سوالات متداول

Frequently Asked Questions

بررسی کنید که واقعا تلویزیون شما روشن نمی شود (ممکن است فقط تصویر ندارد. به چراغ جلو دقت کنید). کابل برق و محافظ برق خود را کنترل کنید. به چراغ جلوی تلویزیون دقت کنید و در صورت نیاز با زدن دکمه ها تغییر چراغ را بررسی کنید. اگر همچنان مشکل دارید با ما تماس بگیرید.
تنظیمات را بررسی کنید که نور تصویر در تنظیمات تصویر کم نشده باشد و گزینه صرفه جویی روشن نباشد. مطمئن شوید که ایراد از تلویزیون ال ای دی باشد. منبع خارجی مثل گیرنده دیجیتال و ... را امتحان کنید. برای حل مشکل با ما در تماس باشید.
کابل برق و محافظ برق خود را کنترل کنید. بررسی کنید که هنگام روشن شدن دستگاه آیا مجددا لوگو دستگاه نمایش داده می شود یا خیر؟ دستگاه را برای چند دقیقه بطور مسقیم به برق شهر متصل کنید. اگر همچنان مشکل دارد با یک تعمیرگاه معتبر مشورت کنید.
ابتدا اتصالات مجموعه آنتن (شامل: آنتن، سیم آنتن و سر فیش آنتن) را بررسی کنید. اگر تصویر کم نوری دارید در تنظیمات بررسی کنید که صرفه جویی انرژی خاموش باشد. اگر دستگاه جانبی به تلویزیون متصل است بررسی کنید و مطئن شوید که ایراد ندارد. در نهایت اگر همچنان مکل حل نشد، با یک تعمیرگاه معتبر مشورت کنید.
درصورتی که تنها خط های افقی داشته باشید احتمال خرابی برد مین یا پنل وجود داردو نیاز به تعمیر دارد. اگر خط های عمودی دارید ممکن است دستگاه آبخوردگی دارد یا پنل آن مستهلک شده است. اما اگر هم خطوط عمودی و هم خطوط افقی در تصویر دارید پنل شما شکسته است و باید تعویض شود.