تعمیرات و نصب تلویزیون سامسونگ در استان اصفهان

نمایندگی خدمات و تعمیرات سامسونگ در استان اصفهان و خمینی شهر انجام خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون سامسونگ در این شهرستان و شهرهای اطراف را بر عهده دارد. همکاران شاغل در این نمایندگی آماده انجام کلیه خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون و دستگاه های صوتی و تصویری جهت مشتریان محترم تلویزیون ها و لوازم صوتی و تصویری سامسونگ هستند.
در این متن ایرادات معمول در تلویزیون های سامسونگ را با هم بررسی می کنیم تا بتوانید با اطلاعات و دانش خود مشکل دستگاه خود را شناخته و با آگاهی بیشتری نسبت به تعمیر و یا رفع ایراد دستگاه سامسونگ خود اقدام کنید. ما در نمایندگی سامسونگ آمادگی داریم تا به کلیه سوالات شما در این ارتباط پاسخ بدهیم.

تعمیرات تلویزیون در استان اصفهان با حمل رایگان

 • آیا تلویزیون شما نیاز به تعمیر دارد؟ از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.
 • ۰۹۱۳۲۱۱۰۲۸۰

نمایندگی خدمات سامسونگ در استان اصفهان

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان در خمینی شهر

درخواست سریع

  نام و نام خانوادگی
  موبایل*

  شایع ترین ایرادات تلویزیون های سامسونگ و تعمیرات آن

  1تصویر تلویزیون قطع و وصل می شود
  قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون دلایل مختلفی دارد و ایراد می تواند از قطعات متفاوتی در سامسونگ شما ایجاد شده باشد. اما باید در نظر بگیرید که این ایراد می تواند با ایرادی های دیگر تلویزیون اشتباه گرفته شود. اگر قطع و وصل شدن تصویر همراه با لوگوی سامسونگ یا اسمارت باشد نشان دهنده خاموش و روشن شدن است و باید برای آن به سوال خاموش و روشن شدن تلویزیون مراجعه کنید. قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون می تواند به دلیل مشکلات آنتن گیرنده باشد. مطمئن شوید که آنتن سامسونگ شما سالم است.برای رفع مشکل آنتن به این قسمت بروید.
  پس از انجام این بررسی های اولیه و حل نشدن مشکل سامسونگ تان، می توانید فیلم ایراد را به شماره های نمایندگی خدمات سامسونگ واتساپ کرده و از نظرات کارشناسان ما مطلع شوید. این ایراد می تواند به دلیل خرابی قسمت هایی مانند بک لایت، مین برد، پاور و یا خود پنل اتفاق افتاده باشد. در صورت نیاز همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن برای بررسی و حل مشکل به محل شما مراجعه می کنند. انجام تعمیرات این ایراد بر طبق دستورالعمل های شرکت سازنده دستگاه و طبق اصول مهندسی سامسونگ تنها از طریق نمایندگی قابل انجام است.
  2تلویزیون روشن نمی شود
  باید در نظر داشت که نداشتن صدا و تصویر نشانه روشن نشدن تلویزیون سامسونگ شما نیست. ابتدا باید مطمئن شویم که تلویزیون سامسونگ شما روشن نمی شود. از جمله مهم ترین نشانه های روشن نشدن تلویزیون، روشن نشدن چراغ جلوی آن است یا اینکه چراغ دائما خاموش و روشن شود و ثابت نباشد. روشن نشدن دستگاه تلویزیون ایراد بسیار رایجی است که ممکن است وابسته به شرایط تلویزیون پس از مدتی کار کردن پدیدار شود. این مشکل، چندان ارتباطی به مدل و نوع برند سازنده ی ال ای دی یا ال سی دی شما ندارد.
  اولین راه کار حل چنین ایرادی تنها بررسی سلامت کابل اتصال به منبع تغذیه است. لازم است برای مدت زمان کوتاهی محافظ برق را از مسیر جریان برق تلویزیون (led، lcd، یا پلاسما) خارج کرده و تلویزیون را مستقیما به برق بزنید. اگر تلویزیون روشن نمی شود، سپس مطمئن شوید که سیم برق آن دچار آسیب فیزیکی یا پارگی نشده باشد. در صورتی که با موارد گفته شده نتوانستید تلویزیون خود را روشن کنید پس باید تعمیر تلویزیون توسط تعمیرکاری حرفه ای انجام شود. از اصلی ترین علل پیدایش معضل روشن نشدن تلویزیون، فرسودگی قطعات داخلی گوناگونی چون مین برد و یا برد پاور می باشد. نمایندگی خدمات سامسونگ با ارسال تعمیرکاران آموزش دیده و حرفه ای دستگاه شما را در منزل بررسی نموده و به شما در اتخاذ تصمیمی درست یاری می رسانند.
  3نور صفحه نمایش تلویزیون کم شده است
  ابتدا به قسمت تنطیمات تلویزیون سامسونگ خود رفته و وضعیت تصویر را در حالت استاندارد قرار دهید. اگر بعد از چند دقیقه همچنان حس می کنید تصویر کم نور است باید مطمئا شوید که حسگرهای صرفه جویی در دستگاه روشن نباشد. در تنظیمات به دنبال گزینه ی صرفه جویی انرژی بگردید (همه تلویزیون ها این گزینه را ندارند.) و صرفه جویی انرژی را خاموش کنید.
  باید بدانید که روشن ماندن تلویزیون در طولانی مدت اغلب باعث پیدایش مشکل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون led و lcd می شود. در صورتی که مراحل بالا مشکل شما را حل نکرد می توانید به سادگی و با پر کردن فرم درخواست تعمیر در محل از نظرات کارشناسان نمایندگی خدمات سامسونگ برای حل مشکل خود بهره مند شوید.
  توجه داشته باشید در صورتی که تغییر تنطیمات مشکل شما را حل نکند وابسته به نوع مارک و مدل تلویزیون شما ممکن است ایراد دستگاه از بخش های مختلف پنل آن باشد و تعمیر صحیح آن نیاز به تعمیر کاران حرفه ای و آموزش دیده دارد و کاری تخصصی می باشد.
  4تصویر صفحه ی نمایش در گوشه تاریک و روشن می شود
  در برخی از مدل های این ایراد رایج تر است ولی به طور کلی بسیاری از ال ای دی ها دچار این مشکل می شوند. این ایراد اگر در شبکه های مختلف و با ورودی های متفاوت (آنتن، پخش دی وی دی، فلش و ...) وجود دارد نیاز به بررسی کارشناسی داشته و در اکثر مواقع تاخیر در تعمیر آن باعث افزایش هزینه های تعمیر آن می شود.
  پس ابتداد سامسونگ خود را با حداقل دو ورودی متفاوت امتحان کرده و در صورتی که همچنان مشکل تاریک و روشن بودن تصویر ادامه دارد نمایندگی خدمات سامسونگ می تواند ضمن حمل رایگان دستگاه شما در سریع ترین زمان ممکن ایراد دستگاه سامسونگ شما را رفع کند.
  5آبخوردگی تلویزیون
  یکی از آسیب هایی که افراد به تلویزیون های ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) خود می توانند وارد می کنند پاشیدن مایعات بویژه آب یا رطوبت به دستگاه است. البته امروزه با وجود تکنولوژی ها پیشرفته امکان تعمیر آبخوردگی از هر زمان دیگری ساده تر است. باید توجه داشت که موفقیت تعمیرات آبخوردگی پنل و میزان هزینه آن وابستگی زیادی به فاصله آبخوردگی تا تعمیر دستگاه دارد. پس در صورتی که مطمئن هستید که تلویزیون شما آبخورده است هر چه سریع تر با نمایندگی خدمات سامسونگ تماس بگیرید.
  سفید یا بی رنگ شدن تمام یا بخشی از تصویر، نوار های ضخیم رنگی عمودی روی تصویر، خاکستری شدن صفحه نمایش و ..... نشانه های اولیه آبخوردگی دستگاه است. در صورتی که هر یکی از این نشانه ها را مشاهده کردید سریعا با قابل اعتماد ترین مرکز تعمیرات تماس بگیرید.
  6تلویزیون صدا ندارد
  قسمت های مختلف تنطیمات تلویزیون سامسونگ می تواند در خروجی صدای تلویزیون شما موثر باشد. قبل از هر چیز در قسمت تنطیمات صدا به دنبال عبارت بازنشانی تنطیمات صدا باشید. با زدن رو این گزینه بایستی تنطیمات صدای تلویزیون شما به حالت عادی برگردد. همچنین در قسمت خروجی صدای تلویزیون مطمئن شوید که صدای تلویزیون بر روی بلندگوهای داخلی یا بلندگوهای تلویزیون قرار داشته باشد. در نهایت کلیه وسایل خارجی متصل به تلویزیون (از جمله: سینما خانگی، ساندبار، گوشی، فلش و ...) را جدا کرده و صدا را زیاد کنید.
  اگر با همه این اقدامات همچنان مشکل شما برقرار است بایستی دستگاه سامسونگ شما توسط یک تعمیرکار ماهر بازبینی شود. همکاران نمایندگی خدمات سامسونگ برای انجام با کیفیت ترین خدمات پاسخگوی شما هستند.
  7صدای تلویزیون نویز دارد (بی کیفیت است)
  اغلب استفاده کنندگانی که از تلویزیون برای نمایش صدا و تصویر وسایل دیگر استفاده می کنند (مانند: سینما خانگی، ریسیور، کامپیوتر و ....) با این مشکل مواجه می شوند. و علت اصلی آن این است که صدای تلویزیون خود را تا انتها باز کرده و صدای دستگاه خارجی را کم و زیاد می کنند. این عمل باعث آسیب جدی به بلندگوهای تلویزیون شده و آن را از بین می برد.
  در صورتی که با این مشکل مواجه شدید تنها تعویض بلندگوهای تلویزیون مشکل شما را حل خواهد کرد. پس با ما تماس بگیرید. همچنین از این پس نشانگر صدای دستگاه خارجی خود را تا انتها بالا برده و میزان صدای دلخواه خود را با کم و زیاد کردن صدای تلویزیون و نه وسیله جانبی تامین کنید.
  8تلویزیون صدا دارد، تصویر ندارد
  اگر تلویزیون سامسونگ شما صدا داشت اما تصویری نداشت ابتدا اتصالات مجموعه آنتن (شامل: آنتن، سیم آنتن و سر فیش آنتن) را بررسی کنید. در صورت سلامت مجموعه آنتن یا وجود تصویر بسیار کم نور، باید تست خرابی بک لایت روی تلویزیون شما انجام شود. قبل از آن در صورتی که دستگاه شما دکمه صرفه جویی انرژی دارد آن را چندبار با فاصله زمانی مناسب بزنید. اگر تغییری در نور صفحه مشاهده کردید پس تنظیمات دستگاه شما نیاز به اصلاح دارد.
  با وجود این اقدامات و در صورتی که مشکل شما همچنان ادامه دارد بایستی دستگاه توسط کارشناسان نمایندگی خدمات سامسونگ مورد بازبینی قرار گیرد. اغلب علت این مشکل خرابی قطعاتی است که مسئول تامین روشنایی تصویر و یا در اصطلاح فنی بک لایت می باشد. لازم به ذکر است این قطعات برای مدل های مختلف با هم تفاوت های زیادی داشته و تنوع کیفیت و کارکردهای مختلفی دارند.
  در صورت ایجاد چنین مشکلی دستگاه شما نیاز به تعویض پنل نداشته و تنها با هزینه بسیار پایین قابل تعمیر به شیوه ای اصولی و ماندگار است. البته باید توجه کنید که در نهایت بک لایت از جنس لامپ بوده و دارای طول عمر مشخصی می باشد.
  9شکستگی پنل (صفحه) تلویزیون ال ای دی و ال سی دی
  پنل تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی ساختاری یک پارچه داشته و بر اثر ضربه دچار آسیب و قطعی می شود که با توجه به نوع خطوط ایجاد شده (خطوط مورب) در صفحه نمایش به آن شکستگی پنل می گویند. علت شکستگی پنل معمولا بر اثر ضربه (حتی آهسته) و در موارد نادر انبساط و انقباض می باشد.
  این نمایندگی ضمن دسترسی به تمامی منابع تامین قطعه در داخل و خارج از کشور قادر است تا با کیفیت ترین و بهترین پنل های مورد نیاز مشتریان خود را تامین نماید. در صورتی که دستگاه شما شکسته است می توانید با تکمیل فرم درخواست تعمیر با هزینه نه چندان زیاد دستگاه خود را تعمیر و قابل استفاده نمایید.
  10وجود خطوط عمودی در تصویر
  ابتدا از چند وسیله جانبی متفاوت (مانند: دستگاه پخش دی وی دی، فلش یا ...) تصویر دستگاه خود را امتحان کنید. توجه داشته باشید که ممکن است ایراد از کابل اتصال دستگاه رسیور یا کابل سینما خانگی شما باشد. همچنین ممکن است تصویر شبکه تلویزیونی که مشاهده می کنید دچار اختلال باشد.
  علت ایجاد خطوط عمودی و یا افقی در تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی گوناگون است. از جمله مهمترین دلایل آن می توان به خرابی پنل در اثر عمر طولانی و کارکرد زیاد (بیش از 10 سال)، آبخوردگی پنل، ضربه، وارد کردن اجسام نازک یا نوک تیر به قاب دستگاه و یا خرابی کابل های اتصال پنل باشد. تعمیر هر یک از این عیوب می تواند هزینه های متفاوتی برای شما ایجاد کرده و زمان تعمیر خاص خود را دارد. با تماس با نمایندگی خدمات سامسونگ می توانید در هر دوی اینها صرفه جویی کرده و با خیالی آسوده دستگاه خود را تعمیر کنید.
  11خاموش و روشن شدن تلویزیون
  از نشانه های خاموش و روشن شدن تلویزیون این است که چراغ جلوی تلویزیون خاموش و روشن می شود و لوگوی سامسونگ یا اسمارت روی آن طاهر می شود. از جمله علت های خاموش و روشن شدن تلویزیون می توان به خرابی منبع تغذیه (محافظ برق) یا نوسان برق اشاره کرد. در صورتی که دستگاه شما از نوع هوشمند باشد احتمال دارد اختلالات ایجاد شده در اپلیکیشن های نصب شده روی تلویزیون باعث این مشکل شود. در این صورت با مراجعه تکنسین های آموزش دیده نمایندگی خدمات سامسونگ مشکل شما به سرعت قابل حل است. در غیر این صورت اختلال در کارکرد هر کدام از قطعات داخلی دستگاه می تواند باعث این مشکل شود. تکنسین های آموزش دیده قادرند با کنترل نرم افزارهای تلویزیون منبع ایراد را مشخص کرده و با کمترین هزینه و زمان دستگاه شما را تعمیر کنند.

  مراحل انجام تعمیر در نمایندگی خدمات سامسونگ

  نمایندگی مجاز خدمات اصفهان خمینی شهر1

  تماس

  مشکل خود را به ما اطلاع دهید.
  فرم درخواست تماس را تکمیل کنید.

  نمایندگی مجاز خدمات اصفهان خمینی شهر2

  بازدید دستگاه

  همکاران ما به محل شما مراجعه می کنند
  تلویزیون به رایگان منتقل می شود.

  نمایندگی مجاز خدمات اصفهان خمینی شهر3

  تعمیر دستگاه

  تلویزیون شما توسط تکنسین های با تجربه در سریع ترین زمان تعمیر می شود.

  نمایندگی مجاز خدمات اصفهان خمینی شهر4

  تحویل دستگاه

  دستگاه با گارانتی 90 روزه تعمیر تحویل مشتری می گردد.

  ۰۹۱۳۲۱۱۰۲۸۰