تعمیر و نصب تلویزیون Led , LCD اسنوا

مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری در خمینی شهر رفع عیب و تعمیر انواع تلویزیون های اسنوا در این شهرستان و شهرهای اطراف را با حمل رایگان می پذیرد. همکاران شاغل در این مرکز آماده انجام کلیه خدمات تخصصی رفع خرابی و تعمیرات جهت مشتریان محترم تلویزیون ها و لوازم صوتی و تصویری اسنوا هستند. ما نمایندگی اسنوا نیستیم.
در این متن خرابی ها و ایرادات معمول در تلویزیون های اسنوا را با هم بررسی می کنیم تا بتوانید با اطلاعات و دانش خود مشکل تلویزیون خود را شناخته و با آگاهی بیشتری نسبت به تعمیر و یا رفع ایراد دستگاه اسنوا خود اقدام کنید. ما در مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری آمادگی داریم تا به کلیه سوالات شما در این ارتباط پاسخ بدهیم.

و اما ایرادات شایع

1تصویر تلویزیون قطع و وصل می شود
قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون دلایل مختلفی دارد و ایراد می تواند از قطعات متفاوتی در اسنوا شما ایجاد شده باشد. اما باید در نظر بگیرید که این ایراد می تواند با ایرادی های دیگر تلویزیون اشتباه گرفته شود. اگر قطع و وصل شدن تصویر همراه با لوگوی اسنوا یا اسمارت باشد نشان دهنده خاموش و روشن شدن است و باید برای آن به سوال خاموش و روشن شدن تلویزیون مراجعه کنید. قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون می تواند به دلیل مشکلات آنتن گیرنده باشد. مطمئن شوید که آنتن اسنوا شما سالم است.برای رفع مشکل آنتن به این قسمت بروید.
پس از انجام این بررسی های اولیه و حل نشدن مشکل اسنوا تان، می توانید فیلم ایراد را به شماره های مرکز خدمات آ و تعمیرات تلویزیون جعفری واتساپ کرده و از نظرات کارشناسان اسنوا ما مطلع شوید. این ایراد می تواند به دلیل خرابی قسمت هایی مانند بک لایت، مین برد، پاور و یا خود پنل اتفاق افتاده باشد. در صورت نیاز همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن برای بررسی و حل مشکل به محل شما مراجعه می کنند. انجام تعمیرات این ایراد بر طبق دستورالعمل های شرکت سازنده دستگاه اسنوا و طبق اصول مهندسی اسنوا تنها از طریق مرکز قابل انجام است.
2تلویزیون روشن نمی شود
باید در نظر داشت که نداشتن صدا و تصویر نشانه روشن نشدن تلویزیون اسنوا شما نیست. ابتدا باید مطمئن شویم که تلویزیون اسنوا شما روشن نمی شود. از جمله مهم ترین نشانه های روشن نشدن تلویزیون، روشن نشدن چراغ جلوی آن است یا اینکه چراغ دائما خاموش و روشن شود و ثابت نباشد. روشن نشدن دستگاه تلویزیون ایراد بسیار رایجی است که ممکن است وابسته به شرایط تلویزیون پس از مدتی کار کردن پدیدار شود. این مشکل، چندان ارتباطی به مدل و نوع برند سازنده ی ال ای دی یا ال سی دی شما ندارد.
اولین راه کار حل چنین ایرادی تنها بررسی سلامت کابل اتصال به منبع تغذیه است. لازم است برای مدت زمان کوتاهی محافظ برق را از مسیر جریان برق تلویزیون (led، lcd، یا پلاسما) خارج کرده و تلویزیون را مستقیما به برق بزنید. اگر تلویزیون روشن نمی شود، سپس مطمئن شوید که سیم برق آن دچار آسیب فیزیکی یا پارگی نشده باشد. در صورتی که با موارد گفته شده نتوانستید تلویزیون خود را روشن کنید پس باید تعمیر تلویزیون توسط تعمیرکاری حرفه ای انجام شود. از اصلی ترین علل پیدایش معضل روشن نشدن تلویزیون، فرسودگی قطعات داخلی گوناگونی چون مین برد و یا برد پاور می باشد. مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری با ارسال تعمیرکاران آموزش دیده و حرفه ای اسنوا دستگاه شما را در منزل بررسی نموده و به شما در اتخاذ تصمیمی درست یاری می رسانند.
3نور صفحه نمایش تلویزیون کم شده است
ابتدا به قسمت تنطیمات تلویزیون اسنوا خود رفته و وضعیت تصویر را در حالت استاندارد قرار دهید. اگر بعد از چند دقیقه همچنان حس می کنید تصویر کم نور است باید مطمئا شوید که حسگرهای صرفه جویی در دستگاه روشن نباشد. در تنظیمات به دنبال گزینه ی صرفه جویی انرژی بگردید (همه تلویزیون ها این گزینه را ندارند.) و صرفه جویی انرژی را خاموش کنید.
باید بدانید که روشن ماندن تلویزیون در طولانی مدت اغلب باعث پیدایش مشکل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون led و lcd می شود. در صورتی که مراحل بالا مشکل شما را حل نکرد می توانید به سادگی و با پر کردن فرم درخواست تعمیر در محل از نظرات کارشناسان مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری برای حل مشکل اسنوا خود بهره مند شوید.
توجه داشته باشید در صورتی که تغییر تنطیمات مشکل شما را حل نکند وابسته به نوع مارک و مدل تلویزیون شما ممکن است ایراد دستگاه از بخش های مختلف پنل آن باشد و تعمیر صحیح آن نیاز به تعمیر کاران حرفه ای و آموزش دیده دارد و کاری تخصصی می باشد.
4تصویر صفحه ی نمایش در گوشه تاریک و روشن می شود
در برخی از مدل های این ایراد رایج تر است ولی به طور کلی بسیاری از ال ای دی ها دچار این مشکل می شوند. این ایراد اگر در شبکه های مختلف و با ورودی های متفاوت (آنتن، پخش دی وی دی، فلش و ...) وجود دارد نیاز به بررسی کارشناسی داشته و در اکثر مواقع تاخیر در تعمیر آن باعث افزایش هزینه های تعمیر آن می شود.
پس ابتداد اسنوا خود را با حداقل دو ورودی متفاوت امتحان کرده و در صورتی که همچنان مشکل تاریک و روشن بودن تصویر ادامه دارد مرکز خدمات اسنوا می تواند ضمن حمل رایگان دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن ایراد دستگاه اسنوا شما را رفع کند.
5آبخوردگی تلویزیون
یکی از آسیب هایی که افراد به تلویزیون های ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) خود می توانند وارد می کنند پاشیدن مایعات بویژه آب یا رطوبت به دستگاه است. البته امروزه با وجود تکنولوژی ها پیشرفته امکان تعمیر آبخوردگی از هر زمان دیگری ساده تر است. باید توجه داشت که موفقیت تعمیرات آبخوردگی پنل و میزان هزینه آن وابستگی زیادی به فاصله آبخوردگی تا تعمیر دستگاه دارد. پس در صورتی که مطمئن هستید که تلویزیون شما آبخورده است هر چه سریع تر با مرکز خدمات اسنوا تماس بگیرید.
سفید یا بی رنگ شدن تمام یا بخشی از تصویر، نوار های ضخیم رنگی عمودی روی تصویر، خاکستری شدن صفحه نمایش و ..... نشانه های اولیه آبخوردگی دستگاه است. در صورتی که هر یکی از این نشانه ها را مشاهده کردید سریعا با قابل اعتماد ترین مرکز تعمیرات تماس بگیرید.
6تلویزیون صدا ندارد
قسمت های مختلف تنطیمات تلویزیون اسنوا می تواند در خروجی صدای تلویزیون شما موثر باشد. قبل از هر چیز در قسمت تنطیمات صدا به دنبال عبارت بازنشانی تنطیمات صدا باشید. با زدن رو این گزینه بایستی تنطیمات صدای تلویزیون شما به حالت عادی برگردد. همچنین در قسمت خروجی صدای تلویزیون مطمئن شوید که صدای تلویزیون بر روی بلندگوهای داخلی یا بلندگوهای تلویزیون قرار داشته باشد. در نهایت کلیه وسایل خارجی متصل به تلویزیون (از جمله: سینما خانگی، ساندبار، گوشی، فلش و ...) را جدا کرده و صدا را زیاد کنید.
اگر با همه این اقدامات همچنان مشکل شما برقرار است بایستی دستگاه اسنوا شما توسط یک تعمیرکار ماهر بازبینی شود. همکاران مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری برای انجام با کیفیت ترین خدمات پاسخگوی شما هستند.
7صدای تلویزیون نویز دارد (بی کیفیت است)
اغلب استفاده کنندگانی که از تلویزیون برای نمایش صدا و تصویر وسایل دیگر استفاده می کنند (مانند: سینما خانگی، ریسیور، کامپیوتر و ....) با این مشکل مواجه می شوند. و علت اصلی آن این است که صدای تلویزیون خود را تا انتها باز کرده و صدای دستگاه خارجی را کم و زیاد می کنند. این عمل باعث آسیب جدی به بلندگوهای تلویزیون شده و آن را از بین می برد.
در صورتی که با این مشکل مواجه شدید تنها تعویض بلندگوهای تلویزیون مشکل شما را حل خواهد کرد. پس با ما تماس بگیرید. همچنین از این پس نشانگر صدای دستگاه خارجی خود را تا انتها بالا برده و میزان صدای دلخواه خود را با کم و زیاد کردن صدای تلویزیون و نه وسیله جانبی تامین کنید.
8تلویزیون صدا دارد، تصویر ندارد
اگر تلویزیون اسنوا شما صدا داشت اما تصویری نداشت ابتدا اتصالات مجموعه آنتن (شامل: آنتن، سیم آنتن و سر فیش آنتن) را بررسی کنید. در صورت سلامت مجموعه آنتن یا وجود تصویر بسیار کم نور، باید تست خرابی بک لایت روی تلویزیون شما انجام شود. قبل از آن در صورتی که دستگاه شما دکمه صرفه جویی انرژی دارد آن را چندبار با فاصله زمانی مناسب بزنید. اگر تغییری در نور صفحه مشاهده کردید پس تنظیمات دستگاه شما نیاز به اصلاح دارد.
با وجود این اقدامات و در صورتی که مشکل شما همچنان ادامه دارد بایستی دستگاه اسنوا توسط کارشناسان مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری مورد بازبینی قرار گیرد. اغلب علت این مشکل خرابی قطعاتی است که مسئول تامین روشنایی تصویر و یا در اصطلاح فنی بک لایت می باشد. لازم به ذکر است این قطعات برای مدل های مختلف با هم تفاوت های زیادی داشته و تنوع کیفیت و کارکردهای مختلفی دارند.
در صورت ایجاد چنین مشکلی دستگاه شما نیاز به تعویض پنل نداشته و تنها با هزینه بسیار پایین قابل تعمیر به شیوه ای اصولی و ماندگار است. البته باید توجه کنید که در نهایت بک لایت از جنس لامپ بوده و دارای طول عمر مشخصی می باشد.
9شکستگی پنل (صفحه) تلویزیون ال ای دی و ال سی دی
پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی ساختاری یک پارچه داشته و بر اثر ضربه دچار آسیب و قطعی می شود که با توجه به نوع خطوط ایجاد شده (خطوط مورب) در صفحه نمایش به آن شکستگی پنل می گویند. علت شکستگی پنل معمولا بر اثر ضربه (حتی آهسته) و در موارد نادر انبساط و انقباض می باشد.
این مرکز ضمن دسترسی به تمامی منابع تامین قطعه در داخل و خارج از کشور قادر است تا با کیفیت ترین و بهترین پنل های مورد نیاز مشتریان خود را تامین نماید. در صورتی که دستگاه شما شکسته است می توانید با تکمیل فرم درخواست تعمیر با هزینه نه چندان زیاد دستگاه خود را تعمیر و قابل استفاده نمایید.
10وجود خطوط عمودی در تصویر
ابتدا از چند وسیله جانبی متفاوت (مانند: دستگاه پخش دی وی دی، فلش یا ...) تصویر دستگاه خود را امتحان کنید. توجه داشته باشید که ممکن است ایراد از کابل اتصال دستگاه رسیور یا کابل سینما خانگی شما باشد. همچنین ممکن است تصویر شبکه تلویزیونی که مشاهده می کنید دچار اختلال باشد.
علت ایجاد خطوط عمودی و یا افقی در تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی گوناگون است. از جمله مهمترین دلایل آن می توان به خرابی پنل در اثر عمر طولانی و کارکرد زیاد (بیش از 10 سال)، آبخوردگی پنل، ضربه، وارد کردن اجسام نازک یا نوک تیر به قاب دستگاه و یا خرابی کابل های اتصال پنل باشد. تعمیر هر یک از این عیوب می تواند هزینه های متفاوتی برای شما ایجاد کرده و زمان تعمیر خاص خود را دارد. با تماس با مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری می توانید در هر دوی اینها صرفه جویی کرده و با خیالی آسوده دستگاه اسنوا خود را تعمیر کنید.
11خاموش و روشن شدن تلویزیون
از نشانه های خاموش و روشن شدن تلویزیون این است که چراغ جلوی تلویزیون خاموش و روشن می شود و لوگوی اسنوا یا اسمارت روی آن طاهر می شود. از جمله علت های خاموش و روشن شدن تلویزیون می توان به خرابی منبع تغذیه (محافظ برق) یا نوسان برق اشاره کرد. در صورتی که دستگاه شما از نوع هوشمند باشد احتمال دارد اختلالات ایجاد شده در اپلیکیشن های نصب شده روی تلویزیون باعث این مشکل شود. در این صورت با مراجعه تکنسین های آموزش دیده مرکز خدمات و تعمیرات تلویزیون جعفری مشکل آیوای شما به سرعت قابل حل است. در غیر این صورت اختلال در کارکرد هر کدام از قطعات داخلی دستگاه می تواند باعث این مشکل شود. تکنسین های آموزش دیده قادرند با کنترل نرم افزارهای تلویزیون منبع ایراد را مشخص کرده و با کمترین هزینه و زمان دستگاه شما را تعمیر کنند.

مراحل انجام تعمیر در مرکز خدمات اسنوا

amgoc-plj3k1

تماس

مشکل خود را به ما اطلاع دهید.
فرم درخواست تماس را تکمیل کنید.
an3o3-h0tlz2

بازدید دستگاه

به محل شما مراجعه و در صورت نیاز به رایگان دستگاه به شرکت منتقل می شود.
a3250-13nil3

تعمیر دستگاه

دستگاه شما توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ما در سریع ترین زمان تعمیر می شود.
agwkh-nfsy34

تحویل دستگاه

دستگاه با گارانتی 90 روزه تعمیر تحویل مشتری می گردد.

۰۹۱۳۲۱۱۰۲۸۰