‌های سامسونگ بسیار کم اتفاق می‌افتد. ابتدا به مراحل عیب‌یابی دستگاه مراجعه کنید. اگر در تشخیص ایراد درست عمل کرده باشید ایراد از برد مین است و با تعمیر برد مین مشکل دستگاه شما رفع می‌شود.

خدمات ما:

در نمایندگی جعفری نیز روال به همین شکل است و شما بدون صرف هزینه‌ی زیاد می‌توانید تعویض پنل را به ما بسپارید.

تلویزیون خاموش و روشن می‌شود

ایراد خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ به دلیل خراب برد مین است. البته در مواردی این ایراد از خرابی برد تغذیه یا پاور است. تکرار این ایراد در روز و مشاهده آرم سامسونگ در موقع خاموش و روشن شدن بسیار در تشخیص ایراد موثر است.

تلویزیون روی تصویر خط رنگی یا سیاه وجود دارد:

یکی از ایرادهای پر تکرار در ال ای دی ها وجود خط نازک روی تصویر است. ضخامت خط و طول آن در یافتن علت خرابی تاثیر گذار است. به طور کلی دو نوع خط روی تصویر ایجاد می‌شود:

 • خط یا خطوط عمودی: خط نازک به علت خرابی لیکویید تلویزیون است. خوشبختانه امکان تعمیر لیکویید تلویزیون‌های سامسونگ در نمایندگی جعفری به سرعت و تخصصی انجام می‌شود.
 • خط یا خطوط افقی: به علت خرابی لیکویید است و برای با تلویزیون‌های با عمر بالا بر اثر پدیده‌ای به نام ریختگی پنل است و باید پنل تلویزیون تعویض شود.

صفحه تلویزیون سامسونگ شکسته است

بر اثر ضربه پنل تلویزیون شکسته می‌شود و تنها با تعویض پنل تلویزیون می‌توان از آن مجدد استفاده کرد. نمایندگی تلویزیون سامسونگ جعفری در اصفهان و خمینی‌شهر می‌تواند با کمترین قیمت پنل‌های سامسونگ را برای شما تعویض کند. تماس بگیرید و قیمت ما را مقایسه کنید.

نور صفحه تلویزیون کم شده است:

کاهش نور کل تصویر یا قسمتی از تصویر ال ای دی سامسونگ شما به علت خرابی بک لایت های آن است. لازم است بک لایت ها بازبینی و در صورت نیاز تعویض شود.

نور تلویزیون سامسونگ کم شده است

خدمات ما:

بک لایت تلویزیون با توجه به ابعاد آن متفاوت خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، ما می‌توانیم اقدام به تعویض بک لایت تلویزیون شما کنیم.

کانال های تلویزیونی را نمی‌گیرد:

چرا تلویزیون کانال نمی‌گیرد؟ به دلیل اشکال در آنتن هوایی یا سیم آنتن و دستگاه تقویت کننده آنتن است اما اگر تلویزیون خود را با آنتن دیگری امتحان کردید و باز مشکل دارد برد مین شما نیاز به تعمیر دارد.

فیش hdmi شکسته است:

پورت HDMI به علت استفاده از کابل‌های اچ دی غیر استاندارد یا فشار به کابل ها شکسته می‌شود. برخی مواقع هم مغزی کابل HDMI در داخل پورت شکسته می‌شود. برای رفع ایراد باید برد مین تلویزیون‌تان تعمیر شود.

فیش آنتن تلویزیون شکسته است:

در صورت فشار زیاد یا کشیدن سیم آنتن ممکن است پورت فیش آنتن بشکند. ورودی فیش آنتن در بیشتر تلویزیون‌های سامسونگ روی برد مین قرار دارد و با تعمیر برد مین مشکل حل می‌شود.

فیش av خراب شده است:

درگاه AV بر اثر کشیدن سیم ای وی یا فشار زیاد ممکن است جدا شود یا سیم داخل آن شکسته شود. با تعمیر سریع و دقیق برد مین مشکل فیش AV حل می‌شود.

تصویر ورودی از دستگاه جانبی را نمایش نمی‌دهد:

عدم نمایش تصویر وسایل جانبی مثل گیرنده دیجیتال یا اندروید باکس به دلیل خرابی برد مین تلویزیون است. شما ابتدا مطمئن شوید که دستگاه جانبی و کابل ارتباطی ایراد ندارد. مشتریان بسیاری به دلیل خرابی دستگاه جانبی، تلویزیون خود نزد ما می‌آورند در حالی که دستگاه آنها ایرادی ندارد.

تصویر سیاه و سفید است:

تصویر سیاه در تلویزیون سامسونگ به دلیل اتصال اشتباه کابل های AV یا سه فیش از دستگاه جانبی است. لطفا مطمئن شوید که کابل متصل به خروجی زرد زنگ دستگاه جانبی را به ورودی زود و سبز تلویزیون خود متصل کرده اید. همچنین از قرار داشتن تنظیمات در حالت استاندارد مطمئن شوید. اگر باز مشکل حل نشد مشکل از برد مین تلویزیون شما است.

تصویر شطرنجی است:

این شایع‌ترین ایراد تلویزیون های دیجیتال است و علت اصلی آن اشکال در آنتن هوایی یا کابل‌های اتصال آنتن و فیش آنتن است. اتصالات آنها را درست و ثابت کنید. برپایه تجربیات ما در نمایندگی سامسونگ اصفهان اگر همچنان مشکل دارید برد مین شما خراب است و باید تعمیر شود.

تلویزیون با کنترل کار نمی‌کند:

کنترل تلویزیون خود را امتحان کنید. اگر سالم بود پس برد گیرنده کنترل یا برد مین خراب شده است و لازم است تا تفکیک ایراد روی آن توسط کارشناسان ما در نمایندگی تلویزیون سامسونگ اصفهان انجام شود.

تعمیر تلویزیون سامسونگ خمینی‌شهر

نمایندگی ما در مرکز شهر خمینی‌شهر نیز دارای دفتر است و آماده خدمت رسانی به مردم عزیز این شهرستان و شهرهای اطراف از جمله محمود آباد، درچه، رهنان، فلاورجان، اصغرآباد، کوشک و … است. ما را نزدیک خود بدانید.

سوالات متداول

سامسونگ در شهر اصفهان برای خدمات مختلف تعمیرگاه‌های متفاوتی دارد. جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ در شهر اصفهان می‌توانید با شماره 09132110280 تماس بگیرید.

تماس با تعمیرگاه رسمی تلویزیون سامسونگ: 09132110280 . متاسفانه افراد سودجوی بسیاری به اسم نمایندگی اقدام به دستکاری و تغییرات غیرقابل برگشت در تلویزیون می‌کنند که خسارت‌های آن قابل جبران نیست. احتیاط کنید.

هزینه تعمیر تلویزیون به نوع تلویزیون، اندازه آن و عیب تلویزیون بستگی دارد. جهت بازدید و تعیین دقیق هزینه قبل از تعمیر تماس بگیرید.

اکثر ایرادها در منزل قابل تعمیر است. در صورتی که جهت تعمیر نیاز به دستگاه‌های تخصصی باشد، دستگاه توسط تکنسین به صورت کاملا رایگان حمل شده و مجدد برگشت می‌شود.

بله. یکی از ویژگی‌های دفتر تلویزیون سامسونگ این است که به قطعات اصلی و انبارهای شرکت دسترسی دارد و نسبت به تخصص و صداقت آن اطمینان کامل وجود دارد.

جمع بندی

اینجا دفتر تعمیر تلویزیون سامسونگ اصفهان است. تعمیر تلویزیون سامسونگ کاری تخصصی و دقیق است. تلویزیون سامسونگ شما با ارزش و دوست داشتنی است و حالا که ایراد پیدا کرده است جهت تعمیر سریع، دقیق و تخصصی آن به افراد مطمئن که دارای مکان مشخص و ثابت هستند، شماره تماس واضح و رسمی دارند و پاسخ گویی کامل همراه با ضمانت دارند بسپارید. تعمیرکار متخصص سامسونگ در اصفهان به بهترین قطعات و روش‌ها و ابزارهای مناسب تعمیر در کمترین زمان دسترسی دارد.

شماره تماس با ما: 09132110280

لطفا هرگونه سوال یا مشکلی برای تعمیر تلویزیون (LED – LCD) سامسونگ دارید زیر همین مطلب بپرسید. خوشحال می‌شویم از این طریق به شما مشورت‌های لازم را بدهیم.

سوال بپرسید.

دیدگاه (14)

 • علی مصلحی پاسخ

  سلام
  ممنون از آقای مهندس جعفری برای تعمیر تلویزیون سامسونگ ما. واقعا سریع عمل کردند و دقیق توضیح دادند که مشکل تلویزیون ما چی بوده.

  دسامبر 16, 2022 در 5:55 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   ممنون. انجام وظیفه بوده اقای مصلحی عزیز

   دسامبر 16, 2022 در 6:28 ب.ظ
 • مجتبی پاسخ

  سلام
  تلویزیون سامسونگ ما تصویر ندارد و فقط صدا دارد. میشود بگویید چند روزه درست میشود. ممنون

  دسامبر 16, 2022 در 5:56 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   سلام اگر در شهر اصفهان هستید تلویزیون شما اگر بدلیل خرابی بک لایت باشد یک روزه درست خواهد شد. تماس بگیرید

   دسامبر 16, 2022 در 6:53 ب.ظ
 • ناشناس پاسخ

  نصف تصویر تلویزیون سامسونگ ما تیره شده است. هزینه تعمیر آن چقدر است؟

  فوریه 3, 2023 در 10:57 ب.ظ
  • محمد جعفری فشارکی پاسخ

   سلام
   تاریک شدن تصویر اگر به صورت نصف پایین یا بالا تیره شده است بدلیل خرابی بک لایت است. اگر نصف چپ و راست تصویر تیره است خرابی لیکوئید است و می‌تواند بدلیل آبخوردگی یا خرابی اتصالات لیکوئید باشد. قبل از اعلام هزینه باید دستگاه حتما عیب یابی دقیق شود.

   فوریه 4, 2023 در 2:26 ب.ظ
 • ناشناس پاسخ

  تعمیر تلویزیون چقدر طول میکشد؟

  فوریه 3, 2023 در 10:57 ب.ظ
  • محمد جعفری فشارکی پاسخ

   سلام
   تلویزیون‌ها همان روز تعمیر می‌شود. در مواردی ممکن است تعمیر بعضی ایرادها تا روز بعد انجام شود.

   فوریه 4, 2023 در 2:45 ب.ظ
 • حامد پاسخ

  سلام

  اکتبر 22, 2023 در 9:45 ب.ظ
  • حمید پاسخ

   سلام ترانزیستور برد پاور تلوزیون سامسونگ من ۴۶اینج مدل F5550یه پایه‌اش سیاه شده و بوی سوختنی میده یه مدت تصویر میرفتو می اومد بعد کامل رفت ،من رشتم الکترونیکی میخاستم واسه تعمیر بیارم تلوزیونو خودشو بیارم یا برد پاور باز کنم واستون بیارم به نظرت مهندس جعفری جان برد پاور لازمه کامل نو بشه یا همینو تعمیر کنی کار میده بهم با توجه به اینکه عمر تلوزیون امیدی ر و ۱۰ ساله ممنون میشم آدرس بدید واسه آوردن برد یا تلوزیون من کهندژهستمسلام ترانزیستور برد پاور تلوزیون سامسونگ من ۴۶اینج مدل F5550یه پایه‌اش سیاه شده و بوی سوختنی میده یه مدت تصویر میرفتو می اومد بعد کامل رفت ،من رشتم الکترونیکی میخاستم واسه تعمیر بیارم تلوزیونو خودشو بیارم یا برد پاور باز کنم واستون بیارم به نظرت مهندس جعفری جان برد پاور لازمه کامل نو بشه یا همینو تعمیر کنی کار میده بهم با توجه به اینکه عمر تلوزیون امیدی ر و ۱۰ ساله ممنون میشم آدرس بدید واسه آوردن برد یا تلوزیون من کهندژهستم

   ژانویه 5, 2024 در 11:43 ب.ظ
 • محمدی پاسخ

  سلام
  من یک تلویزیون سامسونگ 55اینچ دارم که نصف تصویر آن سیاه شده است. آیا میاید منزل تعمیر کنید. هزینه اش چقدر است؟

  ژانویه 4, 2024 در 6:30 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   سلام
   بله. تعمیر در منزل انجام می شود. اگر هم لازم بود که حمل شود به رایگان حمل شده و برگشت می شود.

   ژانویه 7, 2024 در 7:37 ب.ظ
 • حمید پاسخ

  سلام ترانزیستور برد پاور تلوزیون سامسونگ من ۴۶اینج مدل F5550یه پایه‌اش سیاه شده و بوی سوختنی میده یه مدت تصویر میرفتو می اومد بعد کامل رفت ،من رشتم الکترونیکی میخاستم واسه تعمیر بیارم تلوزیونو خودشو بیارم یا برد پاور باز کنم واستون بیارم به نظرت مهندس جعفری جان برد پاور لازمه کامل نو بشه یا همینو تعمیر کنی کار میده بهم با توجه به اینکه عمر تلوزیون امیدی ر و ۱۰ ساله ممنون میشم آدرس بدید واسه آوردن برد یا تلوزیون من کهندژهستم

  ژانویه 5, 2024 در 11:43 ب.ظ
  • محمد جعفری پاسخ

   سلام تلویزیون را کامل بیاورید. باید برد مین و بک لایت هم بررسی شود. با شماره 09132110280 تماس بگیرید.

   ژانویه 7, 2024 در 7:34 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *